Priateľ si na Facebooku a Instagrame píše s cudzími ženami

18. aug 2023

Ahojte,
Zistila som, že priateľ si poza môj chrbát samozrejme vypisuje s cudzími zenami (nie slovenkami, si to cudzinky)na FB a instagrame. Sleduje ich tam a pod. Ženy nič moc nevyzeraju. Také dievčatá proste 25 ročne ako sme aj my dvaja. Zobralo má to. Jedna z litvy, druhá z Ameriky, tretia z Ukrajiny, sú skôr tlstejsie. Také viem, že sa mu moc nepáčia. Založil si tam aj druhé Nicky (o ktorých mi nepovedal samozrejme ) a úplne čírou náhodou som sa k nim dopatrala, zmenil si tam na fejk meno, na felix1w3 a takéto mena si dáva, ja som to čisto náhodou na insta našla. insta mi ho sám ponúkol. Zistila som, že teda si píše s cudzinkami. My máme celkom fajn vzťah, nechápem, čo mu chýba, asi vzrusenie, iskra alebo čo, nechápem. Sex máme kvalitný a veeelmi často a nesťažuje sa.
Tie správy som samozrejme nečítala všetky pretoze nechcem mu loziť po mobile, to som iba náhodne zazrela, poza jeho chrbát keď si vypisoval.
Mobil má samozrejme na heslo, a aj keby som ho vedela. Nešla by som tam.
Jedna američanka sa ho pýtala , že daj mi tvoj whatp, alebo tik tok ak máš, môžeme písať tam, on je neodpísal. A také. Je to pre mňa hrozne divné. Ale tak vždy mal sklony k cudzinkami, lákajú ho, mal vzťah s litvancankou, potom s grekynou a tak. Skutočne neviem ako sa mám k tomu postaviť, je to pre mňa extrémne nepríjemné, keď som na to prišla. A ešte aj to, že to skrýva. Aký je zmysel jeho rozhovorov ? To sa tak strasne nudi? Vyzerá že to robil počas celých 3 rokov nášho vztahu. Čo má dosť šokovalo. A skutočne neviem ako ďalej. Či sa mám priznať že to viem, alebo čo. chcem sa vyhnúť hádkam a konfrontáciám. Ja som si však ale myslela že ma miluje, tak sa správa. Cítim obrovskú žiarlivosť. Ešte si tam dal do profilu sóju najkrajšiu for zlode z Chorvátska ..akože to má už vážne dostalo...
Tie Nicky nove čo si stále vytvára aby si tam mohol písať, neveštia nič dobré keďže o nich neviem.

autor
18. aug 2023

@doriiis to sú jeho slová. Nie moje. Ja mám celú rodinu tlstu, mne absolútne tlste baby nevadia. Ide mi skôr o to, že mi tvrdil, že má záujem len o chudé. O tlste nemá nikdy záujem. Ale to je jedno asi. Či chudé či tlste. Páčia sa mu. V tvári im nič nechýba

ibrunova
18. aug 2023

ak ti to príde ako úchylná choroba, sama si vyhodnoť, či s takým chceš prežiť svoj život a a mať deti.

marianarem
18. aug 2023

Tak to treba riesit, zavislosti vedia cloveka uplne pohltit, do spolocnej buducnosti by som nesla, kym by sa to nezacalo riesit. Hlavne s detmi je to narocne a casto stresujuce, vacai stereotyp, tam to moze este vyeskalovat. Zairlit podla mna nemusis, nema to nic s tebou ako zenou. Ale priatel potrebuje odbornu pomoct, lebo nejaky hlbsi dovod vo vnutri na to ma.

mk22
18. aug 2023

Teraz dôkazy máš, normálne sa ho opýtaj.. Co vie non stop tukat do telefónu.. Co stále píše a s kým. Píšeš si so ženami? A uvidíš ci bude klamať.
Ak zaklame, tak ho konfrontuj s tým, čo vieš.
Prečo klameš, máš x účtov, ukázalo mi ich. A s kľudom počkaj na odpoveď.
Toto do vzťahu nepatrí, ak je s tebou spokojný a šťastný.
Treba sa pýtať, na rovinu.. Vyjasniť si, čo ti vadí a nemienis akceptovať.

sense
18. aug 2023

Pozri spýtaj sa jeho. Ale zjavne ho malo poznáš a dýchas len ty za neho
A keď je to pre teba úchylná choroba, tak jedine rozchod

aaaa1111
18. aug 2023

uci sa anglictinu, nestresuj 😅

autor
18. aug 2023

@aaaa1111 on m statnicu zangliny ťažko sa ju učí

autor
18. aug 2023

@sense asi som sa vážne zmýlila. Ma dve tváre už mi je to jasné.

autor
18. aug 2023

@mk22 on nedokaze riešiť normálne, veci, buď začne sa vyhovárat alebo sa to zvrhne na hádku. Každopádne má to mega ranilo a nečakala som to.

autor
18. aug 2023

@marianarem ziarlit nemusím ? Musím...lebo sa sprava ako idiot keď si píše s inými ženami vedľa mňa keď som. To ma uráža

autor
18. aug 2023

On sa nikdy nebude liečit...

ckocka
18. aug 2023

Ak ťa niekto uráža tak logické rozhodnutie je nepovažovať takého človeka za vhodného partnera.

mladena
18. aug 2023

susedova tráva je podľa neho zelenšia...... áno, nudí sa, hľadá niečo proste len tak keď robí z domu ako píšeš, proste si tým spestruje čas. Podľa mňa ak by si mu povedala že o tom vieš s výčitkou, tak by to robil ešte viac potajme a ešte viac by ho to lákalo. Ale zasa keď nič nedáš najavo bude ťa to zožierať zvnútra. Normálne by som mu povedala že o tom viem ale že mi to vôbec nevadí. Snaď nemyslíš že by ťa podvádzal s dákou v prdeli za hranicami? (ale keď už to robí, má určite všelijaké fantázie minimálne) A možno by som dodala že aj ja mám nejakých tých "kamarátov" 😉 nech si chlapec potrápi hlavu 😇

marianarem
18. aug 2023

No myslela som to tak, ze nemusis mat pochybnosti o sebe, ze nie si prenho dost dobra zena a tiez ta tie zeny podla mna nijako neohrozuju a nepreveru ti ho. Je to ako s tym alkoholom. Ziarlila by si na pivo? Asi nie. Vytacalo by ta a uvazovala by si o rozchode, ak by si to pivo daval 10x denne? Urcite. Ak teda nechces ziadny rozhovor a myslis si, ze nepojde na terapiu ani za nic, tak potom uz len ten rozchod.

beatrixx1525
18. aug 2023

Pane bože ty sa už ani za anonym neschováš s tým tvojim "whatp" každú jednu tému tu máš na tom istom postavenú, neveríš frajerovi robíš hysterické scény a už už ideš od neho odchádzať a potom raz za čas nás tu zase obdaríš nejakým novým whatp zážitkom... 🤦‍♀️

autor
18. aug 2023

@mladena berieš to celkom naľahko. 😆 Ja to tak nedokážem z pleca na plece

@beatrixx1525 ja som nikde nepísala whatp. Neviem o čom pises teraz
Píšem o instagrame a fb.

@marianarem no v zmysle nepreberie ho žiadna ok, ale prečo to robí, preco stale má fantazie s ilnými cudzinkami? To je dobre psycho. Sníva akože po nociach o iných ženách ?čo žijeme v stredoveku že chce mať tri ženy naraz ?

autor
18. aug 2023

@mladena úprimne. Máš pravdu vo všetkom. Možno to zahrám naňho tak, že zlatko Vies viem o všetkom ale vôbec neziarim, sú za hranicami, je mi to jedno, spestrí si čas, veď aj ja si píšem. Kebyže mu to vytknem zemi to vadí, ešte viac by to robil na tajnasa, zakázané ovocie chuti najlepši. Lenže keď to takto urobim, vzdy má to bude zvnútra zoziera t,a on t bude srame robit. Takže sa nikam nepohnem.

ckocka
18. aug 2023

Robí to preto že ľudia sú rôzny, majú rôzne povahy, rôzne potreby, rôzne chúťky. Napr. ty náš potrebu zostávať s chlapom ktorý ťa podľa tvojho vyjadrenia uráža a je psycho.

barborachors
18. aug 2023

mozes byt neviem aka krásna, ak si nudna prázdna nádoba, s ktorou nie je sranda, či zábava. Možno mu už nič nové nevies ponúknuť, tak loví inde. Mozno tie tlstejsie mu dávajú niečo, co mu ty dat nevies, mozno sa mu zunovala tvoja fyzická dokonalosť, tak ho to podvedome ťahá inam. Okrem toho aj vkus človeka sa počas života môže meniť. Aby si sa nedivila, ze raz bude s baculkou, ktorá ho bude riadne priťahovať, nebude za neho dýchať (cize nezávislá od neho) a celkovo, bude ina ako ty..
My do vášho vzťahu nevidíme, mozno az tak skvelý vztah nemáte..Za mna, nehodite sa k sebe - nechaj ho, nech si ide teda za zahraničnou baculkou a ty zid z kratšej cesty. Mas pred 30 tak najvyšší čas nájsť niekoho, kto ocení tvoje kvality a vie, co chce.

autor
18. aug 2023

@barborachors nie nie som ani nudná ani prázdna. Práveže vždy sa rozprávame. A vždy mi vravi, že aká som super a zaujímavá úžasná osoba že ma miluje viac než čokoľvek na svete. Že som preňho jediná. Nádherná žena s ktorou chce zostarnúť,lebo ho veľmi priťahujem. Aj sex máme každý druhý deň cca takže na Tom niečo bude.

@ckocka každý má iné chúťky a potreby ? A prečo keď ma mňa

mk22
18. aug 2023

Ty nemáš gule si ho posadit pred seba a normálne sa opýtať z akého dôvodu ma potrebu vytvárať x nickov a písať si poza tvoj chrbát?
Čoho sa bojíš?
Opýtaj sa, zaklame.. To by mi stačilo ze klame do očí.. Posunula by som môj telef a ukázala tie nicky.. A nech sa chalan vyjadrí.
A ak to skončí hadkou?
Tak potom tvoj dokonalý nebude až taky dokonalý.

mladena
18. aug 2023

áno chápem ťa že sa nechceš pretvarovať že ti to nevadí, keď v skutočnosti ti to vadí. Ale neviem ako inak ti poradiť. Je XY takých chlapov a robia podobné veci aj keď majú najlepšiu ženu.

marianarem
18. aug 2023

Nie, ako hovorim, je to nejaky problem v jeho vnutri, ktory si tym riesi. Aky bol jeho doterajsi zivot - ake mal detstvo, ake ma vztahy s rodicmi, aki su to ludia? Ake mal skolske casy, pubertu atd.? Teraz sa mu dari napr. v praci?.Nieco za tym proste je.

ckocka
18. aug 2023

Pretože chce viac než teba, čo je na tom nepochopitelné?

autor
18. aug 2023

@mladena to akože vážne ? 😲

autor
18. aug 2023

@marianarem problém vo vnútri. Možno závislosť na sexe alebo nejaká úchylka ktovie. Detstvo nemal šťastné.

autor
18. aug 2023

@mk22 tak čo tak záklame..že mi nechcem ublížiť že to urobil z nudy že stratil zabudol heslo z bývalého Nicku na insta a také..nie..môže byť ..klamať bude.hadam mi nepovie pravdu nie

autor
18. aug 2023

@ckocka pretože chce mať každu zenu ❤️

marianarem
18. aug 2023

A sme doma. Riesi si tym nejake vnutorne rany z detstva. Tipovala by som, ze nedostal od mamy dostatok pozornosti a prejavov lasky, tak to teraz hlada u inych zien a je na tom zavisly. Na tom pocite, ze si ziska naklonmost a pozornost nejakej zeny. O sex tu podla mna nejde.

mk22
18. aug 2023

Tak zaklame?
No ďakujem pekne za takého partnera ktorý má bude klamať do očí a krmit rozprávkami o zabudnutom hesle ci nicku.
Mas dôkazy ze píše? Videla si fotky? Píšeš o ritnatych.. Ak máš takéto dôkazy tak hádam ti nebude stačiť bajka o zabudnutých hesla h a ublizovani.
Bud som o niečom presvedčená, vadí mi a chcem to riešiť alebo rozmýšľaj, trp, ako ti to vadí a bud ticho lebo veď aj tak zaklame.