Slabý intímny život počas tehotenstva

21. aug 2022

Ahojte, som v 5. mesiaci. Odkedy vieme, ze som v tom, nas intimny zivot s manzelom isiel dole vodou. Najprv bol strach o babo, lebo som prve dva mesiace mala vyraznejsie bolesti brucha, raz som aj spinila. Talze sme si dali pauzu od intimnosti. Potom lekar potvrdil, ze je vsetko v poriadku, no napriek tomu sa nas sexualny zivot nezlepsil. Za posledny mesiac sme spali spolu raz, aj to mal muz problem nastartovat sa a vyslo to az na druhy pokus. Som z toho dost nestastna, lebo predtym vsetko klapalo.. Ako ste to riesili so svojim partnerom?

dzulli1980
21. aug 2022

Vieš čo, bola som asi v treťom mesiaci, kus sme sa nechali pri sexe uniesť, mala som potom bolesti ... môj muž chudák sa tak zľakol, že sa ma do pôrodu nedotkol ... no strašne bol vydesený, že "nám" ublíži ... a ja som bola, s prepáčením, strašne nadržaná celé tehotenstvo ... jednoducho nemohol ... po pôrode sa to vrátilo do starých koľají 😉

lucia7933
21. aug 2022

myslim si ze rovnako to mame viacere...my od kedy vieme ze cakame babo..tiez sa bojime nieco skusat a to sme len na zaciatku...

nika23t
21. aug 2022

Moja, prvé mesiace som nemohla, bolo mi zle, ďalšie sa nedalo, lebo som sa zacala otvárať a dostala som kludovy režim. Žiaden sex celé tehotenstvo. A pocity som mala také, ako Ty. Ale teraz si to vynahradzame statočne vždy, keď sa dá. A to mame tri deti ☝️Neboj sa nič, hlavne o tom veľa rozprávajte, nenechávaj ticho medzi vami. Povedz mu, že ťa to trápi, ale ze veríš, že to tých pár mesiacov obaja vydržíte a potom opäť budete jeden druhého uzivat. A možno aj on Ti povie, prečo sa momentálne necíti Komfortne. Môj manžel mal napríklad strach. Držím palce a veľa zdravíčka prajem ♥️

viestta
21. aug 2022

Veľa mužov nemôže lebo niekde v zadu majú strach aby sa nič nestalo. Ale dá sa to vyriešiť aj inac, ak túžba je a obidvaja sa dokážu vcítiť do druhého.

simona1306
22. aug 2022

No ja som to neriesila nijak. Povedal, ze to nejde, ze sa boji , a vyslovene nechce spat s tehotnou zenou. Neprehovarala som ho, proste sme spolu 9 mesiacov nespali .... Teraz je to uz ako za starych cias :D

pininka1
22. aug 2022

@simona1306 tak to ta obdivujem ze si to vies tak povedat, lebo ja som v druhom trimestry bola ako nymfomanka a teda si neviem ani predstavit ze 9 mesiacov nic. Nastastie moj muz s tym nemal majmensi problem.

simona1306
22. aug 2022

@pininka1 tak akoze ja som tiez chcela, ale respektovala som mojho manzela, o tom vztahy su.

essenceee
24. aug 2022

občas sa to stane. A ked porodiš, uvidiš ako po tebe skoči. Ešte ma napadlo, on sa uspokojuje sam?