Trojuholník

12. dec 2022

Ahojte, mam taky problém s priateľom. Alebo ani neviem ci je to problém. Máme pomerne čerstvý vztah. Priatel mal predo mnou vztah o ktorom velmi nechce rozprávať. Viem len tolko ze ju lubil a ze to v podstate ukoncila ona a okolnosti. Problem je ten, ze stale si obcas napisu, ako kamarati. To mi nevadilo az do tohto vikendu, ked sme boli vonku. V bare sme sa stretli s ňou, bola tam s kamarátkou. Cely vecer bol priatel ako na ihlach, doslova som citila ze mu vadi ze sedim ja vedla neho a nie ona. Jednoducho tam bola zmena spravania aj ked to potom pocas konfrontácie poprel. Vcera mi to nedalo a opytala som sa jeho kamarata na vztah ktory mali. Ten mi povedal ze to bolo velmi silné medzi nimi. Myslite, ze od ukoncenia vztahu ma deli len to ci ona ho zase zacne chciet? Neviem co si mam myslieť. Priatel je celkovo taky chladnejsi clovek aspon som si to myslela, ale vcera som sa dozvedela ze byvalej posielal dary do prace, ked boli vonku boli na sebe nalepeny, vzdy si vedel najst cas - takehoto ho ja nepoznám. Som len nalepka na predchadzajuci vztah? Ďakujem za názory.

domak2
13. dec 2022

Hlavne sa teraz neumaraj v sebalutosti. Áno teraz si zalubena je to cerstve, aj keby si ho k sebe nejakým spôsobom "priputala" keď to zaľúbenie odznie, stále by tam boli jeho myšlienky na ex a tvoje neistoty by sa len zmenili na odpor a možno by si aj odišla ale už by ste mali iné záväzky a nešlo by to, tak by ste po sebe akurát nevraživo kukali. Dúfam ze pomohlo 😅 A áno, vzťah má a môže byť jednoduchý, najmä na začiatku

strudlikmalicky
13. dec 2022

Sorry, ale fakt si len prevozníčka, aby nebol sám kým sa z toho dostane a stretne tú pravú. Veľa by som od toho neočakávala, skôr by som zišla z kratšej cesty.

777januska777
13. dec 2022

@toskanka ja osobne som vždy obdivovala tie dokonale dámy, tie co to tak vedeli s mužmi, lebo zas podla mňa to musí byť v človeku. A vždy to obdivujem na ľuďoch, tu charizmu, ktorú niektorí ľudia majú, to ako niekedy dokážu byť nad vecou. Vždy sa mi to páčilo, ale tak ja taka nie som a ani nebudem, ja som spokojná sama so sebou v tom aká som a verím, že moje miesto v tomto svete je dôležité a je určené presne pre mňa a moju povahu. A tak isto by ss autorka mala podľa mňa na to tak pozerať, jednoducho je iná a to neznamená, ze horšia, len iná.

alantroj
13. dec 2022

Je super ze beres aj takuto tvrdsiu spatnu vazbu bez urazok. Znamena to, ze nielen ze pro forma sa pytas na nazor okolia ale aj nad nim realne rozmyslas. Zufale zeny robia zufale veci. Si zalubena tak si neuvazovala moc racionalne a je to ok. Vystri plecia bradu hore a chod dalej.

joannita
13. dec 2022

Autorka, ked som citala, ze si sa ho hned opytala na plat a nasledne si napisala jeho ex, myslela som ze mas max. 18 rokov.
NIKDY sa nepytaj ludi na plat, ani ked s nimi spavas, je to velmi velmi nevhodne.
Az ked si pojdete kupovat byt na hypoteku, alebo sa pojdete brat, potom mas pravo sa opytat na plat.
NIKDY nepis byvalym priatelkam a nepytaj sa ich na vztah s tvojim priatelom a NIKDY sa ani nepytaj frajerovych kamosov na vztah s byvalou. Oni mu to totiz na 100% povedia.
Je to velmi detinske a vzhadom k tomu ze on ma pred 40tkou, tak pre neho urcite asexualne.
Musis byt nad vecou a ked vnutri niesi, aspon sa tak musis spravat, inak kazdy muz zdupka.
Verim ale ze toto bola pre teba velka priucka ❤️

toskanka
13. dec 2022

@777januska777 Vo vzťahu aj tak na ničom inom nezáleží, len aby ťa mal ten druhý úprimne rád. Muža, ktorý sa ešte neodpútal od ex, treba vrátiť bývalej alebo späť do obehu, predsa si nebudem vedome ubližovať, toto je boj s veternými mlynmi. Na prvom mieste som predsa ja, moje pocity a moje potreby. A pokiaľ zacítim bolesť, je to ako stopka na semafore, že treba zastaviť, že niečo nie je v poriadku.

karolinakr
14. dec 2022

4 strany o byvalej milenke či ex.mam dost..všelikoho som mala, ale v živote som nevenovala tak dlhy priestor niekomu byvalemu - chceš mňa alebo ju? ber alebo nechaj tak ! vrtať sa a vypisovat minulym exkam..si nim dost posadnut a a to je vàčši problem ako to, či je alebo nie je do nej zalubeny..ked ta obletuje, čaka autom pred domom a pozyva, mi može byt šuma fuk, že tam mal pred mesiacom vzťah

karolinakr
14. dec 2022

Daj si whisky a dobrú muziku na vylepšenie nalady

https://www.youtube.com/watch?v=-1omkKewjLs