Sme spolu 14 rokov a nie sme zobratí

petronela1305
22. jan 2024

Začnem zľahka,. Sme spolu 14 rokov.Máme 2 detičky. Vlastné bývanie atď. Hlavná myšlienka nie sme zobraty a žijeme na dedine. Partner sa už dostal pár krát do konfliktu s náboženskou sektou kvôli tomu že nie je veriaci nemá problém ich poslať kade tade. Vážne sú tak hlúpy ľudia že nežijeme v dobe kamennej a ku šťastiu nepotrebujeme svadbu

diabidovska
23. jan 2024

@petronela1305 neries 😄 ani ja sa neplanujem vydavat uz dlhe roky, nase dieta nie je ani pokrstene a sucastou mojej rodiny su aj nase psy ❤️🐾

taga
23. jan 2024

@h2 ale ked jej nevyhovuje, ze sa do nich ludia staraju, nemala by prehadzovat svoj zivot vramci volnej diskusie cudzim ludom na mk... take jednoduche...

miskaska
23. jan 2024

@1ryba môj názor na manželstvo je tiež kladný. Ma určite výhody. Hlavne z právneho a praktického hľadiska. Keďže som ateista, tak ta náboženská stránka je pre mňa zbytočná. Neplánovala som nevydat sa. Tak to proste akosi prišlo, že k svadbe nedošlo. Ja nerada niektoré situácie hrotím. Napriek tomu naše deti vyrastajú v kompletnej rodine. Kde sa rodičia lubia a nelíšime sa od iných rodin ktore vzišli z manželstva.

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
23. jan 2024

@taga Ale ona sa nesťažuje na nejakých cudzích ľudí na MK. Sťažuje sa na ľudí, žijúcich v obci, kde bývajú. Oni zrejme o nich vedia, že nie sú manželia. Nemyslím, že to každému rozpráva na počkanie.

kiki68
24. jan 2024

@beronsche ked s niekym nie som zobrata, tak musim oddelit tie majetky a nemat spolocne. Rozdelit vsetko tak, aby ked dojde na najhorsie nevezme vsetko