Prečo je sex pre chlapov taký dôležitý?

27. máj 2023

prečo je sex taky dôležitý, každý chlap aby bol spokojný alebo každý vztah aby dobre fungoval =n 3x do týždňa sex.(berte s rezervou). priateľ ak nemá sex, musí si pomôcť sam a to tiež napríklad raz za týžden. preco?? chápem že keď je chut a tak ďalej ale prečo mi príde že chlapi si musia vyprázdniť toho dole každý týždeň trikrát? bez toho by nevedeli fungovať alebo ako?? nejde o môjho priateľa ale viem že takto to je u kopec iných mužov tiež a ja neviem pochopiť čo je na tom take

ninusa221
27. máj 2023

Radšej ako keby ťa odmieta

sixo3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyag
27. máj 2023

Nie je dôležitý len pre chlapov...ale aj pre ženy...každý ma iný sexuálny apetít..to takto zovšeobecňovať nemôžeš...ja tiež ak mám partnera, tak sex potrebujem aj každý deň 😂 a nemyslím si, že to je choré...proste každé ľudské telo má iné potreby...treba si len nájsť správneho partnera, s rovnakými potrebami...

leskovael
27. máj 2023

Ty nevieš pochopiť čo je natom.... Rovnako ako niekto nevie pochopiť že ty nechápeš...Niekto chce sex každý deň, každý druhý... A niekto raz za týždeň, či raz za mesiac. Treba si hľadať takého partnera s ktorým si v sexe sadneš.

dzulli1980
27. máj 2023

Môj, teraz už muž, vôbec taký nie je ... toho som skôr ja musela "znásilňovať" ... nebránil sa 😀

autor
27. máj 2023

@dzulli1980
@leskovael
@tanyag
@sixo3
@ninusa221
nepochopili ste ma. ja mám tiež nejaký ten sexuálny apetít a
chute a neviem čo ale ti chlapi to berú ako niečo bez čoho nemôžu byt. keď nie sex tak pomôže im ruka.. len pre jeden cieľ a to aby boli hotoví. ako keby sa bez toho fungovať nedalo

duunlo
27. máj 2023

Ako vies, ze je to take u “kopec inych chlapov”? Teba priatel tiez mozno nechape, ze ty sex nepotrebujes castejsie a on si ho musi vyhonit sam 😂 … Uff mat partnera a “musiet sa robit sam”, to mi je ale vztah.

tanyag
27. máj 2023

@autor
Ja som ťa pochopila...a ako som už písala...nie len chlapi, ale aj ženy...ak ich chlap neuspokojí dostatočne...alebo len zriedkavo...tak si pomôžu rukou nie? alebo inými pomôckami...veď to je normálne...či mi niekto chce tvrdiť, že nemasturbuje? 😂😂😂

leskovael
27. máj 2023

Ty nechápeš. Nevidím dôvod prečo hovoríš len o chlapoch. Hlavne o "všetkých". A ženy vylučuješ. To, že to máš ty tak, neznamená že to tak má každá. Neviem čo je natom, že chlapi ak nemajú sex tak sa urobia "len pre jeden cieľ a to aby boli hotoví." Neviem teda aký iný cieľ by mala mať masturbácia.. 😂

viestta
27. máj 2023

Masturbácia je bežná a neškodná. Sprav si dobre aj ty

leskovael
27. máj 2023

@viestta ona nepotrebuje. To len chlapi predsa 😂

lindous
27. máj 2023

Mám pocit, že to opisuješ akoby to bolo niečo zlé, čo nie je.... ale tak je to fyziologická potreba, niektoré veci stačí prijať ako fakt, nikdy presne nepochopíš ako sa cíti vtedy muž, pokiaľ ním nebudeš a sú veci, ktoré sa jednoducho slovami opísať nedajú... a teda hlavne sa to nedá takto zovšeobecniť, čoraz častejšie sa práve ženy sťažujú na málo sexu... a tiež sa nedá hovoriť len o mužoch, záleží od obdobia, ale sú také, kedy by mi 3x do týždňa málo bolo 😅

bessie12
27. máj 2023

@leskovael tak by to mala vyskúšať. Mozno by potom zmenila nazor 😂😂

viestta
27. máj 2023

@leskovael ale potrebuje, len ešte o tom nevie

rebrambora
27. máj 2023

Som zena a nevedela by som bez toho absolutne fungovat. Sex mame v priemere 1x do dna. Deti nedeti, unava neunava.
Kazdy ma drive inde. Ak toto je u partnerov rozdielne, vznikaju zbytocne problemy.

divokykonik
27. máj 2023

Ja tiež potrebujem uspokojenie veľmi často a pomáham si aj sama. 😉 Keby mám čakať na manžela a na naše možnosti sexu, tak som otrasná fúria 😆. Je to neskutočne skvelé na uvoľnenie stresu z celého dňa. Kľudne aj 7x do týždňa. 😆

lalenka33
27. máj 2023

Dnes tu máme nejakú horlivú nymfomanku alebo si niekto robí dobre pri čítaní komentárov. 1 téma o tom prečo je sex tabu a ludia nemôžu sexovať len tak bez partnerstva, ďalšia táto.

apolka77
28. máj 2023

Dám príklad. Máš na čele dobre navretý s prepáčením jebak. Je samý hnis, bolí to, svrbí to, nemáš pokoja. Snáď s ním nebudes behať teraz týždeň po svete a všetkým ho ukazovať. Pekne si ho vytlačis . Tak fungujú aj chlapi, proste plne vajcia treba vypustiť inak by chodili s navretym a plnym vercajgom.
Pravdaže to funguje aj u žien. Keď si spravia dobre príde úľava...teda väčšina tak funguje čo neznamená že nie sú výnimky . Ľudské potreby sú rôzne.

maranta_leuconeura
28. máj 2023

Nemam sex=som nervozna, otrasna, nieco mi chyba, potrebujem sa uvolnit. Rovnako ako ked som hladna, treba mi 💩 alebo musim spat. Je to fyziologicka potreba ako kazda ina. Uz nezijeme v stredoveku, ked sa ludska prirodzenost potlacala s cielom nejakeho vyssieho dobra (akeho vlastne?).

cindy22
28. máj 2023

Mne napríklad príde 3x do týždňa málo

danica2711
28. máj 2023

divná otázka. Nie som chlap a sex je pre mňa tiež dôležitý. Ale ak nevieš pochopiť, "čo je na tom take", skús zmeniť partnera. Keď zažiješ skutočne dobrý sex, najlepšie aj s láskou, pochopíš

hugger
28. máj 2023

Vacsina odpovedi sa da zhrnut do: je to tak, akceptuj to.

Preco je pre teba odpoved na tvoju otazku dolezita?

marseillefan
28. máj 2023

Áno, ja by som nevedel fungovať a celý čas myslel len na to. Vyprázdnim sa a mám čistú myseľ. Ty prečo 3-5x denne ješ? Skús nejesť mesiac a pochopíš ako sa chlapi cítia...