Problém pri orálnom sexe

28. apr 2021

Ahojte mam problém už sa to deje dlhší čas
Keď uspokojujem frajera orálne tak on mi rukou tlači na hlavu aby som to mala úplne v krku a aj som hrozne kaslala
A mne sa to nepáči ja nechcem aby to robil:(((

ninusa221
28. apr 2021

- no mne ked to raz spravil tak som sa dobre nasrala... a išla si zapalit a tym to skončilo... a už to nespravil

lindous
28. apr 2021

tak mu to povedz ? alebo daj na neho kontakt a my mu to zavoláme ?? 😅 on nemôže vedieť, že ti to vadí, keď mu to nepovieš ... sú totižto aj baby, ktorým sa to páči, ak má on takúto skúsenosť, nemôže vedieť, že ty medzi ne nepatríš ...

sense
28. apr 2021

Veď ústa máš... Tak čomu to nepovieš...

babovka2321
28. apr 2021

@lindous kazdy ma ine chutky, ale neverim, ze toto sa nejakej zene paci 😅

simca06022011
28. apr 2021

A jemu si to povedala? :D ked hej a nic, tak ho uhryzni :D

lindous
28. apr 2021

@babovka2321 ja s tým napríklad nemám najmenší problém, vzrušuje ma dominancia 🙈 😅 😂 ale to nemá nič s problémom autorky, ten je v komunikácii

anabel2341
28. apr 2021

Keď sa ti to nepáčilo mala si mu to povedať pritom ako ti to robil ale ak si bola ticho tak on nemal skade vedieť že ti to je nepríjemne mala si mu buď kľudne alebo drsnejšie povedať nech prestane že ti to je nepríjemne a keby to zopakuje 2 krát tak sa naňho hnevaj
Ten čas čo si písala na Mk si mohla využiť a povedať to priateľovi porozprávať sa ..

babovka2321
28. apr 2021

@lindous ja som mala tiez radsej dominantnych chlapov v posteli (moj manzel taky nie je, ale nevadi mi to), ale teda s mierou, nie aby som rozmyslala, ci nanho nehodim sablu 😂😅 a suhlasim, mala s tym ist za nim, nie na kona 😂

iwesska
28. apr 2021

Hlavne to treba na kona napisat,on si to tu urcite precita a nabuduce uz to robit nebude😂😂😂

nika82
28. apr 2021

pouzi zuby viac to od teba nebude chciet

nttnnt
28. apr 2021

ked mas usta na oral, nemas ich nato aby si povedala nech ide do riti ?? alebo pouzi zuby :D

juhseverzapad
28. apr 2021

Tak mu to povedz alebo zakusni. V najhoršom sa vyzvracaj. Hneď prestane 😉

nika82
28. apr 2021

@juhseverzapad 😂 👍

cawes
28. apr 2021

@sense ale ma ich plne 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
28. apr 2021

Vykašlala si sa použiť pusu na slová a dať hlbší priechod. Odtiahni mu ruku a použi hlavu.

diewcatqoo
28. apr 2021

@nttnnt no ja sa skor obavam toho, ze ked mu povie, aby isiel do riti, tak to vezme doslovne.

Nechapem, aky je problem ozvat sa. Ci cakas, az ta raz fajne natiahne a bude vymalovane? Davivy reflex je svina

peterfeher1975
28. apr 2021

@sense tak, lebo ich má upchate 🤣🤣🤣

cookie29
28. apr 2021

A myslíš že keď to vycapis na MK tak to pomôže? Čo keby ste si to vydiskutovali

elizabet173
28. apr 2021

@diewcatqoo si zabila 😂

littlebubble
28. apr 2021

Ja som počula vyjadrenie chlapa, že ho vzrušuje keď sa žena dusí lebo potom vie, že ho má veľkého 🤦🤦🤦.

helus888
28. apr 2021

@babovka2321 tak uver🙂 mne sa to páči

sense
28. apr 2021

@cawes nech kusne 😉 viac jej hlavu nepritlaci..

sense
28. apr 2021

@peterfeher1975 môžeš predtým alebo potom jedine ze ich ma plne nonstop

opica_skorica
28. apr 2021

@littlebubble ja som zas citala, ze zubar vie rozoznat, ked mal pacient nedavno oralny sex.
Ze chlap chlapovi ho asi da “uplne” a potom ma na podnebí modrinyyyyy🤦🏻

monka105
28. apr 2021

Chlapom sa proste páči, keď si ho napcháš do úst celý, až po koreň. Ak ti tlačí hlavu, znamená to, že ti ho tam chce dať ešte hlbšie a neuvedomuje si to v tom rauši, určite ti nechce nejako ublížiť. Ak sa ti to vyslovene nepáči, povedz mu to, o takýchto veciach treba komunikovať. Kompromis je napr. poloha, pri ktorej teba nebude napínať a on ti ho vie dať hlboko do hrdla - poloha, pri ktorej ležíš na chrbáte na posteli a hlava ti sčasti prevísa dole a on ti ho tam vie vložiť v stoji.

littlebubble
28. apr 2021

@opica_skorica 😂😂😂

helus888
28. apr 2021

@opica_skorica človek sa tu vie zasmiať aj keď ma totálne na hovno deň 😆

tosomja
28. apr 2021

@sense má ústa, ale plne 🤣🤣🤣

sense
28. apr 2021

@tosomja ja som ale nikde nepisala ze pocas toho...a ked dospela zena nevie ako reagovat ked sa jej nieco nepaci tak to je uz jej problem...a mozno jej tonaz tak nevadim keby hej tak to nerobi