Priťahujú ma ženy

31. mar 2022

Nikdy som nemala nič so ženou nikdy. Som hetero, mám priateľa, sex ma baví. Ale už cca v 15tich sa mi začali páčiť ženy, začali ma fyzicky vzrušovať.. prešlo pár rokov a stále to je tak stále keď vidím krásnu ženu tak som vzrušená.. mám chuť na ženu som nadržaná na ženu ale bojím sa to skúsiť že by som si to v živote neodpustila a nezmierila by som sa s tým že som niečo mala s ženou alebo že možno v reálu by sa mi to nepáčilo a mala by som z toho depku... raz som sa o tom bavila s priateľom a povedal že keby som to chcela skúsiť tak by to bral ako podvod vôbec s tým nesúhlasí a ak aj keby tam by sa musel zúčastniť čo som hneď povedala že kašlem na to 😀 ale proste mi to nedá mam 26 rokov a stále mam väčšiu a väčšiu chuť na ženu lenže sa bojím, bojím sa toho že sa s tým potom nebudem vedieť zmieriť. Vzťah so ženou si neviem predstaviť ale ten sex áno

alina765
31. mar 2022

Bože môj kam tento svet speje 🤦.
Život zo ženou si nevie predstaviť, ale sex áno 😂.

autor
31. mar 2022

@alina765 A čo je na tom? Život si viem predstaviť s mojim priateľom! S ženou veru nie nemusíte sa hneď chytať za hlavu a robiť z toho vedu... nie neviem si predstaviť svadbu, dieťa s ženou a ani s žiadnym iným mužom ale môj priateľ nemá tie veci ktoré ma žena ;) takže sex s ženou áno keďže ma už dlho priťahujú.. ak sa snažíš urážať a byť protivna tak nekomentuj

lindous
31. mar 2022

Podľa mňa to je celkom normálne a bežnejšie ako by si jeden myslel ... sexualita je veľmi široké spektrum, sexuálna príťažlivosť nie je to isté ako partnerská láska a je úplne jedno či ide o ľudí opačného alebo rovnakého pohlavia... jediný problém, ktorý u teba vidím s tým skúšaním je fakt, že si zadaná, keby si nebola bolo by to úplne iné, ale pokiaľ máš funkčný šťastný a láskyplný vzťah, tak by som si ho nekazila nejakým úletom ... úplne rozumiem priateľovi, že by to bral ako podvádzanie a keď je trojka zase pre teba nie, veľa priestoru na ďalší kompromis tam nevidím ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alina765
31. mar 2022

Niesom protivna ani nikoho neuražam,
viem existujú aj taký ľudia. Ja mám bratranca čo je taký že, jeden mesiac je chlapcov, a jeden mesiac na dievčatách. Ale prosím ta ako stým chces preboha žiť!??🤦

alina765
31. mar 2022

@viestta Presne ako píšeš

autor
31. mar 2022

@alina765 Ja žijem normálne tu ide iba o to že neviem či by som to mala niekedy skúsiť a ako by som sa s tým vysporiadala

lasoli
31. mar 2022

tak nemysli na oplzlosti a zi usporiadany zivot.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. mar 2022

@viestta Kašli na to nerieš to lebo tu sa s vami nedá o ničom baviť ty sa zapájaš stále do každej diskusie a väčšinou sa snažíš len útočiť jeb na to uzatváram túto diskusiu.. Viac sudcov a kritikov ako je tu na MK som ešte nezažila fakt.. kto od vás chcel súhlas ci sa mam vyspať s ženou alebo nie? Ja som písala o tom ze sa to bojím skúsiť a neviem ako by to bolo po tom či tu možno nie je niekto taky neverím ze všetci tú sú normálny úžasný hetero ludia. 🙂 nechaj tak nerieš diky ahoj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. mar 2022

ĎAKUJEM ALE TÚTO DEBATU UZATVÁRAM LEBO TOĽKO EXPERTOV, SUDCOV, KRITIKOV A DOKONALÝCH ĽUDÍ KTORÝ MAJÚ DOKONALÉ ŽIVOTY.. Fakt nikde inde nie je ako tu na MK dovidenia.

sissy27
31. mar 2022

@lasoli odkedy je sex oplzlosť? 😂

Autorka: iné ako vyskúšať ti neostáva. Alebo potom na smrteľnej posteli ľutovať, že si ani neskúsila. Tvoj súčasný partner je tvoj jediný? Ak nie, tak sa s tým vysporiadaš presne tak, ako s tým, že si mala sex aj predtým. Veď nepôjde o znásilnenie 😃

lasoli
31. mar 2022

tak ked sa na to necitis,nerob to,zi si kludny zivot,uvidis ze take veci az fak v zivote niesu dolezite ,a vekom aj tak prestanes mat chut.Prostebsa zameraj na rodinu,deti a sexfantazie ta casom prejdu. Podla mna si na zeny ale si to nechces priznat alebo sa za to hanbis.A ak to fake je fak radsej neriskuj.To musi byt clovek na to aj nastaveny,

kristina0909
31. mar 2022

Ak ťa to láka vyskúšaj , aj tak k tomu raz určite príde ak po tom tak veľmi túžiš a až potom uvidíš ,či ťa to vzrušuje natoľko že chceš v tom pokračovať alebo len uhasíš v sebe túžbu po žene . Mne to príde normálne sú ľudia ktorí radi skúšajú nové veci a nemyslím si , že by si z toho mala mať výčitky a ako neveru by som to nebrala ale tak to už záleží od partnera .

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
31. mar 2022

@kristina0909 Ďakujem

iwesska
31. mar 2022

Urcite ti tu nebudu zadane vydate zeny so svojimi fotkami pisat,ako popri priatelovi/manzelovi spavali so zenou a ake to bolo. Pozri,ako Jaro Slavik hovori "Nevyskusas,nevies🤷‍♀️"

alina765
31. mar 2022

@viestta Určite si sa jej zapáčila 😂

autor
31. mar 2022

@alina765 skôr tvoja fake fotka 😘

banderaska29
31. mar 2022

tvojim pocitom sa hovorí bisexualita. nič výnimočné a ani niečo, za čo by si sa mala hanbiť. drvivá väčšina žien si to, čo si si priznala ty, neprizná. aj ja som bisexuálna a vôbec sa za to nehanbím. akurát že ja som sa s mojimi pocitmi nezverila na modrého koníka plného sexuologičiek, právničiek, lekáriek a psychiatričiek 😀
čo ti poviem - skús 🙂

autor
31. mar 2022

@banderaska29 Ďakujem máš pravdu 🙂

miadi
31. mar 2022

Nemyslim si zeby si mala problem. Maximalne ten zeby si zistila ze sa ti viac paci sex so zenou co nie je zle ale kedze nie si single tak vlastne ta toto vobec nemusi trapit ak nechces prist o vztah ktory mas.

alina765
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alina765
31. mar 2022

Áno máš pravdu fake tak si idem dať svoju fotku či sa ti zapáčim😂😂🤦

autor
31. mar 2022

@viestta Prosím ťa ty komentuješ každý jeden príspevok každý jeden fakt sa divím kde na to berieš čas, chuť a energiu asi máš tak nudný život že si len tu na MK.. Skoro všade si zlá a snažíš sa útočiť na ľudí.. posmievaš sa a kľudne obetujem 10 minút spravím si screeny a tu tvoje odpoveďe pekne zverejním do komentárov.. keď som si čítala nejaké diskusie žien tak ty si tá najviac dokonalá žena máš to v hlave všetko tip top usporiadané máš dokonalý život si dokonalá... už keď vidím ze ty mi komentujes Nejaký príspevok ide ma poraziť pozriem sa a hneď hlúpe narážky.. posmešky a znazis sa len ponizit

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
31. mar 2022

hlavne ja Ti poradím - nerieš takéto témy na tomto fore. ano najdu sa aj baby čo Ťa podporia ale skôr sa nastveš ako niečo vyriešiš 😀 verím, že máš kamošku, ak nie tak pokojne mi napíš do správy a zdôver sa mi, ale nepíš to sem, lebo tu sa nachádza odborná porota, ktorá má za sebou iba misionára počas plodenia dieťaťa , nie to ešte riešiť niečo navyše a už vonkoncom niečo čo sa vymyká štandardom... sebe urobíš zle 🙂

autor
31. mar 2022

@alina765 Bože môj kam ten svet speje ze si človek sťahuje a pridáva cudzie fotky