Pocit, že sa v manželstve zadusím

13. mar 2022

Ahojte baby, napíšte mi prosím názor na situáciu , mám 10 ročne manželstvo ,ale niekedy mám pocit že sa zadusim ..môj muž si myslí že proste je najdokonalejší, nič nie je dobre urobené , upratané , spravené .Upratujem každý deň , vážne každý deň musí byť u nás umyta zem , povysavane , ale on si asi predstavuje že ja budem prestať celý deň , od rána do večera..máme dve malé deti , ktorým sa treba venovať , ako upratuje aj on ale toľko picungov koľko sa napocuvam , ja sa desim toho keď je doma, naozaj nemám pocit že mi je s ním dobre..čo ozaj nerobím a nenávidím je žehlenie, teraz si zehli (len svoje veci,) ale stále počúvam či mi nie je kokotno, či som normálna atď...zhnusil sa mi , ja chcem aj žiť , nie len sporák , zehlicka..rozhovory nikam nevedú , vždy sa pohadame pretože s dokonalosťou ako je on sa ťažko žije ..je mi smutno

autor
13. mar 2022

On si myslí že áni von s deťmi nebudem chodiť len pratat celý deň a keď to robí on tak len nadáva ..ja taký život nechcem

pininka1
13. mar 2022

Nech sa paci, nech si prata sam a ty vonku s detmi, ved je krasne. Toto je chore, s takym by som nebola ani nahodou.

prasiatko30
13. mar 2022

Na taketo veci pomaha tyzdenna dovolenka - matky bez deti a bez manzela 😂

autor
13. mar 2022

@pininka1 niekedy je aj dobre ale toto je strašné ,on si zehli a popritom mi nadáva že by som sa mala prepadnúť od hanby

babovka2321
13. mar 2022

Lutujem ta... vidim, ze lahsie sa zije s bordelarom (ktory uprace, ale len na moj pokyn aj to nijak slavne 😅 - nemyslite si, inak je super muz, ale bordel nevnima)

A ten tvoj, nech si plati upratovacku. Nie si jeho sluzka.

pininka1
13. mar 2022

Neskutocne, by som mu zehlickou dala po hlave

autor
13. mar 2022

Takú depku mám z neho , každú radosť mi pokazí ani ho nechcem doma ani byt s ním ..nic

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaass
13. mar 2022

Takého muža mat, tak to radšej žiadneho 🤦‍♀️ Nechaj ho nech robí všetko on a ty sa staraj len o deti. Niektorí muži si myslia, že sme na baterky. Starať sa o domácnosť + o deti + venovať sa aj im 🤷‍♀️ Je mi ľúto, že už z neho máš depky. Povedala si mu to?

autor
13. mar 2022

@viestta vieš som od neho finančné závislá na materskej ,ja neviem ako to zmeniť , odísť nemôžem

elizabet173
13. mar 2022

doteraz si si to nevšimla? Prečo si mu pri prvých pindoch nepovedala, že to bolo prvý aj posledný krát, ty nie si jeho zamestnanec, ak má chuť, nech upratuje do roztrhania tela, ty máš iné priority. Vaše deti si nebudú raz pamätať, že bola denne umývaná dlážka, ani vyglancované obloky, budú so pamätať nepekný vzťah medzi vami a nervozitu v rodine. Je lepšie keby si pamätali, ako ste sa spolu všetci hrali, išli do prírody, aj keď nikto neutrel prach. Denne umývať dlážku? Nehrozí a to malé deti nemám. Bohužiaľ, hráš jeho hru, on si zvyšuje ego tým, že ťa buzeruje. By som na neho navrieskala tak, že by už v živote na tému poriadok necekol. Daj mu prečítať túto diskusiu, odo mňa ju má aj s venovaním.

autor
13. mar 2022

@jaass on to vie a keď plačem tak povie že nemám traposit

autor
13. mar 2022

@jaass už od nervov niekedy totiž plačem ,už keď je toho moc

marca12
13. mar 2022

Ani ja nezehlim,minule si moj zehlil koselu a som sa mu vyskierala v tom zmysle,ze aka som to gazdina,ked si musi sam zehlit. Lenze rozdiel je v tom,ze on si ozehli bez frflania a nic mi nevycita,takze si mozem dovolit srandovat. Mne keby takto pi...oval,tak by ma asi porazilo z takeho chlapa,ved ti musi vysat vsetku energiu. Asi by som si z neho zacala robit srandu a aspon tak si udrzat zdravy rozum. Ked bude pindat za bordel tak nejako vtipne okomentovat a nech ta nenapadne sa pustit do upratovania. On si musi ivedomit,ze prekracuje hranice. Pokial skaces ako on pinda,nikdy nepolavi a bude si dovolovat cim dalej,tym viacej.

elizabet173
13. mar 2022

sorry, takto mu prepína určite celých desať rokov, si na ňom finančne závislá, ale urobíš si s ním ďalšie dieťa. Ja fakt neverím že tieto témy sú skutočné

jaass
13. mar 2022

To nemyslíš vážne 😠 taký arogantný idiot. Čo ma za prácu? Mi príde že ma vysoké ego a v hlave to nemá moc v poriadku

lesana25
13. mar 2022

Určite bol pred deťmi úžasný pozorný a sám od seba pomáhal, to len po dieťati sa zmenil, tak pre istotu sme si aj druhé urobili však 🤷‍♀️

deti95060810
13. mar 2022

@elizabet173 sú skutočné, ver mi... Takéto paka som mala aj ja - a keby len takého... Bolo to veľmi nepríjemné obdobie v mojom živote... len ja som zmizla od neho po pár mesiacoch.

lenkakravcova
13. mar 2022

Ja neviem, ale v poslednej dobe sa na to sťažovali dve ženy v okolí..
Ze nič nestíhajú, tiež malé deti a ze muz ich vkuse komanduje ze nie je poriadok, lebo je puntičkar.

V prípade jednej to tak bolo. Vadila mu aj jedna lyžička na drese.
V prípade druhej to však tak nebolo ako hovorievala. Skutočne doma mali bordel. Človek ktorý príde na návštevu, čaká aspoň kus poriadok, nie jedlo po stolikoch.. Hlavne ak dotyčná tvrdí že celé dni prace a práce a pritom v kútoch prach, kopa veci kade tade mimo svojich miest.

Co na to pomohlo?
Iba jedno: vytriefit nepotrebné veci, viac pratať.

Mne osobne keď mám pratať pomáha to, že si vypnem internet v mobile. 😄 Zrazu mam toľko času..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
13. mar 2022

@deti95060810 tak paka mať môžeš, otázkou je, prečo s ním je desať rokov a má s ním dve malé deti.

deti95060810
13. mar 2022

či mi nie je "kokotno".... tak to som ešte nepočula. Musíš sa mu postaviť na odpor, lebo inak budeš utláčaná stále. on sa nezmení k lepšiemu nikdy.
Nebolo by lepšie ísť do práce? deti do MŠ a jasieľ ... finančne by si bola nezávislá.

nnnuuunnn
13. mar 2022

Koľko máš rokov? Koľko majú deti rokov? Ako dlho ešte budeš doma, kým pôjdeš do práce? Toto trpieť nemá zmysel. Myslím, že nemá zmysel mu ani nič hovorit. Ale má zmysel sa zamyslieť nad svojim životom, aké máš možnosti od neho odísť. Kvôli peniazom sa mu necháš urážať, v podstate si jeho slúžka a ešte ta aj ponizuje. Radšej mať dve práce a slobodu. A milenca si nájdeš akého chces a máš pokoj. Toto by som netrpela ani nahodou. Možno dočasne nebudeš mať inú možnosť, ale snaz sa to skrátiť.

diamond007
13. mar 2022

Robotický vysávač by som riešila ako prvé, prilepsom dva.
A dala mužovi do ruky smetak a mop

autor
13. mar 2022

@viestta tak mi prosím ťa nápis ako ho upratať 🤷

marcellka32
13. mar 2022

Máš možno 2 možnosti:
1. Nechať ho s deťmi a ísť na týždeň preč... otázka, dokážeš to? Zvládol by sám deti?
2. A toto musíš urobiť: vzoprieť sa a do očí povedať práve vtedy, keď ťa ponižuje, či ti je ko...no, povedať, že si už viac neprajes, aby takto s tebou hovoril a ostatné ponižovanie tiež, ty ho tiež neponizujes...
Ale dokážeš to?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. mar 2022

@marcellka32 dokážem mu to povedať avsak efekt to nebude mať , raz sa mi ozýval jeden chlap kvôli jednej záležitosti (nič som s ním nemala) ,tak sa snažil lebo sa bál že ho podvediem ,ani neviem kde k tomu prišiel lebo som mu nič netajila a k nevere sa schylovalo len v jeho hlave..ale vtedy by mi dal aj modré z neba...asi si niekoho zaplatim aby mi vypisoval 🙈

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. mar 2022

@zoro9836 máme všetko , umývačka , sušička prádla všetko , nestačí mu to