Sex po 40tke

29. okt 2023

Ahoj,
asi nechcem nič len sa postazovat. Donedávna, dva roky dozadu sme mali s manželom sex asi 3x do týždňa, pravdaže keď mám svoje dni , tsk nič.
No ako mal 40 tak môžem byť šťastná 2x do mesiaca.
Minule som sa pritulila, vraj ho uhanam.
Dnes prišiel domov o 16:00 z práce, bola som vo vani, zvadzal má, že mi večer ukáže aký je samec.
Deti som uložila , pritulila sa, hladil mi nohy, že aké ich mám hladunke, ja, že už si ma ide pomilovat a on mi povedal, že je po práci unavený, že dnes nevládze už ani sa pohnúť a začal vyberať film, vo do kukneme.....
Ja že v kúpeľni mi niečo iné hovoril, on že sa nechcel stacovat, že je unavený a boľavý....tak načo má lákal na sex????
Vraj ženy bolí hlava ja mám pocit že to tvrdia muži aby zakrili že oni nevládzu.
Bože veď 40 rokov je nič....a nie 2 x za mesiac sex...ja nerozumiem.
Ako mám 10 kg viac ako pred 12 rokmi keď sme sa brali a dve deti...no som vysoká, na mne to nevidno...cesem sa , obliekam sa, som inteligentná , vzdelana.nie som modelka, no škaredá nie som.

maciatkolulu
30. okt 2023

@kubo654 len tak muž,ktorý má bežné sex 2-3x do týždňa,z ničoho nič prestane mať záujem? Mám už nejaké tie roky a teda bez dôvodu to nebýva. Nepostrehli som,že by sa mu zmenila pozícia,kebyže je taký od začiatku vzťahu,tak fajn,ale niečo ok nebude. A vekom to nie je.

ruzovykvet
30. okt 2023

@kubo654 vsetko je len teoreticky😉

kubo654
30. okt 2023

@maciatkolulu moj kamarat mi prave hovoril o tom ako zvladol pol roka bez sexu po porode manzelky. V takom dlhom vztahu ako maju oni(autorka) by som ja rad od svojho partnera ockaval to ze bude hladat vysvetlenia ktore z neho nerobia podvodnika alebo ze sa mu zena automaticky prestala pacit

tiezjedna
30. okt 2023

@autorka pre niektorých mužov je 40 dosť zlomová, psychicky ju musia spracovať a každý to zvláda nejak inak. Daj mu čas😉 Môj muž bol tiež chvíľu "mimo", nielen čo sa týka sexu, proste vnútorne bilancoval a uvedomil si ako život strašne rýchlo letí 😀 Ale prešlo to asi v priebehu troch mesiacov a sex máme teda luxusný. Akoby sme sa prehupli do iného levelu, dokážeme si ho uživať oveľa intenzívnejšie. Hlavne na neho netlač, ak v sebe nemá niečo vyriešené, tak by si celú situáciu len zhoršila

tianna
30. okt 2023

@maciatkolulu si predstav že my sme niekedy boli aktívni 8-9x mesačne a bolo aj obdobie keď sme boli 4 mesiace úplne bez sexu. A nikdy v tom nič nebolo ani nie je. Skrátka sme riešili iné veci ako sex alebo sme boli len prechodne vyčerpaní. Nikdy sme to neriešili. Ja mám pocit že niektorí ľudia žijú tak bezstarostný život až riešia totálne somariny.

ruzovykvet
30. okt 2023

@kubo654 a ja mám kamarátku, ktorú muž podviedol, zatiaľ čo ona bola v pôrodnici.

kamatopo
30. okt 2023

@ruzovykvet to je iný charakter🤦.

konikmodry111
30. okt 2023

@tianna to ze to tebe vyhovuje takto, neznamená že to vyhovuje každému.. a rozzhavit ženu a potom si zapnúť film je pre mna úplne mimo 🙈

tianna
30. okt 2023

@konikmodry111 pre mňa absolútne pochopiteľné 🙂 my sa x krát chystáme na večer celý deň a keď príde večer sme radi že si lahneme 😄 ako hovorím keď nie je už čo riešiť tak sa riešia banality 🙂

tamtamka26
30. okt 2023

to isté počúvam dookola - po 40ke rapídne klesá testosterón atď 🙄 nie je v tom iná žena, skrátka len krutá realita :-/

hefo
30. okt 2023

Bude mať nejaký hormonálny (alebo iný zdravotný) problém. Ja mám 38 a mať sex 3x za týždeň, alebo aj viac, by som len privítal.

konikmodry111
30. okt 2023

@tamtamka26 aj ja si myslím že mu kleslo libido, môj ma 43 a sex mame nastastie ako za mladi 😅 a to sme spolu už 18rokov 😁

barborachors
30. okt 2023

@janulka1802 a to sa mu ma prosit? Vlastnemu muzovi? Lebo inak si neviem dobre predstavit ten rozhovor...
@autorke: ked si chcela sex, mala si mu proste rozopnut gate a zacat. Ono sexovat pre chlapa, rozumej, robit tie pohyby, po celom dni vecer po sichte, je fyzicky nie uplne nenarocne. A mozno uz nie je ten kanec, chce svoje teple papuce, veceru a TV 😁

tamtamka26
30. okt 2023

@konikmodry111 oni sa po tej 40ke nejako tak začnú opúšťať...vraj je starý, nevládze bla bla... ja mám len o 2r menej a teda o starobe nemôže byť ani reči.

medda_beda
30. okt 2023

@tamtamka26 Ako kto, môj sa cíti na 20.A vyzerá na 30.Aj keď jeho rovesníci niektorí veru už vyzerajú ako starší páni.

tamtamka26
30. okt 2023

@medda_beda asi rovnako ako aj ženy... jedna sa cíti a vyzerá v 40ke na 20 a druhá v 30ke na 50...

medda_beda
30. okt 2023

@tamtamka26 tak tak

rorino
30. okt 2023

@kamatopo kľud,nie každý chlap je taký,môj má bližšie k 60. ,veľmi aktívny životný štýl,taká duracelka😂 a všetko u nás klape😉

maciatkolulu
30. okt 2023

@tianna nemyslím si,že sex je banalita v partnerstve a najmä,keď jednému nevyhovuje,čo robí druhu,to,že vám dvom to vyhovuje,je ok. Ini to vidia ako problém a pardon,keď sa niekto večer kúpe ,navodí mu partner náladu a zapne si horor....no dobre,tak banalita,ktorá môže dopadnúť neverou,rozvodom,ochladnutim vzťahov atď

konikmodry111
31. okt 2023

@tamtamka26 Moj vyzera o 10 rokov mladsie a ja tiez 😁 dufam ze mu to takto este par rokov ostane 😅

adam780
12. nov 2023

Skus iného

slovakboy
12. nov 2023

Môže to súvisieť s tým pocitim že je starý. Štyridsiatka bola aj u mňa trochu šok. Začal som vnímať zmeny na tele a na tvári a nebol som vtedy psychicky v pohode. Síce som nemal problém s potenciou ale ani sa odo mňa nepožadovali výkony. Libido mi začalo klesať až po 50 tke. Prever jeho celkovú psychickú pohodu. Možno sa pre niečo trápi. Starnutie, problémy v práci, vojna, politika. Áno aj to môžu byt dôvody prečo sa zníži libido. Keď nie je libido, nie je ani potencia. Ja som bol stále veľmi vzrušivý, myšlienka a už mi stál. Teraz je to super, že myšlienky mi nechodia po rozume ale keď vidím nahotu, alebo sa ide na vec, stačí pohľad a dole to funguje samo. Čiže libido mám podmienené fyzicky. Ako reaguje tvoj muz na nahotu? Postaví sa mu automaticky? Ak dovtedy áno a teraz nie, tak je to psychika. Nepredpokladám biologicky zdravotný problém ako napríklad cukrovka.

taga
12. nov 2023

Ale ved zbehnj do lekarne a kup mu nejake vitaminy..
Ale nie s tym, ze tuto masaby sme sexovali, ale zevidis, ze je unaveny a chces mu pomoct,nech sa citi lepsie a ma viac energie.. bud tym vyriesis problem, alebo vezmes vyhovorku 🤭

romeo11111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz