Sex v manželstve

kvietocek23
19. jún 2022

Ahojte. Napisem to v skratke... sme spolu s manzelom 10 rokov. Nasa sexualna frekvencia je tak 2x za mesiac. Mne to nevyhovuje, manzelovi ano. Po nasom poslednom sexe som nemala orgazmus. Nic by sa nedialo...vsak stava sa. Ale po par hodinach po som manzelovi povedala, ci to neskusime znovu, pripadne ci by sa mi nejak inak nepovenoval. Jeho reakcia bola: Radsej nie, mne sa uz nechce a nechcem aby to bolo takto nasilu a znechutilo sa mi to. Co si o tom myslet?Je taka poznamka v poriadku? Zostala som paralyzovana a spracuvavam to v sebe. Dakujem.

kvietocek23
autor
20. jún 2022

@nurielka z jeho strany....lebo ja ked som skusala aby bola frekvencia viac tak ma odbil slovne alebo mi stiahol ruku prec alebo mna, ze dnes nie.

kaciato
20. jún 2022

@kvietocek23 aj ja som mala taky vztah s uz exmanzelom u nas to bolo ale naopak ja som bola ta co to brala ako "povinnost" brali sme sa mladi a prvy krat tutu mutu bolo po svadbe manzel bol z velmi katolicky zalozenej rodiny takze nasa chemia vzhladom an to aby sme to " vydrzali" koli nemu zhasla uz pocas chodenia nakolko ja som to nechcela iniciovat lebo on sa urazil ked cosi ze ako to mozem a bla bla no sprosta som bola a potom sme sa vzali a tradaaa ziaden hapoyend sa nekonal nakolko ja som to v sebe potlacala az nakoniec s on ako o chlapa stratila uplne zaujem zial hapoyend sa nekonal trapili sme sa takto 9 rokov mohol aj na mihalniciach skakat so mnou to nic nerobilo pochodili sme poradne sexuológa 🤦 no cele zle ale mame spolu dve deti tak sme bojovali...nakoniec sme sa aj tak rozviedli ja som sa zamilovala a mam teraz ineho partnera a to je uplne o inom chemia taka ze aj keby sa mi nechce ked lahne vedla mna...no...dovi a to iste aj opacne a moj ex ma tiez partnerku a vyzera ze su spokojni treba o tom hovorit a riesit to 2 x neni normalne no normalne ak to nevyhovuje obom tak to normalne nieje.....inak to pojde do kytek skor ci neskor...moj nazor u nas to slo... A mne ked teraz niekto premotivovany povie ze sex nieje dolezity sa len pousmejem...ano je a velmi rovnovaha je dolezita...lebo ja s ex sme boli velmi dobri priatelia o vsetkom sme hovorili otvoreni sme k sebe boli a zial u nas to stroskotalo hlavne na sexe...

radacak
20. jún 2022

@kvietocek23 to že ste spolu ,,dlho,,je dobre trápna výhovorka...
My sme spolu 14 rokov a je to také ako na začiatku... áno, strane sa že niekedy je clovek viac unavený ale vždy si to potom vynahradíme🤗♥️

ajko2011
20. jún 2022

2x za mesiac? 🤭Nechcela by som. 🙄
My sme spolu 13 rokov a teda boli chvíle kedy bol manžel pred 4-6 týždňov nakoľko je kamionista a vtedy bol sex samozrejme len keď bol doma, ale teraz chodí preč len pondelok - piatok. V piatok je už doma večer a teda za víkend máme viackrát sex ako vy za mesiac. 🤭 Treba sa manžela rovno spýtať prečo nechce sex viackrát.

ikuska27
20. jún 2022

Mi sme spolu 17 rokov, ale neodmietol by ma nikdy 😄...asi by som fakt skôr uvažovala smerom, že má niekoho iného...

essenceee
20. jún 2022

porozpravaj sa s nim, prečo tomu tak je. Sex do vztahu patri. My ti asi neporadime :( Držím palce

terry658
20. jún 2022

@0silvia0 nevedela som správne vyjadrovať svoje emócie a namiesto toho som ho slovne atakovala. Príklad: Nenavaril a ja som prišla z práce. Bežná moja reakcia bola: To naozaj musím uvariť každé jedlo ja? Takže prídem z práce a ty si tu sedkaš a ja ešte jak debil variť.
Teraz reagujem: Dnes sa cítim naozaj unavená, mala som ťažký deň v práci. Mohol by si mi prosím spraviť niečo pod zub?
V podstate sa to dá použiť na každú situáciu v živote.

ouwecka
20. jún 2022

@k0l0b3zka alebo si kupi lelo 😁😁

0silvia0
20. jún 2022

@terry658 aha, chápem. A nemala si takéto správanie odpozerané z domu? Nevyjadrovala sa takto vyčítavo tvoja mama alebo otec?

karolinakr
20. jún 2022

@terry658 ty si tu sedkáš 😅 je podla mňa fajn

tianna
20. jún 2022

@k0l0b3zka frekvencia nemusí nič znamenať.. tá závisí od mnohých faktorov.. my sme už mali aj cez 4 mesiace celibát a chvalabohu všetko u nás funguje už vyše 15 rokov. Frekvencia bežne u nás podobná ako u autorky.

nurielka
20. jún 2022

@tianna vám to však vyhovuje, to je rozdiel..

k0l0b3zka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kwella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
20. jún 2022

@kvietocek23 no tá moja kamoška tiež vravela to isté, čo ty, ved kedy by to stíhal, ved je len doma a v robote, no jasné, on bol naoko "dokonalý" muž, o deti sa staral, chodil do práce, dobre zarobil, do obchodu jej zašiel, ona bola dlhé roky doma s deťmi, koľkokrát som ho videla vonku s kočíkom, vobec nato nevyzeral, no už sú rozvedení

terry658
20. jún 2022

@0silvia0 ťažko povedať. Občas sa tak mama vyjadrovala ale skôr voči nám deťom ako voči otcovi.

terry658
20. jún 2022

@karolinakr toto slovo bolo obmieňané podľa stupňa môjho hnevu.

kvietocek23
autor
20. jún 2022

@janickacrazy zaujimave....a kedy to potom jej muz stihal ? A ako mu to zistila ?

ikuska27
20. jún 2022

@kvietocek23 keď sa chce, všetko sa dá 😟... žiaľ...

karolinakr
20. jún 2022

@kvietocek23 to, že ma chlap druhú? 1 šef chodil hodinu a pol pred koncom pracovnej doby domov.Ako si to obhajil u sefstva neviem, ale manzelku podvadzal aj 3x do tyzdňa podla mňa..Druhy šef si vodil baby do 1 miestnosti počas pracovnej doby, cele dni len vyvolaval - ty si mi slubila, smsky a furt sa usmieval, ked bol na pc..Manzelku mal a maleho syna, čo za nim chodili a podla mna spal s celou robotou.Oni ti chlapi si najdu, ked velmi chcu čas aj priestor

janickacrazy
20. jún 2022

@kvietocek23 no počas práce, alebo išiel proste skor z práce a zašiel k milenke alebo si zobral pol dna dovolenky, čokoľvek, prevalilo sa to, ked milenka zistila, že je tehotná

tianna
20. jún 2022

@k0l0b3zka čo ti je ľúto? 😄 že máme pekné manželstvo? Nie každý potrebuje sexovať ako králik.. 😄 pri 3 deťoch ktoré sú doma 24/7 si myslím je to ešte aj tak super frekvencia 🙂 a úprimne večer som tak vypluta a muž takisto že sme radi keď si pozrieme niečo spolu pri čom väčšinou aj rovno zaspime 😄 posledné na čo máme väčšinou myseľ a chuť je ďalšia fyzicky pomerne náročná činnosť, no to neznamená že po sebe netúžime a keď sa k tomu 2-3x mesačne dostaneme že to nie je možno lepšie ako u väčšiny sexujúcich pomaly denne.. 😉 poznáme dokonca veľa párov čo sa doslova chválili tým ako to robia ráno, naobed aj večer no brali sa pár rokov po nás a už sú aj pár rokov rozvedení 😬 teda asi šťastný vzťah nestojí u každého na počte sexov za mesiac.. 😜

sbear
20. jún 2022

Mozno si pozrie na webe nejake baby a to mu staci a s vami to ma 2x za mesiac na udrzanie manzelstva. Ak to chcete ozivit a mate este energiu po praci a detoch, tak zacnite pracovat na svojej pritazlivosti a hlavne dennom fyzickom kontakte.

silesias
20. jún 2022

@tianna ako tiež nechápem tieto všetky poznamky ako muza nepritahuje alebo ma milenku a sex 2x za mesiac je zalostne málo. Tiež mám 3deti z toho jedno dospele, bývame v trojizbovom byte, spíme v obývačke ktorá je prechodná ak sa nám podarí sex 2x za mesiac to si gratulujeme. Aj keď je čas radšej sa poriadne v klude pri tv najeme 🤣. Ľubime sa, funguje nám to no uz mame aj svoje roky. Kondicka ide dolu vodou. Spávať chodím o polnoci a vstávam o piatej ráno, muž fyzicky pracuje 15hodin denne si neviem predstaviť mať sex 3x do tyzdna 🤣 uz by som vyplula dušu asi 🤣🤣

balogh39
20. jún 2022

@kvietocek23 má inú

rikarika
20. jún 2022

@karolinakr uplny suhlas, pocas pracovnej doby dochadza podla toho co som len ja videla v mojich zamestnaniach k tolkym neveram az hruuuza....a ake dobre alibi - pracovny cas.🙂

tianna
20. jún 2022

@silesias úplne súhlasím 😊👌

lunademonica
20. jún 2022

@terry658 ako ste to vyriesili?

tanya65
20. jún 2022

@kvietocek23 a nema nejaky zdravotny problem? Skusali ste aj nieco na podporu sexualnej tuzby?

lunademonica
20. jún 2022

@kvietocek23 mate deti alebo nie? Lebo to je klucova info.