Všetko perfektne klape okrem sexu

1. jún 2020

Ahojte, s partnerom som vyse roka. V Oktobri som bola tehu ( neplánovane) kedže som dia.. vedela som, že to nebude ľahké. V 13tt prišiel missed (bábätku nebilo srdiečko). Po zákroku, zotavení a príchode prvej ms sme mohli mať znovu sex .. samozrejme sme mali. No potom to bolo zase po pár týždňoch, a potom po mesiaci v marci.. odvtedy nič. Všetko funguje, milujeme sa, dokazuje mi to, veríme si jeden druhému .. viem že nikoho nemá ( sme spolu doma, kvoli terajsej situacii) nakoľko si dvôverujeme a mobil chytí do ruky raz za den na par minút. proste to mega všetko funguje. Na Valentína som si kúpila sexi prádlo, šampanské, jahody .. proste spravila som dokonalú romatiku .. a on nič. Dal mi čokoládku povedal že ma strašne miluje .. a tam to skončilo. Každý deň večer čo večer sa lubkáme mojkáme ale tam to končí. Bozky, dotyky vášnivé on tvrdy ja cela mokra .. ale ... Raz mi aj povedal, láska nemôžme lebo ty pri tom veľmi kričíš a deti sú doma má synov s predch. Manželstva. Ako to že mu to dovtedy nevadilo ? Mali sme sex hocikedy ked prišla chuť .. a zrazu povedal že je to problém keď sú doma :/ .. ale nie vždy tu sú .. teraz sme boli 2 tyzdne sami a nič .. čakala som ho v posteli povedala som mu par peknych slov ze ho cakam atd .. a nič prišiel, lahol, pobozkal ma a povedal dobru nocku .. neviem či ja robím niečo zle či moc chcem .. ale je to prirodzené mať chuť na sex :( neviem si dať rady .. vravieť mu to nechcem aby som nevy olala zbytočnú hádku .. na začiatku vzťahu a vlaste do neplanovaneho tehu sme mali sex aj 5x do tyzdna .. stale proste ked prisla chut .. 2-3x za noc .. neviem si to vysvetliť prečo to zrazu je takto ..

madeleine
19. jún 2020

Dokonalý vzťah bez sexu môžu mať aj susedia, kamaráti alebo súrodenci... manželia ťažko. Rovnako ako nie je dokonalý ak sa nerozprávate o veciach, ktoré Vás ťažia.

Predstav si odpoveď na otázku "Od potratu sme poriadne nemali sex, čo sa deje?"
1. Som frustrovaný, že som nebol schopný spraviť ti zdravé dieťa.
2. Mám strach, že ti ublížim.
3. Čo ak sa to stane znovu?
4. Neznesiem predstavu, že z teba niekto vyberal naše mŕtve dieťa.
5. Bojím sa, že chyba je vo mne.
6. Tak ma to dostalo, že to neviem spracovať a každý kontakt s tebou mi to pripomína.
7. Nie som ešte pripravený na takéto komplikácie.
8. Nie som ešte pripravený na dieťa.
9. Neviem vlastne či chcem deti, keď to ma byt takéto komplikované...

A mnoho ďalších (tieto mam z okolia z rozviazaných mužských jazykov). Naše telá ovládajú hormóny a tak ako sa nase tela vysporiadajú so stratou, je nutne nechať priestor aj duši. To že nehovorí neznamená, že sa niečo nedeje. Najmä ak žije v okolí, kde nie je bežné že sa muži zdôveria, alebo nemá komu.

Chce to veľa sily, trpezlivosti a odvahy, tieto rozhovory sú často ťažké, no robia vzťahy naozaj dokonalými. Viem o čom hovorím, máme to za sebou a bol to jeden z najúprimnejších rozhovorov plný lásky a odovzdania. Kratučký a jedinečný. Muži sú úžasní, len občas potrebujú podporiť. Držím palce!