Problém s orálnym sexom

29. okt 2022

Ahojky
Mam problem robiť priatelovi oral
Lebo sa mi to bridy čo mam robit ked on potom tuzi ale mne sa to fakt bridy a dviha mi strasne zaludok
Povecte dievcata ze niesom sama 😏

dadis
30. okt 2022

@luccija Chcela som len pomoct 🤭🤷‍♀️. @autorka ak to nejde a je to vyslovene proti tvojej chuti, tak sa do toho nasilu nenut. Vobec to neznizuje tvoju hodnotu, je vela takych zien aj muzov a ziju v plnohodnotnych vztahoch ❤️
@mimi16 a naco je dobra tato poznamka? Ved pyta sa otazku anonymne a kto nechce, alebo sa hanbi, tak sa do diskusie nemusi zapajat..

gertrudaosem
30. okt 2022

@elinosar ja by som sa skor hanbila riešiť túto temu

janne318
30. okt 2022

@autorka existujú rôzne pomôcky na spríjemnenie orálneho sexu. Rôzne gély na vodnej báze s ovocnou príchuťou, zároveň fungujú ako stimulant a hygienický prostriedok. Alebo niečo ako "oral-kondóm", aj keď neviem, čo by na to partner povedal. Skús pogoogliť, určite niečo nájdeš.

brembo
30. okt 2022

Pozri,nie je to tvoja povinnosť. Keď to nedáš,tak to nedáš a hotovo. A premáhať sa nemá význam. Povedz mu to,ako to máš. Buď pochopí a nebude ťa nútiť,alebo mu to bude jedno.

brembo
30. okt 2022

@caroline_ slimáka?😂

caroline_
30. okt 2022

@brembo ano, pocula som to hovorit jednu na instagrame 😀 ale je to celkom trefne, nie? 😀

brembo
30. okt 2022

@caroline_ slimáka som neoblizoval,neviem porovnat😂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikiki29
2. nov 2022

@1234321
@elinosar
@tenerifka super príklad rozdielnych priorít. Čo tam po nejakej gramatike, ale ten orál to je teda problém 🤣🤣🤣