Priateľka je na Tinderi

faux
27. jún 2023

Ahojte, asi by som to nemal riešiť tu ale medzi sebou ale nedá mi to a rad by som poznal ine nazory. S priateľkou sme spolu rok a myslel som si že je nám spolu dobre až dokiaľ som dnes na jej telefone neobjavil že je na Tinderi. Myslite si že ma takýto vzťah zmysel? Pripadam si ako keby so mnou už v buducnosti nepočítala.

dzt
27. jún 2023

Zisti, či je tam aktívna, či tam ma aktuálne foto a hneď budeš vedieť… 🤷🏽‍♀️

jarnajar
27. jún 2023

@dizajnerka mrzí ma táto situácia, toto mal riešiť s tebou. A aj to, že sa v začiatkoch obzeral inde. V minulosti som zažila, akokoľvek si to človek racionalizuje, tak to bolí. Mne je to také blbé sa opýtať, ale pozrela som si tvoj profil a si v augustovkach 23, ty s ním čakáš bábätko? Pardón za zvedavosť, nemusíš pravdaže odpovedať.

atinkaa
27. jún 2023

@dizajnerka mna len zaujima, odkial vies, ze si to ty? 😅 ako ja vela veci na Slovensku nie som schopna pochopit, no toto mi prezrad, ci vy ste na jednom telefone a vidite, kto kedy pisal na kona?

Alebo ako vas to teda oboch napadne, dajte si vecer vino na mna a preberte to, mna to fakt zaujima. On vidi tinder u teba zacinknut, ci co a tak pise okamzite na kona, asi mal pocit, ze tu bude anonymne, ci ze ta nahneva a da ti to takto vediet?

A ty hned vlastne par minut na to vlastne otvoris MK a vies, ze tvoj Fero je tiez tu a ze tu vypisuje a teda sa priznas, na ferovku 🙈🙊
Nechapem.

Sme mala krajina, kazdy si tu vidi do kuchyne, vsetci sa poznaju a asi Kollar moze byt of course s kazdym rodina, ale ako vies, ze ta ktorej prave on nasiel tinder si prave ty....to je normalne zahadnejsie, jak niektore postupy Poirota u Agathy Christie, tak ked mozem, poprosim taky ten ''pohlad do kuchyne'', ked uz ste sa tu takto nasli odhaleni a bryskne ste vedeli, ze vy ste vy a doma mate telefony s barsjakymi appkami a netuste o sebe. Nejako mi to nepasuje. Diky

dizajnerka
27. jún 2023

@jarnajar nečakám, zvedavá som. Tak ako som smirovala tinder, smirovala som aj kolegyne v augustovkach. 😀

dizajnerka
27. jún 2023

@atinkaa viem čo sa stalo dnes ráno, a poznám jeho nick.

dizajnerka
27. jún 2023

@atinkaa videla som ho s telefónom v ruke a viem aké upozornenia som tam mala z viacerých aplikácií. Asi nemá odvahu ma konfrontovat priamo, tak mi píše odkazy sem, keďže vie, že to tu čítam.

faux
autor
27. jún 2023

@dizajnerka len si zabudla prezradiť že tá žena z obrázka ktorá neprišla si bola Ty, a tiež aj to že si sama trvala na tom aby som sa stretával aj s inými lebo som vraj podľa Teba neskúsený a neviem čo chcem.

dizajnerka
27. jún 2023

@faux to som tvrdila až po tom, čo si mi prezradil, že si žiadnu ženu ešte nemal, a bolo to až kdesi po pol roku, nie po mesiaci čo si randil s inými. Áno preverovala som si na začiatku vzťahu či nie si na zoznamke a bol si, tak som si s Tebou písala ako iná žena, aby som sa sama na vlastné oči presvedčila, či na stretnutie aj prídeš. Nebolo to prvýkrát, čo som Ti tie aplikácie zakazala. Ale nevadí, tak ako mne si tvrdil, že si žiadnu ženu ešte nemal, si to tvrdil aj jej počas stretávania so mnou.
A zabudol si povedat, že by Ti nevadilo keby som mala iných mužov, počas vzťahu, hlavne nech som s Tebou, nedal si mi vedieť, že sa to zmenilo. Aj keď mne to bolo od začiatku absurdné a nič také som nechcela.

dizajnerka
27. jún 2023

@faux vieš, lebo ja keď som zistila, že si panic, po pol roku, prišiel mi to ako veľmi nerovný vzťah, keďže ja už mám dieťa, preto som nechcela Ta vlastniť alebo určiť tu chybu, že si začnem s niekým kto nevie čo chce, a hlada sám seba. Zabudol si ešte napísať, že odkiaľ si prišiel a že sám si hovoril, že nevieš čo chces a hľadáš sa, keď si sa stretával s tou inou ženou.

sheila121
27. jún 2023

Vy ste teda párik 🤣🤣🤣 celý kôň vidí ako sa tu natahujete 🤪🤪🤪

dizajnerka
27. jún 2023

@sheila121 už nie sme 😉

sheila121
27. jún 2023

@dizajnerka najlepšie 🤣 Nový spôsob ako sa rozísť: napísať na koňa ;)

victoriab
27. jún 2023

@dizajnerka chvalabohu ♥️

nataly420
27. jún 2023

@faux a kto i povedal že som tak bola s chlapom tvoje druhe paranoidne ja ? 😂 cestujem po svete tinder mám na hľadanie kamarátiek čo asi ty nepochopíš lebo si bol najďalej na konci tvojej dediny :D

sergejj
27. jún 2023

@faux zatial je s Tebou a ak sa objavi nieco lepsie bye bye. Spytaj sa jej priamo. Uvidis podla odpovede. Po roku no mal by som vsetky svoje muzske senzori zapnute. Drz sa. 😉

tanyag
27. jún 2023

@sergejj ty si čítal všetko? aj to ako sa tu obaja naťahujú? asi nie...ináč by si komentoval úplne ináč 😂

ariannazara
27. jún 2023

Dobre po dnešku môžem povedať ze som tu videla všetko 😂😂😂😂😂😂

raiper34
28. jún 2023

Nedá sa mi k tomu nevyjadril, veď vy ste obaja na hlavu trafeni, nerozchadzajte sa, ste ideálny pár! A to myslím smrteľne vážne, riešiť toto v takom veku, to chce o kolečko naviac... Nie nieje normálne byť na zoznamke vo vzťahu, ale vidím, že to není také čierno biele. Že vlastne ona ti povedala, že máš získavať skúsenosti, fajkujete profily, testujeme sa, psychiater pomôže 🙂

drago12587
21. apr 2024

@faux hlada si za teba náhradu.. vela zien to robi, keby sa nieco pokazilo, predsa nebude davat energiu na nápravu, ked ma 20 inych možnosti... Ak si mysliš, že ženy su po rozchode same a až po čase skumaju ine možnosti tak si na omyle :D to hovorim z praxe.. ona už ma od začiatku vztahu " najlepšich kamaratov" " bratov" atd na zozname ak by to s tebou nevyšlo.. nie všetky samozrejme ale štatisticky je to hrozive percento.. za mna, ak by mala moja priatelka tinder počas vztahu, našla by si všetky veci pred dverami a vymenil by som zamok :D . nedal by som jej čas si tu náhradu upevniť aby jej to preslo tak lahko :D .. vyskušaj to, ak pre nu do pol hodiny pride nejaky typek, vieš že si spravil dobre :D ... Zakazovat jej kurv3nie nema zmysel...ona sama sa tak rozhodla .. baba čo mam teraz vymazala všetko co mala rozrobene v prvy den vztahu.. to iste som spravil aj ja, ked sa nieco pokazi, najprv ide pokus o napravu . Nie vyplakavanie u jednej z možnosti.. mobil ma odblokovany, mozem jej pozret cely fon kedy chcem.. ale to samozrejme robit nemusim, vidim na jej spravani, ze nič neskryva..ak sa začne chovat podozrivo, ukryvat fon, uvidim nejake divne spravy, urcite jej zoberiem fon a pozrem si či sa kurví, keby som to spravil pri mojej ex, usetril by som desiatky tisic eur a 12 rokov zivota :D ... na tvojom mieste ak sa bojiš spravit razantne rozhodnutie a vyhodit ju pred dvere, tak jej zober fon a precitaj čo zaujimave si piše s typkami z tindera.. budeš vediet na com si a hlavne maj dost odvahy ju nechat ak na to príde .... :D lebo ak sa kurví a ty s tym nič nespraviš, nemaš cenu ako chlap, nemaš hrdosť ani odvahu..