Riadite sa srdcom alebo rozumom?

3. okt 2022

Ahojte riadite sa rozumom alebo počúvate srdce?

janetinka27
3. okt 2022

zavisi od situacie, ale obycajne je to kombinacia oboch

danica2711
3. okt 2022

prepáč, ale fakt blbá otázka, nešpecifikované oblasti rozhodovania, neexistuje všeobecne platná odpoveď, a kto tu bude vypisovať litánie o tom, kedy sa ako rozhoduje nejakému zjavne sa nudiacem anonymovi...

jallka11
3. okt 2022

Zavisi, o co ide🙂 Niekedy je vsak tazko pocuvat hlavu, ked ta srdce taha celkom inam🙂

sergejj
3. okt 2022

@jallka11 len si treba uvedomit (ak sa to da) ci je to ozaj srdce alebo len poblaznenie a hormony.

jana_eyre_2
3. okt 2022

Keďže si myslím že srdce pumpuje krv, nie ovplyvňuje rozhodovanie poviem že sa vždy riadim mozgom 😅

Myslím, že sa vždy treba riadiť rozumom, avšak netreba zabúdať na intuíciu a pocity, hoci je niekedy ťažké sa v nich vyznať.. tak či tak - každé rozhodnutie sice nejako smeruje človeka, neznamená to však že by sa človek nedostal tam, kde je keby sa v minulosti rozhodol inak.. dôležité je nikomu, ani sebe, neublizovat..

anabel2341
3. okt 2022

Čo sa týka určitých ľudí určite rozumom pretože ak by som sa mala riadiť srdcom zničili by ma a ostala by som na prázdno, ale vo väčšine sa riadim aj srdcom aj rozumom záleží od človeka aký je ako sa chová a či nie je ku mne falošný aj keď dnešnej dobe je to ťažké

lamonita
3. okt 2022

Súhlasím s babami, že keď si to nešpecifikovala bližšie tak ťažko radiť... takže dopĺňam, že sa treba niekedy riadiť napr aj peňaženkou☝️🤣🤣🥂🥂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
germaniawerks
3. okt 2022

Ja srdcom a frajerka rozumom. A preto som ja s ňou a ona so mnou. Hahaha, vzlyk

miriam11
3. okt 2022

Počúvam srdce, ale musím sa žiaľ riadit rozumom

autor
3. okt 2022

@miriam11 veď to, ja cítim čo mi vraví srdce ale mám pocit že musím počúvat rozum.. aj keď ja som vo veľmi ťažkej situácii, ktorú by málokto možno aj chápal, a povedal by mi, že som sialena, nech naozaj ten rozum počúvnem…

babydesire
4. okt 2022

Kombinacia oboch ale srdce ma hlavne slovo,,takze aj ked viem ze robim chybu ale srdce strasne chce, podlahnem mu a posluchnem srdce..ano potom pykam ale tak uz to chodi

888elizabeth
4. okt 2022

Ahoj, mne pomohli videá od Michala Drienika na Youtube, aby som sa viac naučila počúvať "intuíciu". Kukni si niečo od neho, možno nájdeš niečo príjemné a užitočné aj pre seba 🙂
https://www.youtube.com/channel/UCe5vImbaG00zx-...

autor
4. okt 2022

@888elizabeth ďakujem ti pekne pozriem to

@babydesire Práve preto sa bojím spraviť tak ako moje srdce citi… lebo viem že potom budem pykať a nechcem aby pykal aj niekto iný kvôli môjmu šťastiu…

miriam11
4. okt 2022

Mám pocit, že prežívam možno niečo ako ty.

autor
4. okt 2022

@miriam11 neviem či niekto prežíva niečo podobne, myslím si, že skôr nie. Nikdy by som nepomyslela, že ja sa dostanem do takejto situácie. Stále si však poviem, že keď nejde o život, nejde o nič. Ale cítim to, že ak nepocuvnem srdce tak cely život si budem vravieť že som sama sebe ublížila. Čo sa deje v tvojom živote?

marseillefan
4. okt 2022

o čo ide? dala si sa dokopy so ženáčom?

autor
4. okt 2022
babydesire
5. okt 2022

Srdcu aj tak nerozkazes...
O aky "prehresok" ide,ked pises,ze mozes svojim rozhodnutim ublizut inej osobe ?

autor
6. okt 2022

@babydesire ide o moje deti. Aj keď si myslím že ak by boli vychovávané v laske a vedené k tolerancii…..