Virtuálna nevera

olga728
25. jan 2022

Ahojte. Dlho som manžela virtuálne podvádzala. Nebolo to raz a ani mesiac. ...bolo to roky. Nepriznal som sa mu, ani keď si na to prišiel sám. Vzdy len po maličkých kúskoch. On to všetko vytrvalo chcel udržať. Navrhol mi druhé dieťa. Bez jedinej výhrady som súhlasila, s tým ze som mu povedala, že už všetko vie. ...časom zistil ďalšie a ďalšie veci. ...zlomilo ho to.
Pol roka sa to snažil udržať, no už nevládze. Viem, vidím to. ...dá sa toto ešte zachrániť? Asi sotva. Však?
Ja ho milujem, nechcem ho stratiť. Aj keď som sa dlho vyznavala z citov inde, milovala som vždy len jeho.
Milujem ho. On už ledva žije, dýcha, bojím sa o neho. Už nestoji o mňa.
Je možnosť, že by som tento vzťah dokázala zachrániť?
Máte niektorá skúsenosť. ...ako ste takéto niečo riešili? Či takáto sviňa som iba ja?
Nešetrite ma.

N

veronikaszabova
25. jan 2022

@olga728 chudak chlap. Radsej ho nechaj ist, nech si najde zenu, co ho bude bezvyhradne milovat a nebude sa "vyznavat z citov druhym" ako ty.

ivkazba
25. jan 2022

Sorry, ale ak toto nepíše nejaký troll ale je to skutočnosť, tak ako prvé začni tým, že priznáš, že manžela nemiluješ. Ak by si ho milovala, tak by si opakovane zas a znova neriešila chlapov vo virtuálnom svete. A ak ti na ňom ešte aspoň trocha záleží, tak ho nechaj odísť a neubližuj mu viac.

barbora0308
25. jan 2022

@olga728 Mozno nie som moc moderna, ale co je to virtualna nevera? 😅 Vypisovanie si s inymi chlapmi alebo vyzliekanie sa inym chlapom a pod.? Na co je prosim nieco taketo dobre? 🤷 Btw zjavne hladas nieco niekde inde kedze to doma nemas... A milovat ho urcite nemilujes, mas ho mozno rada zo zvyku. Ak by si ho milovala, tak nehladas taketo veci inde.

katka2602
25. jan 2022

Keby si ho milovala, tak ťa niečo také ani nenapadne. Ty si len zvyknutá, že sa o teba stará. Nechaj ho ísť, nech si nájde ženu, ktorá ho bude milovať a vážiť si ho.

0silvia0
25. jan 2022

@olga728 tak doteraz si mala zábavu a teraz nastáva reálny život. Jednoducho pohár jeho trpezlivosti pretiekol a ty by si z lásky k manželovi mala už prestať skúšať jeho trpezlivosť a nechať ho normálne žiť. Hoci aj bez teba, ak si to tak želá.

tuppuk
25. jan 2022

Tak to ľutujem tvojho chlapa. To je asi všetko čo slušne viem k tomuto napísať.

karolinakr
25. jan 2022

Načo si sa priznávala? Mala si s tým prestať a venovať sa len mužovi ešte keď vidíš,že to zle znáša,tak po kvapkách mu to dávkovať,nech ho celkom dorazíš👀

karolinakr
25. jan 2022

Ja som si raz písala s chalanom podľa Facebooku sme si vymenilI 900 správ,akosi sa zabudol priznať,že má družku a decko,akurát my sme nič sexuálne nepreberali skôr filozofické otázky,jeho žena by asi tiež nebola nadšená z jeho aktivit.Ani fotku mi neposlal ale múdry bol,to treba nechat

katkati
25. jan 2022

Zistenie, že žijeme s podrazákom alebo klamárom je peklo. Keď si na to nemala veľmi vážny dôvod, už to nikdy nebude OK. Nechaj ho, nech sa rozhodne sám, ako chce ďalej žiť. Už nech si konečne on napíše scenár svojho života a nie ty a tvoji virtuálni milenci.

bluehorsee
25. jan 2022

@olga728 ahoj, kdesi som už dávnejšie čítala, že ľudia, nielen ženy ale aj muži sa v tejto dobe často utiekajú k virtuálnemu svetu, pretože im niečo chýba v tom skutočnom. Nechcem sa zastávať tvojho konania ale nesúhlasím s tvrdením niektorých žien, že keď toto robíš, zákonite nemiluješ svojho manžela. Budem len hádať, ale podľa mňa ti v manželstve chýba pozornosť. Tým pravdaže neútočím naňho že sa ti nevenuje, ale každý človek je iný a potrebuje iné. Niekto menej, iný viac pozornosti, lichôtok...píšeš že všetko sa deje len vo virtuálnom svete.. Takže hľadáš len únik z reality, to je všetko. Vzrušenie, obdiv od iných mužov, lichôtky a podobne. Vieš že tvoj manžel ťa ĺúbi nech máš aj ogrcané tričko a tvoje oko nevidelo maskaru ako je rok dlhý. A keby si sa upravila tak ťa aj tak ľúbi rovnako. Ty by si ešte chcela žiariť(zvlášť ak si na materskej alebo po materskej, nemáš toľko možností pozdvihnúť si sebavedomie a uvedomiť si svoju ženskosť) , jemu stačí to čo má doma a je spokojný.ruku na srdce ženy sudkyne, ktorej z vás dobre nepadne keď vám kolega povie, že vám to pristane, alebo keď s vami niekto flirtuje,ak vám švárny sused povie že ten váš má ale šťastie že má doma takú kočku, dám ruku do ohňa za to, že na druhý deň si fuknete o dva streky parfumu viac, vytiahnete ten zabudnutý sexy rúž a budete dúfať že ho stretnete zas a všimne si to.... Vo virtuálnom svete na tom ľahko vznikne závislosť, pretože je to z časti anonymné a veľakrát si to ženy aj muži odpravedlňujú tým že to nieje naozaj, je to len akože. Že to nieje skutočná nevera. Také sú povahy ľudí nech si každý myslí čo chce.všetko s nádychom zakázaného bolo vždy lákavé.
No keď sa na to pozriem z pohĺadu tvojho manžela, ani sa mu nečudujem že sa mu borí svet. Možno spochybňuje sám seba, obviňuje sa, hovorí si, že čo sa to vlastne deje, však máte pekný pohodový život, nechuti mu jesť, tlačí ho nedôvera. ..

Pozri ak ti naozaj záleží na svojom manželovi a skutočne si myslíš že vaše manželstvo stojí za záchranu tak si v prvom rade spolu sadnite a otvorene mu povedz prečo to robíš. Nič neskrývaj. ako píšeš, už vie aj tak dosť. Povedz mu o svojich pocitoch, ktoré ťa nútia sadnúť za ten PC a písať si s inými, povedz mu čo cítiš keď máš virtuálneho milenca,čo ti to dáva. Veľa manželstiev toto zažíva, bohužiaľ je taká doba otvorených možností aká je a práve takéto úprimne porozprávanie sa už zachránilo nejeden vzťah. Neboj sa mu navrhnúť aj manželskú poradňu, tak ako je pre niekoho problémom závislosť na hrách, nakupovaní, porne, tabaku a podobne, tak je aj závislosť na tomto druhu zábavky. Nieje hanba pomenovať svoj problém pred odborníkom. Vyrozprávať svoj príbeh niekomu nestrannemu, ktorý vás oboch nebude súdiť. A možno sa obaja dozviete o sebe veci, ktoré by ste si možno sami pred sebou nepovedali.podľa mňa niesi stratený prípad, predsa len nedovolila si aby to zašli ďalej ako za obrazovku aj keď si už isto dostala návrhy aby ste sa stretli aj naživo. moc vám držím palce a žienkam ktoré si myslia že sa ich to netýka tiež držím palce. Rovnako takto neverný môže byť aj váš muž. By ste sa možno čudovali či za tou lajknutou fotkou sexy brunetky nieje aj niečo iné..
Zopakujem co som napísala vyššie, žijeme nastastie alebo aj bohužiaľ v dobe neobmedzených možnosti, všade na nas číha niečo čo nás môže zviesť. Zvlášť sociálne siete. kladie sa veľký dôraz na krásu, super fotky. Väčšina z nás ked zavesí na net nejakú fotku tak dúfa ze sa bude páčiť, že získa obdiv. A to je uz len malý krôčik aj napríklad takejto nevere ako píše autorka

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
25. jan 2022

@bluehorsee Skvele napisane!!! Tlieskam!!!

laladua
26. jan 2022

Ani sa mu necudujem, ze to nezvlada, najma ked si vsetko priznala, ked si vsetko znicila, aj ked to chcel udrzat. Daj mu slobodu, nech je stastny s niekym inym.

laska86
10. feb 2022

Spytaj sa sama seba ci by si dalej bola stakym clovekom ako si ty..