Pobozká vás ráno váš partner?

28. dec 2020

Ahojte. Keď rano vstávate pobozká vás Váš priateľ alebo manžel? Alebo Vám povie dobre rano? Moj to nerobí, častokrát keď sa zobudím už ani nie je v spálni ale sedí v kuchyni na stoličke a čumí do telefónu.. za cely deň mi pusu nedá, a povie mi že ma lubi iba keď sa ho to opýtam. Nejake objatie atd to vôbec nerobí a keď mu to poviem že mi to chyba tak povie že : ,,ja som proste iný a ubíja ma keď riešiš takéto veci”. A to sme spolu len rok. Strasne ma to ubíja každý deň, že možno niekde je clovek, ktorý by ma ľúbil viac ako on. Čo si o tom myslite? Ma zmysel mi vôbec ešte niečo hovoriť ?

greta2017
28. dec 2020

dolezite je ako sa k tebe sprava. Co z toho keby ti 100x za den povedal ze ta lubi keby ta napr.ponizoval nebodaj bil. Ak citis jeho lasku v kazdodennych maličkostiach tak neries slova.

simca06022011
28. dec 2020

No ked ste spolu rok a a uz teraz to to vadi, nestracala by som cas. Pretoze zlepsit sa to nezlepsi. Moj je tiez taky studeny nufak, a budes z toho viac a viac na nervy. Su ludia co proste nedavaju city najavo, nepotrebuju dotyky.. ale ty ich asi potrebujes, ked ti to takto velmi vadi a nie je to pre teba "malickost". Mne to rpekazalo, snazila som sa zmenit to, ale bohuzial, to je take "znasilnovanie" a nic sa nezlepsilo, skor som ja ostala hnusna, lebo v podstate nedostava sa mi co potrebujem. Dvaja ludia si proste musia sadnut.

nistika
28. dec 2020

dolezite je, co ty sama ocakavas od vztahu. ak si myslis, ze partner tvoje ocakavania nenaplna, je to jasne...s inou zenou moze byt stastny, lebo ta si na rannu romantiku nepotrpi....vo vztahoch je dolezite aby sa dvaja proste nasli....je vsak aj dolezite vediet, ze princ neexistuje...kazdy ma svoje temne stranky verim ze aj ty....otazka znie, ci z tymi jeho dokazes zit.

michu_
28. dec 2020

no a ty ho len tak pobozkas, objimes pocas dna?
a potom-mozno len dava lasku najavo inymi sposobmi..to uz potom- ako si na to dokazete zvyknut/nezvyknut , ak vnimate kazdy inak dolezitost tychto veci... ;)

kubkovamama
28. dec 2020

To neznamená,že ťa neľúbi.Ibaze ty si zrejme mojkaci a pritulny typ a on nie.Ja som tiež a môj ex za x rokov mi asi raz povedal,že ma má rád,neobjal ma ani po narodení dcéry,čo som teda bola strasne sklamaná-cakala som,že aspoň rodičovstvo ho zmení.A tiež komentáre typu,že on to nevie atď.No len my sme mali ozaj problémy vo vzťahu s týmto sa to ešte zhoršilo.Teraz mám pritulneho manžela, konečne mám aj v tomto srdce na mieste.To je ťažko súdiť,tvoj môže byť iba taký natural,že ľúbi ťa(to cítiš podľa iných prejavov) iba je chladný.Alebo ozaj neľúbi a preto je chladný.A rozhovor na túto tému chlapi nemajú radi,skôr by som skúsila držať si chvíľu od neho odstup,nevšímať si ho,venuj sa niečomu,rob si radosť,chodievaj v dobrej nálade s úsmevom,uvidíš čo on na to

martul
28. dec 2020

@simca06022011 a ako si to poriesila, tak ako radis autorke?

simca06022011
28. dec 2020

@martul urcite ak by sme spolu boli rok, riesila by som to presne tak ako radim autorke. Nasla by som si ineho.

zuzanka.zuzu
28. dec 2020

áno, mne dá môj pusinku keď odchádza do práce a ja spím (niekedy ju cítim, niekedy ozaj drichmem) 😍 môj bývalý to nerobil a ja "som bola na vecou" však to nevadí, ľúbi ma, dokazuje mi to..... no a dnes viem, že súčasnú ženu pusinkuje aj pred kamošmi ☹ takže asi toľko. ozaj by som dopriala každej zamilovaného muža, pri niektorých to ten váš nie je 🙊

princeznasevera
28. dec 2020

Ahoj ja som s mojim 4 roky a tiez bol taky ale postupne som si ho prerobila na svoje predstavy. Sice rano vstane prvy ale spravy ranajky a potom si cita noviny a caka kim sa zobudim. Dame si rannu pusu najeme sa spolu ja varim kavu a caj. Obed vari on a ja mu pomaham, dotykame sa spolu a aj sa obijmame. Aj ked odchadzame do prace dame si pusu.
Na zaciatku ani pusu nechcel dat a na verejnosti? Bozechran. A aby sa pritulil a ja mu hladkala hlavu nehrozilo. Po 2 rokoch si to vyzaduje. Zalezi ako si ho naucis. Chce to cas a netlacit ale zavisi to aj od chlapa aby to chcel. Moj sa to ucil postupne.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eskop
28. dec 2020

Mna moj stale pobozka, aj ked odchadza do prace aj ked pride aj cez den mi napr uvari kavu alebo sem tam donesie kvet alebo sladkost. Taktiez ja ho kazdy den cakam s vecerou, je stale upratane, vsetko ozehlene.. pre mna je to dost dolezite taketo malickosti ktorymi si prejavujeme lasku a uctu...

trinneo
28. dec 2020

Moj to tiez nerobi,vadi mi to...ale sme spolu uz 12 rokov a ja som si zvykla a ked rano chcem pusu,tak jednoducho idem za nim a dam mu ju a tak moze zacat den...vecer ked ideme spat,tiez to neurobi automaticky,musim si ju vypytat...ale moj sa netvari,ze ho tym otravujem,aj on si zvykol,ze ked chcem objatie,pusu idem si ju vypýtať a dostanem ju...zo zaciatku ma toto všetko strašne hnevalo,ale po iných stránkach si uplne rozumieme...

judar
28. dec 2020

Je nechutne ziadat po druhom to co sa zrovna teba paci aby to robil pretvarkou nasilu...

frantisska
28. dec 2020

Prečítaj si 5 jazykov lásky

arianna25
28. dec 2020

Kazdy je nejaka povaha. Ja nie som na cukrovanie. Kedysi som mala partnera, ktory sa chcel stale mojkat, este aj ked som si robila domace prace napr varenie a pri tom ma rusil objimanim a pusinkanim tak som prskala od nervov. Otravovalo ma to.
Teraz mam takejo, s ktorym si dame pusu raz-dva krat denne a staci. A kazdy je spokojny. Vsetci sme nejaki.

zoodiac
28. dec 2020

ak ta ubija to, ci nie je niekde niekto, kto by ta lubil viac, asi ani ty jeho nelubis tak, ako by si mohla (nie mala). To nie je vycitka - len konstatovanie.

Co sa tyka toho, ako sa k tebe sprava, resp. ako ti prejavuje lasku:
- bolo to pred tym inak? Inymi slovami zmenil sa? Alebo taky nikdy nebol a chces od neho nieco, co ti mozno nevie dat? Zmenilo sa nieco na tebe za ten rok? Alebo sa zmenilo nieco vo vasom vztahu? Mali ste idealny vztah a zrazu je to ine? Ak ano, odkedy? Ak nie, preco vztah nebol nikdy idealny... a mozno sa treba naozaj zamysliet, ci to ma vobec zmysel.
- povedz mu to. To, ze si to vypytas, principialne nie je zle, ale bolo by dobre veci vyslovit narovinu. A dat mu prilezitost, nech sa vyjadri. Nevycitaj mu veci - povedz mu, ako sa citis. Povedz, ze ti to chyba a ze to potrebujes a povedz, co nedostatok prejavov lasky v tebe vyvolava. Aj keby to on nepovazoval za problem, kazdy problem jedneho partnera vo vztahu je problem oboch. To, ze ti lasku neprejavuje neznamena, ze ta nelubi. No neprejavovana laska ma zmysel len pre jedneho vo vztahu. A to je malo.
- po roku vo vztahu sa zamyslat, ci niekde nie je niekto lepsi pre teba je bytostny problem vasho vztahu, ale ak ti na nom (na vztahu) zalezi, nevzdavaj to. Samozrejme, na riesenie treba dvoch a tak to nebude len na tebe, ci vas vztah prezije. Ale bolo by dobre povedat si, ci ho vlastne lubis a ak ano, preco. Laska bez rozumu je len pominutelna kratkodoba zalubenost. Musis vediet, preco s nim si a preco s nim chces byt (to iste plati pre neho vo vztahu k tebe).
...ludia maju tendenciu riesit lasku vylucne cez city, no bez rozumu to nejde. Tak, ako nevyrdzi "laska" z rozumu. Treba oboje a od oboch. Ze je to tazke? Nikto nepovedal, ze to ma byt lahke...

ivangeline
28. dec 2020

Každý má iný jazyk lásky. Povedz mu, čo ti chýba,,

anka246
28. dec 2020

Áno, dá mi pusu, keď sa zobudí, cez deň aj večer. A to už má 70 r.

zoodiac
28. dec 2020

@anka246 ❤❤❤

panelacikova
28. dec 2020

@princeznasevera asi pochopil, že je to príjemné. tiež mám podobný prípad. nebol na to vôbec zvyknutý, ale zvykol si veľmi rýchlo 😀 dnes si bez objatia ani nevie predstaviť fungovanie

panelacikova
28. dec 2020

@zazvorka87 náhodou.... je úplne úžasné, ak je chlap chlapom a urobí čo treba, aj v domácnosti, aj v práci, všade proste. že sa nebojí žiadnej roboty ani činnosti. a ak je zároveň nežný a milý k žene... to je na nezaplatenie. kto nepoznal, nepochopí 🙂

dominika1369
28. dec 2020

Ma iny jazyk lasky... kniha 5 jazykov lasky 😉

1aduliatko1
28. dec 2020

Nie kazdy vie prejavit lasku dotykmi, bozkami. Aj u nas to je tak 🤨

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
birika
28. dec 2020

ano, po prebudeni a aj vecer pred spanim..a aj pocas dna, len tak

erickatt
28. dec 2020

Áno, aj keď niekam ide aj keď sa vráti. Aj keď sme pohadani a cez deň sa ma často dotkne, len tak prejde mi rukou po chrbte, vlasoch....

ikissedagirl
28. dec 2020

odporucam ti precitat knihu 5 jazykov lasky. tvoj partner ocividne nie je kontaktny a verbalny typ a ty ano. to neznamena, ze ta nelubi 🙂

fadama
28. dec 2020

Ja by som bez toho byt nemohla, ja potrebujem aj pusinky 😂😂
S mužom sme spolu 16r a pusinky sú bežné každý deň a že ma miluje a pod hovorí často. 🥰🥰😍😍🥰

20erika07
29. dec 2020

Kazde rano na dobre ranko ,kazdy vecer na dobru noc, to je proste vzdy. Cez den tiez ,niekedy viac niekedy menej, nepocitam to. Slovo lubim ta pouzivame malo vtedy ked mame vela skutkov ukazujucich to 🙂 ked je skutkov málo, aspon ušká pošteklíme 🙂