Priateľ sleduje bývalé partnerky

15. jan 2023

Dobrý vecer. Som s priateľom 1 rok a zistila som že sleduje ženy s ktorými spával. Je to normálne?

lily14
15. jan 2023

Jak sleduje? Na FB či istag či reálne?

oli18
15. jan 2023

No hlavne normálne nie je,ak si partneri hovoria o svojich predchádzajúcich, dokonca menovite.

autor
15. jan 2023

@lily14 insta

daniela2202
15. jan 2023

Si ďalšia v poradí a do počtu... daj mu 🖐🖐🖐

autor
15. jan 2023

@daniela2202 môžem sa opýtať preco?mne povedal že ich nechce mazať kvôli tomu že s nimi niečo “zažil”

daniela2202
15. jan 2023

Mne by to osobne vadilo, má teba a ak ťa ľúbi , neriešil by žiadne spomienky

autor
15. jan 2023

@daniela2202 tak asi má nelubi tak ako mi to rozpráva. Je to úžasný chlap no problem je tento. A ja neviem čo mám robiť

daniela2202
15. jan 2023

Ja by som to videla ako problém do budúcnosti, človeka nezmeníš

slovenka753
15. jan 2023

Osobne mi je divne ze vieš s ktorými spával. Ja by som sa to nepýtala.

ikissedagirl
15. jan 2023

Kto si občas nestalkuje svojich ex ? 😁

janai1
15. jan 2023

A čo akože? Tiež mam bývalých na IG a FB

domi235
15. jan 2023

Tak mu daj na vyber, bud to prestane robit alebo nech to robi nadalej ale bez teba. Bud sa uvedomi alebo sa rozidete. Lebo to nie je normalne… chlap ktori naozaj lubi nebude sledovat niejake ine..

bennn
15. jan 2023

Neriešil by som to, koho sleduje a ine hluposti. Riešil by som to čo sa deje v realite a ako sa správa ten človek.
Je normálne, že známych ľudí zo života máš na socialnych sieťach. Niekedy v minulosti ste došli do kontaktu, niečo mali spoločné tak ich tam máš. Ak si ich nevymazal.

cippi
16. jan 2023

Neviem toto je detinská téma s takouto ženou by som asi nevydržal dlho čo ma chce odstrihnúť od všetkých žien v mojom okolí 😁. Nemal by som na to nervy, že kto koho sleduje na sieti kde a stalkovať. To je detské chovanie, pravda zasa chlap by nemal žene hovoriť, kto boli jeho bývalé a ich mená a tak, ak to urobil urobil chybu. Neviem pripadá mi to divné a osobne si myslím, že žiadna žena nie je pre chlapa úplne jediná na ktorú pomyslí za život, či je na sieťach či nie mužom sa páči toľko žien, len to partnerkám nehovoria zvačša, taká je skôr tá realita, ktorú mnohé ako keby nechcú priznať.

kik3677
16. jan 2023

A čo je divne že sleduje svoje bývalé na IG?....aj ja sledujem svojich ex a čo?...dávno premlčanie dávno prebolene...ak si s nimi nevypisuje príde mi trošku divne automaticky mazat všetkých ex hned

kik3677
16. jan 2023

@oli18 čo je na tomto akože divne ?...aj sa poučiť z minulých vzťahoch..ja viem o bývalých môjho súčasného aj on o mojich

barborachors
16. jan 2023

Tvoj priatel je predpokladám dospelý slobodný clovek a moze si robit co chce. Problem je v tebe ze si neveríš a mas strach ze robi poza chrbty nieco nekalé. Tak skus si viac veriť a vybavene.

retatka
16. jan 2023

Áno je to úplne normálne ,len začni mu robiť cirkus a budeš i ty bývalá…

oli18
16. jan 2023

@kik3677 ked ti to ten tvoj v navale zlosti vykrici, potom pochopis, co je na tom divne. Je tu o tom dost diskusii. A poucit sa moze kazdy sam zo svojich byvalych vztahov, nemusi to vesat aktualnemu partnerovi na nos, aky bol ten predchadzajuci.

annamarin
16. jan 2023

Podľa mna je to normálne. Kym si s nimi nevypisuje denne, tak by som to neriesila. Ja tiez sledujem bývalých a pritom sú už pre mňa minulosť.

kik3677
20. jan 2023

@oli18 no ale on mi nemá čo v návale zlosti vykričat:D ani ja jemu obaja sme mali po jednom dlhorocnom vzťahu ..áno ak si ich vystriedala 15 tak sa nečudujem