Skontaktovala ma priateľova staršia milenka

17. jan 2024

Ahojte,
Chcem sa s vami o niečo podeliť , pretože nemám kamarátku ktorej by som sa vyrozprávala.
Ide o to že som sa dozvedela že môj priateľ mal predo mnou staršiu milenku ( s ktorou len spával.). Tá jeho milenka ma našla a kontaktovala s tým že sním bola naposledy pred 2 rokmi no ja sním som 3. Takže mi to nedalo a opýtala som sa ho to. Začali sme sa veľmi hádať a vtom doniesol notebook a ukazoval mi fotky na ktorých si ju fotil nahú jak s ňou spal. Ze vraj tam su datumi a ze to všetko bolo predo mnou. No mne sa nechce veriť. Prišlo mi z neho strašne zle, už sa na neho nemôžem ani len pozerať. Po tomto sa mi strašne zhnusil. Ako moze.mat jeden zadany chlap nieco take v notebooku? A este aj klamať ze snou nebol popri mne . Tomuto vztahu davam koniec. Len mi je tak strašne do plaču , pretoze som mu strašne verila , nikto mi takto este nikdy neublizil.

mikasa_ackerman
17. jan 2024

Chápem ťa, odíď, tento vzťah by ťa len ničil. Držím palce✨

kristinam21
17. jan 2024

Myslím, že je naozaj rozumné odísť, aj keď je to ťažké, nikdy by som neprekusla, keby mal moj partner v nejakom zariadení fotky svojich ex, brala by som to ako podvádzanie, je to nerešpektujúce voči tebe 🙂 viem, že je to klišé veta, ale nebuď smutná. Porozprávaj sa v duchu sama so sebou, či ti ten chalan stojí za to byť smutná. Nas*r sa, urob niečo pre seba, pre svoje zdravie (fyzické aj psychické), nebuď zatvorená doma, to ťa bude ničiť. Uvidíš, že čas všetko vylieči a nájdeš si partnera do nepohody, ktorý ťa bude rešpektovať a milovať takú aká si.
Veľa šťastia, ak sa budeš potrebovať porozprávať, napíš mi na IG - @klisdinko 🩷

isis234
17. jan 2024

Nežiarli náhodou jeho ex na teba?? Neklame ona? Vie, že spolu žijete a ona bude na vedľajšej koľaji...
Ako ti radí ... kristinam21.. polož sama sebe otázky, či chceš byť v takom vzťahu. Či on vie zabudnúť na svoju ex... či vymaže z notebooku tie fotky. Ak chce s tebou žiť, minulosť ho nemusí zaujímať.

moonlight1210
18. jan 2024

Rozid sa s nim.

Pre tri priciny:
1. ak je vinny a naozaj s nou nieco mal popri tebe a ona ti na to dala dokaz, ze to tak bolo.

2. Ak je nevinny, ty si nedostala dokaz viny, ale tebe stacilo, ze ti ona tak povedala.

3. A hlavne - pretoze ty budes odteraz tie fotky aj tak vytahovat neustale, po zvysok vztahu. Si taka povaha.

Zial, ty nemas ine vychodisko. Pre buduce stastie vas oboch, rano mu daj cau a chod svojou cestou. Netrap ho.

monikkatt
18. jan 2024

To vazne existuje tak sprosty chlap ktory ako dokaz svojej neviny dovlecie nahe fotky svojej milenky? 😄

viera
18. jan 2024

@monikkatt Asi hej🤣…
Autorka:No mna zaskocili dve veci….1.)Ze si jej hned sadla na lep…Mohlo presne ist o to,ze ti to naschval povedala,lebo jej uz chybal…A bola nasrata,ze ty ho mas a nie ona…2.)Ze ju mal v notebooku….A este presne vedel kde😀…To uz tiez i niecom hovori…

konikmodry111
18. jan 2024

No neviem ako píšu vyššie baby, ona si to mohla aj vymyslieť. Ale vyťahovať na partnerku fotky s ex pri sulozi je fakt cez čiaru 🤢

mladena
18. jan 2024

Tiež si myslím, že asi sa cíti ohrdnutá a možno ti závidí inak by nemala potrebu ťa kontaktovať. Načo ju má holú tvoj partner v počítači to je už druhá vec, aj keď chlapi často mávajú také sprostosti.

jaskolka
18. jan 2024

To čo máš za priblbleho frajera? 😆😆😆To aký je už len dôkaz "vernosti" ze mi ukáže hole fotky, ktoré boli urobené pred viac rokmi? 🙈🙈🙈
Akože ona kľudne si mohla len to vymyslieť a fakt s nou už nič nemá... Ale aj rovnako dobre to môže byť pravda, len "si ju už teraz nefotil". Okrem toho, uz len to, že stále má tie fotky, je dosť cez čiaru

mimikarol
18. jan 2024

Ahoj @autorka, napíš mi prosím ťa IP

danica2711
18. jan 2024

toto je vzťah o ničom... ty si hneď uverila rečiam jeho ex a on ti ukazoval jej nahé fotky, no jeden lepší než druhý

betulinka1
18. jan 2024

Kym odídeš nech si vymaže tvoje fotky s tebou pri sexe. Inak ta jeho ex musela byt dost divna, ked po 3 rokoch pise partnerke svojho ex. Asi to nebude mat v hlave v poriadku. Cize ja osobne by som jej neverila. Preco si vsak sexuálne fotky nechával priatel???? Ved to je dost nebezpecne a taketo fotky moze mat aj jeho ex. Neviem, cele mi to pride divne.

milenke
18. jan 2024

Milenka vám chcela rozbiť vzťah to sa jej podarilo … a muž je asi jednoduchší keďže ako dôkaz vytiahol to čo už nemal mať dávno v notebooku ! Ale myslím že neklamal keďže išiel aš do takýchto extrémov 🙈
Prečo sa ti trúbka oziva as teraz ? Ta nenapadlo?
Bože tvoj muž je pako … ale myslím že ma pravdu on

autor
18. jan 2024

@danica2711 Tak vieš ona neklamala , klamal len on .

autor
18. jan 2024

@milenke nemal pravdu on , mala.pravdu ona bol s ňou ked sme boli este spolu ale to je iz za mnou 😊

domkakvet
18. jan 2024

Preco si myslis, ze bol s nou, mohla si to aj vymysliet.

konikmodry111
18. jan 2024

Prečo si si taká ista ?

sheila121
18. jan 2024

Muj Boh, to čo je za prasa chlapa? By som mu ten notebook rovno smarila o zem.

vilma7
18. jan 2024

A z akého dôvodu ťa ona kontaktovala?

veronika66
18. jan 2024

Prečo ti vôbec volala ?
Prečo veríš jej a nie jemu ?

marca12
18. jan 2024

To uz aka musi byt ta zena zufala,ze ta po tolkych rokoch kontaktuje? To jej 2 roky lezi v zaludku tvoj priatel? A k chlapovi sa nejdem vyjadrovat. Aky chudak vytiahne na svoju obhajobu akty s milenkou?

barborachors
22. jan 2024

Viete zeny, preco maju muzi staré fotky svojich ex ? Lebo si nad nimi ulavuju. Tuto info mam od jedneho muza. Keby zeny nie su tak sprosté a nedajú sa fotit tak sa toto nedeje…