Som frigidná?

13. máj 2023

Ahojte. Myslíte že som frigidná? Jedna sa o to, že môj manžel mi občas vyčíta, že nemám záujem o sex. Čo vlastne aj je aj nie je pravda. Máme 2 malé deti som na RD a o domácnosť a deti sa starám viac menej ja. On chodí do práce a stará sa o vonkajšie práce, plus si privyrába inou prácou. Pracuje stále manuálne, čiže je aj on vyčerpaný. No lenže on tú chuť na sex má aj po ťažkom dní. Aj ja mám počas dňa, veľakrát sa akoby podpichujeme alebo proste "rajcujeme" a čakáme na večer kým deti zaspia. Len tam prichádza kameň úrazu, že kým deti uspim mňa už ťa chuť prejde. Veľakrát zaspím s nimi alebo proste som už taká ospala a unavená, že dúfam, že spi aj on. Po nejakom čase príde hádka, že ma podozrieva či nemám niekoho iného alebo prečo nechcem. Ako to, že som unavená, keď nič také nerobím a on áno a aj tak má chuť.. Ja neviem, proste to nepotrebujem, keby bolo na mne tak stačí 3x za mesiac.. 😔

thoughtfulweirdo
13. máj 2023

Ja by som povedala, že keby to s tebou manžel vedel, vedel by, čím tvoju chuť zobudiť 😉 nedávno som to tu písala do podobnej témy, u nás 100% platí, že predohra začína hneď po skončení sexu. Keď mám naplnené svoje ostatné potreby vo vzťahu, záhadne mám aj veľkú chuť na sex, únava - neúnava 😁 keď sa cítim po nejakej stránke manželom zanedbávaná, alebo mám v sebe nejakú nevydebatovanú "krivdu", je to s tou chuťou bieda.

caroline_
13. máj 2023

@thoughtfulweirdo súhlasim úplne na 100%

mon1806
13. máj 2023

Tak to biedak moj.muz co to tu citam :D :D

lalilla
13. máj 2023

Ja deti nemam, nemam velky stres mam cas a kludne by mi to stacilo 4 za mesiac napr 🤷‍♀️ samozrejme muz ma vacsie potreby riesim to inak ;) a ked tak sa premozem, vobec to neberem ako katastrofu, dolezite je aby ste obaja bolo ako tak spokojni. Samozrejme mame aj lepsie dni kedy samu seba nespoznavam ale teda urcite nesexujeme kazdy druhy ci treti den, a uprimne zavidim zenam co maju taku chut na sex, trosku by som jej prijala

majlo1234
13. máj 2023

@thoughtfulweirdo presne, ked citim vnutorny hnev na neho, nemam vobec chut😄

drbig5
14. máj 2023

Som muz, tento isty problem mam doma aj ja. Az som si myslel ze si moja polovicka🙈 Ja si tiez neviem co si mam o mojej pani mysliet. Jednoducho som a aj sa citim mladym chlapom a mam vlastne doma pekny tanier a nemozem sa s neho najest. Otazka na co mi je doma taky tanier? Na okrasu len? Najdem si tanier taky s ktoreho sa najem jak clovek 😏 bohuzial. Riesit som to chcel x milion krat a stale som bol postaveny do pozicie ze som zly a neviem jaky... Uz to prestavam riesit, zacinam hladat moznost b.

autor
14. máj 2023

@drbig5 tak to je dosť radikálne riešenie... Pekná tanier ma toho tiež dosť a teda hľadať iny tanier lebo sex je 2x do týždňa a nie každý deň.... To je podľa mňa sebecké zase z mužovej strany

drbig5
16. máj 2023

Mne by stacilo 2x do tyzdna uplne v pohode ..ale nie raz za mesiac alebo za dva mesiace...a furt lebo nieco, lebo tamto, lebo hento a pod ... Bohuzial bol som vzdy uprimny a teraz som zacal byt este viac uprimenjsi... Zijem len raz, tak sa snazim na doraz😁 a vy ktore ste frigidne, zavrite za do klastorov alebo ja neviem kam...🤷 Ja uz na to nemam slov...

autor
16. máj 2023

@drbig5 tak to máš pravdu treba žiť ale aj čítať s porozumením. Ja som písala že by mi to stačilo 3x za mesiac no frekvencia je oveeela častejšia..