Podvedie ma manžel?

21. máj 2023

Chcem sa s vami podeliť a vypočuť si vás názor

Mám super manžela 🙏🏼 pomáha mi s deťmi , je pozorný,uprace, navarí, hovorí mi ze ma lubi, takmer vôbec sa nehadame max z nejakej večernej nervozity keď nevieme uspať deti ale hneď ráno si voláme s úsmevom…no znepokojuje ma jedna vec … v práci majú kolegyňu ktorá je naozaj pekná žena a viem ze všetci sú z nej hotoví ( určite aj môj muž ) párkrát mi ju spomenul doma v zmysle ( boze Martina si zase vzala také tesne legíny do prace ze na ňu všetci čumeli) ta jeho kolegyňa si určite túto pozornosť užíva nakoľko je to dosť odvážna žena oblieka sa dosť odvážne … idem k pointe - pred týždňom mali v práci “teambuilding” spoločná večera + prehliadka nejakého kaštieľa on tam ani nechcel ist ešte som mu vravela chood bude super budeš tam s kolegami no môj muz tam strávil viac času pravdepodobne s jeho kolegyňou sám mi povedal že keď mali večeru hľadal
Volne miesto a Martina naňho kričala “ tu ti držím miesto “ ok to som ešte nejak predýchala a nedala najavo ze by mi to vadilo .. no potom som vzala jeho mobil anooo vzala a otvorila správy ( neriešte to prosím že sa to nepatrí ) a tam ich spoločná fotka on ju drzi okolo pása a ona ma svoju ruku na jeho stehne úplne fotka ako párik …poslala ju mužovi a v správe bolo len “❤️” baby neviem čo si mám o tom myslieť :( :( celý týždeň nato myslím :( nemyslím si že by ma muž podviedol ale veľmi sa bojím že k tomu v budúcnosti dôjde keďže majú často takého akcie z prace táto žena je presne ten typ ženy dotierava, neodbytna , sebavedomá a pravdepodobne ide po mojom mužovi pár krát som ju videla naživo :( úplne mám z toho žalúdok v háji

autor
21. máj 2023

@kaitlin3 ano dusim to v sebe :( chcela som aj vidieť nejakú zmenu správania napr ale vôbec nič som si nevšimla a toto iste čo si napísala mi povedala aj moja veľmi dobra kamarátka ktorá ho tiež pozná že on je posledný muž na svete ktorý by podviedol a že to
Bolo isto len zo srandy že on nato aj hneď určite zabudol ale aj tak som z toho nesvoja ..

doriiis
21. máj 2023

@autor......keby nato chcel zabudnúť,tak tu fotku vymaže a jej číslo zablokuje.

katkazocele
21. máj 2023

@colsami takáto istá je aj manželka môjho šéfa, že jej by poslal každú do zadku ... A mám pre teba sokojúcu novinku ☝️😁 Uhádneš kto sa vyspí vždy s mojou kolegyňov na firemnej akcii 🤔😂😂😂 asi len toľko k vernosti a 100% dôvere 😇

stevvvka
21. máj 2023

Dám ti trosku nádeje, ak by niečo bolo, fotku by zmazal, chcel by to utajiť. Takto to nezmazal, lebo preňho to nič neznamená. Nevníma, že by jej mal dat rázne stop.

Zas ak je taka, že ide po mužoch, keby jej dal rázne stop, ešte viac by sa snažila...
A možno som príliš naivna.

Ale určite by som si v najbližšej dobe vyhradila čas na nejaký pekný spoločný večer, ja viem, že ťažko pri novorodencovi, ale dať mu najavo, že ti na ňom záleží a ze toto je len obdobie, a ze sa tešíš, keď deti ppdrastu, že zas budete randiť.

vorkola
21. máj 2023

Teraz mu este nehovor o tej fotke, cosi nasla na mobile,nenapadne sleduj dalej, lebo ked mu to hned povies bude si to zmazavat, a budes v uplnej neistote.vyckaj casu jek hus klasu,neprezrad sa o jeho kuk mobile, ale naznac mu , a povedz vseobecne ,ak by sa zaplietol s nejakou,nedaj najavo ,ze mas na mysli s tou Martinou (pohroz mu, laskavo , ak by, keby manzelstvo konci) teda akoze neh je to hocjiaka,ktora by ho mala zverbovat.kontroly rob, po kazde, ako pride z tej ich party, ci ako to nazvat, ale tak, aby o tom nevedel.Moja kamoska mala speci taktiku,ked si mobil nahodou zabudol, trebars isiel do obchodu, alebo niekde na dlhsie,bola taky sledovaci agent, a.....podarilo sa vypatrat,toho tusaka co mala sa presvedcila. A to ze vycitila podla jeho spravania doma,bolo koniec laske

mamamasama
21. máj 2023

@katkazocele inak. Aj u nas v robote má kazdy "ukazkove" manzelstvo 👌😅 A na firemnej akcii zamena manzeliek 🤦🏻‍♀️

rossalinda
21. máj 2023

Nečítala som si celu diskusiu ale toto presne sa mi stalo🤣 zlatko drzim ti palce aby si to ustala a tvoj muz sa spamatal... Moj podlahol 😢 mali spolu romanik a ked som na to prisla princezna bola uz v 5 mesiaci 😭 😭

zuzuzula
21. máj 2023

@rossalinda toto nechápem 21. storočie a ona ostane tehu, to bol čistý plan z jej strany a on blbý že sa nechránil, aj 4 kondómy by som si navliekla pre istotu, ale asi to chcel bohužiaľ aj on, velmi ma mrzí tvoja skúsenost 🥺... Lebo spôsobov ako sa chrániť je brutal veľa

tequelinka
21. máj 2023

Fúha drzal ju kolo pása ?nie je to troška cez ?a ona mu fotku poslala a dal len smajlov ,?no tak to je fajn aspon s. Ňou neflirtuje. Ale ....nechápem to bol opitý keď ju držal za pás ? Ach jaj..no žiarlila by som aj ja

vorkola
21. máj 2023

@vorkola A este pripomeniem,ze v konecnom dosledku,ked kamoska asi po 3 rokoch mazelstva teda boli uplne mladí manzelia sa jej nieco nezdalo, ze mala velke tusenie, nechcela si to ani predstavit, pritom nic jej nikto nepovedal, len tusila ktore si nechcela ani pripustit, pretoze vystupoval ako zastanca vernosti manzelstva ako prvy bod . a ako sa presvedcila o nevere? ,ta intuicia ju dotiahla pozriet za oknom saly kde firemna oslava bola a,videla na zivo ako sa tam verejne boskava s babou cez prestavku ,ked nehrala hudba, a povedala, to to bol sok pre nu,ze nikdy by to na svojho manzela ani naznakom nepovedala , ze moze byt aj neverny, nakoniec ked ich od seba odlepila pri boskavani, striehla za oknom miestnosti , dalo sa ,budova na prizemi ,dostala taky sok ,ze tam vbehla ,este stale ,ze mali papule v sebe jak zlepenci , aj ich os seba odlepila potom odisla domov.,Ked prisiel domov ,uz mierne vytriezveny ,tak ze pri hadke,ze vlastne to uz bol humbung vadenia, na cely panelak , tak jej povedal, keby nebol pripity ,tak by sa to nestalo.No oklame raz, moze aj druhy,ci uz je triezvy alebo aj poloozraty ,kedze alkohol vsade,uz mu nikdy neverila,a stratila k nemu akykolvek cit o laske ani nehovoriac .z jej strany total zabita dovera lasku nemohla snim uz zit,lebo potom sa jej poskladalo viac tzv sluzobky, a to uz bol koniec do roka od tej udalosti od neho ,odisla

tanyag
21. máj 2023

Nechápeš, že ju pred tebou ohovára a potom tá fotka?...napíšem ti vlastnú skúsenosť...môj bývaly takto tiež "ohovaral" jednu ženu...aká je...ako sa oblieka...haha hihi..potom stretol ju tam a tam...náhoda...akože...a nakoniec z toho bol románik...podvádzal ma...ale predomnou to hral, že ju nemá rád...že ju stretol v obchode, tak len prehodili pár slov, keďže je dotieravá...to len aby, ak by ich niekto spolu videl a dostalo sa to ku mne...tak už dopredu mi o tom vravel...lenže ja som nebola taká blbá ako si myslel a ani do mobilu som mu nemusela ísť...jednoducho o ďalšom ich "náhodnom" stretnutí v nákupnom stredisku som mu rovno oznámila, že viem, že ma s ňou podvádza...nezmohol sa ani na jedno slovo...len na mňa pozrel a ostal ticho...vzala som dcéru, a na ďalší deň odišla a nikdy ale nikdy sa nevrátila späť...🙂 a je mi super...vôbec som neplakala, vôbec som nerobila scény, síce mi bolo ľúto 11 ročného vzťahu...ale...lepšie rozhodnutie som v živote urobiť nemohla 🙂

Takže nedus to v sebe, pekne si ho posaď a porozprávaj sa s ním, žiadne scény, žiaden plač, proste normálna konverzácia medzi 2 dospelými ľuďmi...už podľa jeho reakcie budeš vedieť odkiaľ vietor fúka...držím palce.

autor
21. máj 2023

Zienky strašne strašne vám ďakujem za vás čas za každý jeden komentár 🙏🏼🙏🏼🙏🏼pomohli ste mi aspoň takto každa jedna ste mi niečo dala zajtra to už konečne vyriešim rozhovorom a uvidíme čo bude ďalej :( nato že by podviedol nechcem pomyslieť ale dam si určite pozor … ešte raz ďakujem ani som nečakala toľko komentárov

katkazocele
22. máj 2023

@mamamasama nechápem ako ich partneri doma môžu byť taký slepí 😥 Najhoršie ak sú tam ešte aj deti. A to zámena manželiek myslíš akože sa to strieda? Nejsu tam stále dvojičky? 🤔😂

savoya
22. máj 2023

Urcite ju uz pretiahol

autor
22. máj 2023

@savoya myslim že to zatiaľ nie ale smeruje to pomaly tam preto som to sem písala lebo nemám dobrý pocit :( ak sa to už náhodou stalo alebo deje, neviem ako sa z toho dostanem lebo naozaj by som toto na muža nikdy v živote nepovedala ale vidíš niekedy aj take príbehy píše život 😢

autor
22. máj 2023

@tequelinka áno bol trochu opity pretoze sme spolu volali a sám mi to povedal

autor
22. máj 2023

@rossalinda :( och to ma mrzí :( vážne sú chlapi až také svine ?? Nechcem robiť unahlene závery ale toto ma totalne položí ak to bude pravda už len pri predstave si stále opakujem v hlave “prečo “? :( ved máme naozaj krásne manželstvo a ani v sne by ma niečo také nenapadlo .. ďakujem za tvoju skúsenosť 😞

sasa1310
22. máj 2023

Len si tak predstavujem aký asi máte úžasný vzťah, keď vlastnému mužovi už týždeň mlčíš o takejto veci, nechápem. Ja sa teda s mojim rozprávam o všetkom a nemala by som problém ho hneď aj konfrontovať. Takto zbytočne čakáš, dusis to v sebe a on zatiaľ premýšľa o tisícoch argumentoch, ako ti to vysvetlí

moonlight1210
22. máj 2023

Skor ako sa s nim pojdes porozpravat, daj si od tohto tu pauzu (co ti zeny popisali). Nechod do toho rozhovoru ovplyvnena strachom, ze uz ta najskor podvadza.

Ak ta totiz nepodvadza, dokonca ani na to s nou nemysli, mozes ho urazit, resp. zaskocit.
Vezmi si seba. Ak nieco take muzovi nerobis, tak vyjadrenie jeho nedovery v tvoju vernost mozes pochopit, ale zaroven ta zasiahne, ze si o tebe mysli, ze ty by si to urobila. Ze taka si.
(Jedna vec totiz je, ze vsetci vieme, ze nevera sa moze vzdy stat. Druha to pocut od partnera, ze si to o nas aj realne mysli. Kazdy predsa len chceme zit v tom, ze nas povazuje za tu lepsiu vynimku a veri nam.).

Tak velmi opatrne s tym rozhovorom.
Moze totiz byt to, co paradoxne odstartuje u neho buducu neveru.

A este zvaz to, ci ked ta ubezpeci, ze s nou nic nema, nechce a nebude, ci mu to budes verit, alebo ta uz budu pochybnosti zozierat i tak.
V takom pripade rozhovor nema zmysel. Moze sa stat, ze on sa bude citit nepravom spochybneny (hoci ti je verny) a ty mu aj tak verit nebudes a zacnes byt v strehu.

sella38
22. máj 2023

Ja si myslim, ze je to na jeho svedomi. Ak by ta raz podviedol, on s tym bude zit. Ty s tym nic neurobis, nie je male decko, aby si ho drzala teraz do staroby pri svojej sukni. Nekaz si myslienkami keby bolo keby pekne manzelstvo.

barborachors
22. máj 2023

sama vidis ze za dobrotu na zobrotu.pekne krasne nabudúce tam nabehni s nim a vezmi si poriadne leginy. Alebo staremu nakaz, nech sedi doma, ze si chces vybehnut niekam do mesta sa zabavit... bud rafinovaná. inak pekne kvietko mas doma. by som mu ten mobil otrieskala o hlavu.

1gramofon
22. máj 2023

On s nou možno len srandoval, ale ona si z toho môže namyslat, že keby chcela tak ho ma a potom by sa mohla snažiť. Isto sa porozprávajte, keby si mala pochybnosti bude to na tvojom správaní vidieť a tým sa to zhorší. Takto by som vysvetlila prečo to ideš riešiť. Jemu môžeš veriť, ale tamtej nemáš prečo. A posnaz sa byť s ním častejšie intímne. Keď sa ty nepostaras, tamta by sa možno veľmi rada

1gramofon
22. máj 2023

A dobre ti tu písali, že či by to jemu prišlo v poriadku keby si dáš ruku na stehno kolegu. Pochybujem. Nech si spomenie co ma doma, lebo o to ľahko môže prísť. Najprv to bude užívanie si, ale časom zle svedomie.

ariannazara
22. máj 2023

Nevieš mu vyčistiť žalúdok ci kde je problém? Zasiahni už teraz, kým to nezaslo ešte príliš ďaleko. Toto by som netolerovala

ankare
22. máj 2023

@annelise17 to tak chlapi robia. Aka je škaredá, hrozná, sprosta,... A pritom slintaju po nej.

deninka233
22. máj 2023

To naozaj niekto zvládne týždeň mlčať??? Mňa by už kleplo od nervov! Tvoj muž by si už u mňa ani nesadol, rovno by ťahal čiaru na úrad práce a do tej firmy by už viac nevstúpil… Ja žasnem, čo sú ženy ochotné tolerovať a ešte sa báť, aby ho rozhovorom náhodou nepostrčila neželaným smerom… 😒 Ja teda zvládnem veľa, lebo môj muž je taký ten dobrácky kamarát, každá kamoška ho vystíska, pocmucká, keď sa stretnú, kedysi ma z toho porážalo na začiatku vzťahu, teraz po takmer štvrťstoročí len poviem “ja pusinku nedostanem?” ale toto, čo spravil tvoj muž je také prekročenie hranice, že ako povedal Joey, z tej čiary je vidno už len bodku… 🫣 Absolútne by som nedržala svoje city späť, sranda a vtípky môžu byť, len ak neubližujú druhej strane a tvoj muž musí vedieť, že toto ti ani na nálade ani na dôvere nepridalo…

kvetinka75
22. máj 2023

ona po ňom ide a on si to zrejme užíva. No držím ti palce, nech to ustojí.

kvetinka75
22. máj 2023

@deninka233 ja by som tiež nevydržala, Ja hne´d ako som sa niečo dozvedela, tak som to riešila. Aspoň si nestihol nič vymyslieť

ankare
22. máj 2023

@tanyag presne takto to chlapi robia. Pred manželkou vravia, aká je škaredá, nemožná,... 🤣 A pritom idú po nej. 🤦

ema22270
22. máj 2023

Ja by som sa ho na to opytala. Pretoze, budes na to mysliet stale. Ked uz o tom vies, treba si to vydiskutovat. Kolegyna posobi tak, ze po nom ide (mozno aj po inych). Ja by som to stopla, kym je to este v zarodku. Nech manzel vie, ze o tej fotke vies a uvidis, ako sa zariadi. Mozes samozrejme aj dalej pozorovat, uvidis, ako sa to bude vyvijat dalej, ale je mozne, ze potom budes len viac vytocena a sklamana, ak sa udeju dalsie veci. Drzim palce 😉