Priateľka je na Tinderi

faux
27. jún 2023

Ahojte, asi by som to nemal riešiť tu ale medzi sebou ale nedá mi to a rad by som poznal ine nazory. S priateľkou sme spolu rok a myslel som si že je nám spolu dobre až dokiaľ som dnes na jej telefone neobjavil že je na Tinderi. Myslite si že ma takýto vzťah zmysel? Pripadam si ako keby so mnou už v buducnosti nepočítala.

rebrambora
27. jún 2023

Ano, v prvom rade opytaj sa jej. Po roku vztahu by dvaja ludia mohli uz vediet viest rozhovor o komplet vsetkom.
Ale otazka - kontrolovat si jej telefon?

faux
autor
27. jún 2023

@rebrambora nie nekontroloval iba som ho vyťahoval z nabijacky a sám zasvietil a udrelo mi to do oci nejaká zhoda z Tindera. Tak vravela mi že už dávno take aplikácie nepoužíva tak teraz neviem vyzerá to že klamala a neviem či ma zmysel viesť o tom rozhovor keď sa tvári že všetko je v poriadku. Podľa mna to vyzerá tam že nieje celkom úprimná

snazilka_bio_mamka
27. jún 2023

ja som tiež na tinderi, pre rokmi som si tam spravila účet a nezmazala. Kým si ho úplne nedeaktivuje bude figurovať medzi užívateľmi. Tak isto tam kamoška našla aj môjho chlapa a tiež tam nechodí, nemá ani appku stiahnutú, nemá deaktivovaný účet, to je vše. Takze priatelka si mohla stiahnuť tinder ešte pred tým ako ste sa stretli. Okrem iného, aj počas vzťahu som si raz stiahla appku s kamoškami a udrbávali sme sa na fotkách niektorých mužov. Nemusí to byť výlučne kvoli tomu, lebo si niekoho hľadá. A vlastne odpoveď nájdeš jedine u nej, nie na MK. treba sa jej spýtať.

janai1
27. jún 2023

@snazilka_bio_mamka tak nezrušiť účet a mať stiahnutú appku kde ti nabiehajú zhody je sakra rozdiel

ruxandra
27. jún 2023

Podla mna si ju s tym mal konfrontovat rovno ked si to videl, ona asi skor bude vediet odpovedat, nez my tu :(
Ja osobne, ak by som si fakt nechala tinder aj ked som vo vztahu, tak mozno prave preto, ze by som cakala, ze tam najdem niekoho este lepsieho, vazne neviem preco ine by som si to mala nechat, ak by som aj nezrusila ucet, zrusila by som aspon tu appku.

tosomja
27. jún 2023

Aj ja mám účet na pokeci, ale žiadne upozornenia, ani zhody. Ani návrhy mi nechodia, lebo som tam nebola už hádam aj 6 rokov. Keď nie si niekde aktívny, nebude ti chodiť odtiaľ nič. Takže áno. Je veľká pravdepodobnosť, že to používa a nie je úprimná.
Treba sa jej opýtať.

gejb
27. jún 2023

@tosomja rec je o aplikaci Tinder, nie o pokeci. Je to dost rozdiel.

tosomja
27. jún 2023

@gejb tak zoznamka ako zoznamka 🤔

nataly420
27. jún 2023

@faux a čo? Aj ja mam tinder wau a dokonca som sa tam aj stretla s viacerými ludmi a to mam manžela a on o tom vie 😂 vies že kľudne tam môže mat napríklad len ženy a hľadať si len kamarátku… alebo jednoducho si to nevymazala a nechodi tam ? Človek keď chce podvádzať tak nepotrebuje ani nejaký tinder

tanyag
27. jún 2023

@gejb Nie je rozdiel medzi aplikáciou Tinder a aplikáciou Pokec. Tak ako Tinder, tak aj Pokec ak si prihlásená, aktívna, chodia ti upozornenia o návšteve profilu, keď ti niekto napíše a ak máš na pokeci aktivované plusko, tak aj zhody atď. A ako písala @tosomja zoznamka ako zoznamka.
Čiže nemusí ísť priamo o podvádzanie, ale ak prišlo upozornenie o zhode, je viac než jasné, že je na tej apke aktívna, prihlásená atď. Ak by nechcela, jedným kliknutím sa dá odhlásiť a upozornenia prestanú chodiť 🙂
Ja som napr. v aplikácii pokec prihlásena nonstop, ale už som tam asi týždeň nebola, ale denno denne mi príde upozornenie, že si niekto pozrel profil, že mi niekto napísal atď.

faux
autor
27. jún 2023

@nataly420 podľa mna podobne aplikácie sú na to aby si nasla niečo čo hľadáš … určite sú taký crazy ľudia ako ty ale myslím si že normálne to nie je. Podľa mna to je prejav neúcty k partnerovi, a keď tam je tak asi so mnou nieje spokojná inak by tam nebola.

Ale aj tak ďakujem za nazory.

svetlonos
27. jún 2023

@faux
ahoj ja som na ziadnyh takychto platformach nikdy nebola a pravidelne mi vyskakovali fotky nahych muzov a tien, ako chcu sa chcu so mnou stretnúť. Samozrejme za ucelom mat sex. Dala somvtelefon muzovi, nech s tym nieco spravi, bo mi to liezlo na nervy. A vobec som nemala tusenia preco to tam mam vobe. Nieco mo tam nastavil a uz mi nevypisovali.
Neviem si predstavit, ze by ma podozrieval ze som to iniciovala ja.

nataly420
27. jún 2023

@faux akože crazy ľudia ako ja ? O čom trepes robíš si svoje vymyslené rozprávky vo svojej hlave :D človek nehľadá len sex … vidím že si riadne obmedzený človek

faux
autor
27. jún 2023

@nataly420 neviem kto si tu robí rozprávky v hlave. Čo si akože tým chlapom na stretnutiach hovorila? Aaaá doma mám muža, tu som len tak z nudy, budeme kamaráti?
Sex si si domyslela sama, vôbec som nic take nepísal ja som mal na mysli vzťah.

misulienkamisa
27. jún 2023

Nič nemusí byť tak ako to vyzerá. Vôbec ju ako je s tebou nemusí používať. Ono mal by si sa s ňou hlavne porozprávať a vypočuť si jej verziu a potom si rob závery. Takto nemáš zatiaľ v rukách nič

sickynickyobsadene
27. jún 2023

@faux súhlasím s tvojim názorom.. snáď ta tvoja nie je ako nataly..to rovno zabal😅

dizajnerka
27. jún 2023

Som tá priateľka a tinder mi na telefóne nevyhodil žiadnu zhodu, ale ma vyzýval k tomu, že zhody samé ku mne neprídu a mám byť na tindri aktívna, keďže nie som. Ale áno, aplikáciu som mala nainštalovanú, síce som tam nemala ani svoju fotku, iba fotku slnka, takže žiadne aktívne hľadanie iného muža sa nekonalo. Aplikáciu som mala z rôznych dôvodov, zvedavosť, akí ľudia tam sú, či sú tam stále tí, ktorých som už spoznala za čas hľadania, rada spoznávam nových ľudí, či už ženy a aj mužov, s nikým som sa nestretávala, a vlastne si rok ani s nikým aktívne nepísala, na rozdiel od autora, ktorý mal úmysel sa stretávať aj s inými ženami a aj sa minimálne raz vydal na stretnutie, len žena z obrázka neprišla. Takže to či má niekto tinder, nie je žiadnym ukazovateľom kvality vzťahu, okrem toho, je dôležitejšie mať priateľov ako vzťah a priateľov si môžeme hľadať aj cez tinder, keďže na ulici ťažšie, v práci sú obmedzené možnosti.

tanyag
27. jún 2023

@dizajnerka 🫢 tak toto je iná sranda 🙄

gejb
27. jún 2023

@dizajnerka tak sa snáď už teraz porozpravate ako dvaja dospelí ľudia....

dizajnerka
27. jún 2023

@gejb tak asi nie, so mnou nekomunikuje.

tanyag
27. jún 2023

koľko máte preboha rokov?

liv1
27. jún 2023

Chlap ktory by sa vydal na stretnutie s cudzou zenou ktoru spoznal na nete, bez ohladu na to ci by prisla ci nie, by bol smahom ruky byvalym…

dizajnerka
27. jún 2023

@liv1 to sme sa poznali asi mesiac alebo dva, tak brala som to, že nevie čo chce

dizajnerka
27. jún 2023

@tanyag 34 a 38 🤣

tanyag
27. jún 2023

@dizajnerka Noo a dvaja dospelí ľudia sa nevedia porozprávať v súkromi ale musia si "účty"vybavovať na MK. A kde zdrhol ten tvoj krásavec? 😁 nejako sa už nevyjadruje

dizajnerka
27. jún 2023

@tanyag pravdepodobne pracuje

sheila121
27. jún 2023

🍿🍿🍿🍿🍿🍿ste ma pobavili :D 34 a 38 a takto to dopadne :D dúfam že ty si staršia ako on ináč mi to nejde do hlavy :D

rebrambora
27. jún 2023

@dizajnerka made my day 😀😀😀

dizajnerka
27. jún 2023

@rebrambora tak potom náš vzťah mal zmysel 😀

liusa82
27. jún 2023

že nevie čo chce...a chlap po 30 tke no zasmiala som sa dobre😀 zo začiatku mi to jeho tvrdenie že ak niekoho človek už má a hladá si stále dakoho lepšieho a robí stretká kade tade tak je to prejav neúcty voči partnerovi prišlo velmi pekné a sympatické.To má pravdu.Len keby tak konajú obe strany.Ja som tiež za to, že ak niekoho spoznám a som vo vzťahu zoznamky tam už nemajú čo hladať. Ja ani nepozám nijakú ženu alebo muža čo si tam hladá čisto iba kamošky alebo kamošov..to nech hovoria tomu čo seno žere