Priateľ sa odmieta liečiť a tým odmieta aj mňa

kvetinka_123
20. okt 2020

Ahojte.
S priatelom spolu byvame uz takmer rok. Na zaciatku vztahu nam to klapalo takmer vo vsetkom. Neskor to medzi nami zacalo nejako skripat ale vsetko sa utriaslo az na jednu vec. Najskor sme spolu mavali sex casto a pri kazdej prilezitosti, mala som pocit, ze ho to so mnou bavi a , ze ho pritahujem. Neskor sa zaujem zacal vytracat ale nejako som to neriesila, nakolko
mal stresove obdobie. O nejaky cas sme zistili, ze obaja mame jeden sexualny problem (hpv), ktory sa da riesit, ja sa na to liecim, uz som na konci liecby , nemam ani ziadne vyrastky. Jeho som donutila ist k urologovi, ktory mu povedal, ze ked si da odstranit vyrastky, ktore sa mu vytvorili , tak budeme moct mavat sex ako predtym. Odvtedy ubehli takmer 3 mesiace a on sa nechce ani len objednat na zakrok. Chcela som mu nechat cas na odhodlanie ale on stale nic. Mna to stve, lebo mi chyba sex, ktory sme odvtedy nemali. Jemu zjavne nie, este sa na mna hneva , ked mu vycitam , ze kedy sa konecne objedna a stale ma nejake vyhovorky. Nevie pochopit ako sa citim, ked s tym nic nerobi. Myslim si , ze mu za to nestojim, ze mu nezalezi na tom kedy budeme mat sex a ak vobec este niekedy mat budeme, lebo ja som uz naozaj zufala a uvazujem, ze od neho odidem aj ked mi bude smutno. Neviem ci sa mu uz nepacim a nevzrusujem ho , ked nema zaujem s tym nic robit. Alebo sex ani k zivotu nepotrebuje :/ ked sa s nim zacnem bavit na tu temu, tak z neho musim tahat vsetko ako z chlaptej deky a uz ma to nebavi. Mate s takymto niecim niekto skusenost? Vopred dakujem za kazdu normalnu radu.
Pekny den .

kvetinka_123
autor
20. okt 2020

@viestta ja asi tiež nemám gule to skončiť, už teraz revem....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita6666
20. okt 2020

@kvetinka_123 takýchto nezdarov budeš mať vzhľadom na tvoj vek ešte iks...vzťahy proste nevychádzajú z milión rôznych dôvodov, taký je život,tak si vo svojom veku užívaj života a neviaz sa na prvého bula,čo ti skríži cestu...proste sa "hraj" a užívaj si život, máš ho celý ešte len pred sebou

monro
20. okt 2020

Ja sa mu cudujem, ze si to neda odstranit. to sa moze rozsirovat a ked toho bude vela aj to odstranovanie bude tazsie.

michu_
20. okt 2020

@viestta presne 👍

mondolina
20. okt 2020

@princeznasevera
Tak vieme, že Teba frajer nepreblafne ako je rok dlhý...tak nezáviď🤗

evitka83
20. okt 2020

@kvetinka_123 skrarka si nechce dat laserom paliz vtaka, comu na tom nerozumies, boji sa bolesti 😊😊

janeninka
20. okt 2020

@kvetinka_123 verim ze je narocne si to pripustit, pustit tu predstavu spolocnej krasnej buducnosti, ktoru si si vysnivala.. zazila som tiez velni dlhy predrozchodovy stav, az jedneho dna padla posledna kvapka a u mna to vsetko zhaslo. Zasluzis si niekoho kto bude kvoli tebe hory prenasat! Hladaj vo svojich zdrojoch silu, oporu. Drzim palce.

princeznasevera
20. okt 2020

@mondolina 😂😂😂jasne lebo kazdej pi.... tu budem vesat na noc ci mam alebo nemam sex klobuk dole

mondolina
21. okt 2020

@princeznasevera
A predstav si, že áno...zoznamky bla bla, ale aby vlastnú skoro ženu pretiahol tak to nie...veď vieme😉
Tak sa nehraj na chrumku.

stary_ujco
21. okt 2020

Teraz nejde o to, či si da odstranit zopar kožných vyrastkov. Tu ide o ten všeobecný postoj ku vzťahu. Nerieši ani banálny problém, ako bude riešiť čokoľvek problematickejsie?

fiafia
21. okt 2020

Chlapi sú vo všeobecnosti viac citliví na svoj vercajch 😂 ženy xy krát na gynci ale ukážte mi chlapa čo pôjde dobrovoľne na urológiu. To isté problémy v sexe, prípadne s plodnosťou atď... Skôr by som povedala,že ma osobný problém, hanbí sa alebo niečo také a neprizná ani keby ho mučili. Nebrala by som to osobne ale asi nemá potrebu a chuť to rozoberať a asi by som ho objednala sama a viac to nepitvala. Potom sa uvidi

princeznasevera
21. okt 2020

@mondolina 😂😂😂 ty o com tocis? Jake zoznamky?

mondolina
21. okt 2020

@princeznasevera
Vieme svoje😉 a keď sa budem veľmi nudiť tak Ti to nájdem

mondolina
21. okt 2020

@veronikaszabova
Super, presne 😀

mondolina
21. okt 2020

@princeznasevera
Baví ho spoznávať druhých ľudí- ženy 😉
🤔 Trubka aspoň neklam.

veronikaszabova
21. okt 2020

@mondolina tak asi uz "zabudla", ze to aj pisala 🙂 🙂

veronikaszabova
21. okt 2020

@mondolina inak vies co je zaujimave, ze nick bielavlcica jej zrusili a tento jej nechali. A hlavne, ze adminky blokuju vsetkych, kto sa prihlasi druhykrat ( po zruseni z ich strany)

mondolina
21. okt 2020

@veronikaszabova
Aspoň je sranda😉

princeznasevera
22. okt 2020

Jaj boze baby. Tak si pise s inymi a co? Ma tam kamosky s ktorymi sa poznal este predomnou co som jak Vy furie ze chlapovi hned vaetko zakazete?

mondolina
22. okt 2020

@princeznasevera
Nič Ňuňu, všetko je v poriadku😉

anita6666
22. okt 2020

@mondolina
@veronikaszabova
Toto čo vy predvadzate je čistý grc...nuda je zlý spoločník veru

veronikaszabova
22. okt 2020

@anita6666 a co som spravila? Ze som sem dala link o com vravi mandolina? Alebo ze som upozornila na to, ze jej jeden nick uz zrusili??

mondolina
22. okt 2020

@anita6666
Ja ti neviem...klamať je asi v poriadku. Ostatné je grc👍
Keď ty povieš.

karolinakr
22. okt 2020

Furiu ma Peter244 doma teda mal.Tam nemohol bez jej suhlasu ani na zachod
Škoda, že perdulku zrušili.Ta mala dobre hefty

anita6666
22. okt 2020

@veronikaszabova a čo ťa po tom kto má koľko nickov a koľko komu zrušili???a??? Mne je to úplne jedno. Keď chcem píšem k téme a keď nemám čo povedať,tému si nevsimam.

veronikaszabova
22. okt 2020

@anita6666 takze - pozri si pravidla MK a pochopis. Viac ti nemam co pisat.