Priateľ nemá pochopenie

19. apr 2023

Baby s priateľom som rok, 5 rokov som pracovala vo firme na administratívnej pozícii kde som mala telefón pri sebe naozaj vždy a kedykoľvek bola k dispozícii.
Priateľ si zrejme zvykol na to, že kedykoľvek napíše, viem mu odpísať.
Teraz som zmenila prácu, pracujem 8h a z toho mám pol hodinu prestávku.
Počas toho si voláme alebo aspoň píšeme. Tz. cca 4 hodiny sa mu neozývam. Príde mu to ako dlhý čas bez kontaktu.
Je to podľa vás tak hrozné? Vy ste ako často v kontakte s partnerom?
Nebývame spolu to je pravda ale mimo prac. doby si neustále píšeme, voláme alebo stretneme sa.

tyrkysova_kobyla
19. apr 2023

Ja si s muzom niekedy nenapisem za cely pracovny den 😀 a inokedy len ked nieco potrebujem (ci treba nakup, ci ma cestou odvezie...) 😀 niekedy sa cudujem, o com si ludia pisu nonstop cele dni? 😀

autor
19. apr 2023

@tyrkysova_kobyla tým, že nebývame spolu si napíšeme to, čo bolo počas dňa. No tiež to nieje na debatu od rána do večera 😅

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tyrkysova_kobyla
19. apr 2023

Ja by som to asi riesila len nejakym jednym telefonatom vecer, kde si date suhrn 😀 takto je to take "stihackovske" stale si vypisovat a este aby mu to vadilo, ked tebe sa neda

zuzubb007
19. apr 2023

Pozor na to, aby ta nekontroloval co robis ja by
teda bola ostrazita, takto to zacne a potom nebudes moct ani s kamoskou na kavu ist, ako 4 hodiny je nic, niekedy sa clovek v praci nezastavi aj 8 hodin, ja si s muzom vobec nevolam, pokym nepotrebujem riesit deti alebo nakup, a aj ked sme spolu chodili nevolali sme si alebo telefonat 5 sekund nic viac, vsak doma sa podebatime

kittykat22
19. apr 2023

a ked spolu budete byvat, tak bude kontrolovat kedy chodis domov, s kym ides vonku a kedy sa vratis? 5 rokov si s chalanom a este spolu ani nabyvate a frajer si uz narokuje vediet kde si a co robis? Velmi zvlastne
Chalan ta chce mat stale pod kontrolou.

h2
19. apr 2023

Áno, je to tak hrozné.
Napíšem to radšej celou vetou: Áno, je to tak hrozné, že priateľovi prídu 4 hodiny bez kontaktu, kedy ty si v práci, ako príliš dlhá doba. Dúfam, že nemusíš mať nastavený budík, aby si sa mu v noci hlásila, že si doma a spíš.

sissy27
19. apr 2023

Ano, je to hrozne. Nie to, ze sa 4 hodiny neozves, ale to, ze on z toho robi problem. Nech kontroluje toho, co ho rano obuva a nie teba.

januska12323
19. apr 2023

On sa cez deň nudí?

autor
19. apr 2023

@kittykat22 rok sme spolu, nie 5 rokov.
On študuje ale v škole je hodinu denne, potom sa v podstate nudí

tyrkysova_kobyla
19. apr 2023

Brigadu mu treba evidentne 😀

barborachors
19. apr 2023

neni on nejaky zakomplexovany, co ta vkuse strazi? takeho by som teda nechcela

alex49
19. apr 2023

Nech si nájde robotu alebo brigádu, nebude mať čas na somariny. Normálny ľudia v práci pracuju a nevypisuju si s frajermi.

kittykat22
19. apr 2023

takze ty mas 5r pracu a frajer studuje hodinu denne a potom je jeho hlavna napln ta kontrolovat? 🙂 myslim, ze ked si to 5 rokov zvladla sama, tak ti take zakomplexovane dieta fakt netreba. Najdi si niekoho kto si ta bude vazit. Ten co ho mas teraz, ta chce len vlastnit.

rachel36a
19. apr 2023

Ci spolu byvate alebo nie, tak hadam nie je nutne si pocas pracovnej doby vypisovat...moj muz robi tyzdnovky, mame chore dieta a volame si vecer ked ma po pracovnej dobe

ckocka
19. apr 2023

Podla pracovnej histórie ti nie je 16. To naozaj nevieš posúdiť či to je hrozné alebo úplne normálne?

babulkomale
19. apr 2023

Niekedy sa ani zo sluzobky nestihne ozvat a uz je doma. Priatel potrebuje dospiet. Nebyt cecok.

domkakvet
19. apr 2023

Skusit mu vysvetlit, ze mas inu pracu si uz asi skusala, je to tak a musi to pochopit, ked sa neda tak sa neda.

mimikarol
21. apr 2023

Chlapec ešte nikdy nepracoval keď nevie pochopiť že človek keď je v robote nemá čas si vypisovať a vyvolávať kedy chce?

karolinakovac
Autor odpoveď zmazal
Zobraz