Problém s orálnym sexom

29. okt 2022

Ahojky
Mam problem robiť priatelovi oral
Lebo sa mi to bridy čo mam robit ked on potom tuzi ale mne sa to fakt bridy a dviha mi strasne zaludok
Povecte dievcata ze niesom sama 😏

petamich
29. okt 2022

u nas plati aky pozicaj taky vrat 🤷‍♀️ ale teda ja osobne s tym problem nemam

kazdopadne stale plati, ze nemas robit veci nasilu a ver mi ten partner by to beztak videl, ze sa nutis, nadrapuje ta atd. ked to nejde, tak to nejde (pripadne to zahraj raz za rok na Vianoce, co ti poviem)

1234321
29. okt 2022

V prvom rade sa nauč písať autorka. A potom rieš oral

lamonita
29. okt 2022

No tak začni zľahka. Nie rovno až do krku a na doraz... skus také kadejaké oblizovacie metody🤭🤭 a teda dohliadni na hygienu u neho☝️

viestta
29. okt 2022

Rob len to co ti je príjemné. Sex si majú užívať obidvaja, nie len jeden
(a douc sa pravopis)

autor
29. okt 2022

@viestta tak prvom rade si to nemala ani okomentovat ked ti vadi moj pravopis

viestta
29. okt 2022

Milá autorka:🤔

autor
29. okt 2022

@viestta taka mila ako ty😏

autor
29. okt 2022

@1234321 pre pana jana ved tam nieje napisane po činsky ak tomu nemas co dodat mala si rolovat dalej ane moj pravopis tu riešiť 🙅

amiaja
29. okt 2022

Riesia pravopis lebo je otras napisat bridy.. okrem ineho🤦‍♀️
A co chces aku radu? Tak mu nanho hod tycku a rozmysli si ci od teba este niekedy bude chciet oral🙄

ildiko36
29. okt 2022

@1234321 ja nechápem prečo niekomu vadí stále gramatika🙈
Autorka mala otázku na to treba odpovedať a nie osočovať!!Nie každý je dokonalý a nie každý ovláda 100./.slovenský jazyk.

matogato16661
29. okt 2022

Fajka je uplne normal co ti na tom moze vadit?

caroline_
29. okt 2022

@matogato16661 kazdemu vyhovuje nieco ine, su muzi co neradi lizu slimaka 😀 za mna je to tiez normalne ale tak kazdy clovek to ma inak...a autorka, kolko mas rokov? Je to tvoj prvy sexualny partner? Mozno skus zacat miernejsie, ale ak je to pre teba tak nepredstavitelne, muz by to mal chapat.

januska12323
29. okt 2022

No tak to nerob, aký problém? Občas vyskúšaj či ti to stále vadí a keď hej tak musí prežiť bez toho.

matogato16661
29. okt 2022

@caroline_ mne meroby problem ani kedno ani druhe 🙂 a radsej by som mal toho slimaka 🙂

grilazka
29. okt 2022

Použi kokosový olej pri tom(100%panenský)Pekne vonia a ešte si aj premastiš pery😂

tenerifka
29. okt 2022

@ildiko36 ak niekto napise na zaciatku prispevku, ze nie je Slovenka a neovlada jazyk, tak to beriem. Ale ak niekto prida takyto prispevok, ako autorka tejto diskusie, nestoji mi za odpoved, je to pod moju uroveñ

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sparkling
29. okt 2022

*bridí*
*povedzte*

elinosar
29. okt 2022

Ja by som sa hanbila cokolvek verejne pisat ak by som nevedela gramatiku.

ildiko36
29. okt 2022

@elinosar je to forum pre matky a nie hodiny slovenčiny v škole..takže keď sa vám gramatika nepáči listujte ďalej, a neodpovedajte

dadis
29. okt 2022

A on ti oral robi? Ak ano, tak si najdi takeho, co sa mu to bridi robit ti to jazykom. Nebudete si mat co vycitat 🤷‍♀️..alebo skus na to ist pomaly, rob mu to rukou a iba mu tam pluj sliny a maj ho blizko ust, alebo daj si ho iba k peram, iba mu ho jemne olizuj a nedavaj si ho hlbko do hrdla, alebo v sprche, vo vani..skus..a upozorni ho, ze nechces aby sa ti spravil do ust, nech ho vyberie predtym..mozno si na to zvyknes, ale mozno aj nie 🤷‍♀️, niekto to jednoduche nedokaze, taky ma odpor.. ale hlavne nikdy nechod za hranicu toho, co sa ti paci..urcite viac oceni uprimnost ako pretvarku

ankare
29. okt 2022

A kondóm pri tom nechce mať?
Hlavne nech je vždy čerstvo osprchovany.

autor
30. okt 2022

@ildiko36 presne tak dakujem ti

autor
30. okt 2022

@dadis ano robi on stim problem nema
Viac krat som mu skušala robit oral ale žial vzdy to dopadlo tak že som sa po grcala čo mi to prišlo aj trapne kvoli nemu ale pekne som mu to visvetlila ze proste mna to strasne na pina chvala bohu ze je chapavi že ma do toho netlači ale viem ze potom strasne tuži ale povedal že nebude ma do nicoho nutit pokial sa na to nebudem citit

autor
30. okt 2022

@ildiko36 dakujem ti pekne

autor
30. okt 2022

@boldo87 ved oni by bez stoho ani neprežili 😁

luccija
30. okt 2022

@dadis pluj mu tam sliny🤣pekny opis.Autorka, ked to nejde tak to nejde naco to silis?

mimi16
30. okt 2022

Autorka, prosím ťa načo je dobré vynášať vysoko intímne záležitosti zo spálne?! Aj keď anonymne. V živote by som takúto vec neriešila s nikým iným okrem partnera preboha.

stanulienkat
30. okt 2022

@mimi16 uz podla pisomneho prejavu vidis, ze autorka vela inteligencie nepodedila.😁

alandra
30. okt 2022

Keď Ti to vadí buď to nerob alebo ak to chceš tak si kúp ochutený lubrikačný gel taký ktorý je vhodný aj na orál,na sexshop stránkach ich je vela.Ja som to takto riešila ked mi to zo začiatku vadilo,teraz už problém nemám.