Missed abortion bez akcie srdiečka

16. aug 2023

Ahojte,

prosím tie čo ste mali missed, ale raky, že plodu ani nebilo srdiecko, prišli vam na nejakú diagnózu alebo mali ste potom úspešne tehu?
Ja som mala MA bez akcie srdiečka a bojím sa či nemám nejakú poruchu, tak si robím prieskum.
Ďakujem🙏🏼

drm21
16. aug 2023

Ahoj ja som mala to isté v 7tt ani srdiečko nezačalo bit 🙄 teraz som zatiaľ úspešne v 21tt a verím ze to dotiahneme dokonca 🥰💖

autor
16. aug 2023

@drm21 jej, to ti gratulujem. My sa chceme bud. mesiac tvar snazit. Vyšetrenia ti nerobili asi žiadne po MA však?

paulina29
16. aug 2023

Ahoj, ja som mala tiez v 6tt, bez akcie srdiecka…za 3 mesiace som bola tehotná znovu a vsetko dopadlo super nastastie ☺️drzim velmi palce ☺️

pokemonkaa
16. aug 2023

ahoj, ja som to tiez zazila, v 7. tyzdni tehotenstva prestalo bit srdiecko. Po MA mi nerobili ziadne vysetrenia.
Teraz mam vdaka Bohu dvoch zdravych chlapcov. Obe nasledujuce tehotenstva prebehli bez vacsich tazskosti, jedine dlhsie trvalo otehotniet (skoro rok pri kazdom jednom).
Drzim prsty nech sa aj vam podari.

autor
16. aug 2023

Baby ďakujem, dávate mi veľkú nádej naozaj❤️🫶🏼. Až mi slzicky vybehli.

yoxinka
16. aug 2023

Prvé tehotenstvo skončilo MA, potom sa nám narodili 3 deti, žiadne problémy som nemala. Osobne poznám viac žien, ktoré spontánne potratili alebo mali MA ako tie, ktoré takú skúsenosť nemajú. 90% žien, ktorým som povedala, že som mala MA mi povedali, že buď potratilo alebo tiež MA. Všetky moje najbližsie kamošky prežili MA, švagriná potratila sponánne. Všetko spomínané baby majú 2,3,4, jedna dokonca 5 detí.
Vôbec sa tým netráp, je to VEĽMI častá vec, ale ženy o tom nerozprávajú.

wishes
16. aug 2023

Ahoj, ja som v marci mala MA v 8 tyzdni a nasledne v aprili kyretaz…. bola som na hematologii, endokrinologii a imunologii, nezistili mi nic…. zacala som uzivat inofolic, gynex a alchemilku a mala som len 2x menstruaciu a momentalne som v 11 tyzdni 😍 velmi sa kontrolujem a sledujem, ale pomaha mi pri tom angelsounds a niekolkokrat do dna kontrolujem akciu srdiecka ❤️ bez toho by som to asi nedala a bola by som velmi nepokojna 🙂

drm21
16. aug 2023

Ee po 1 vôbec neriešil, ja som tiež na konci januára potratila a na začiatku apríla ostala tehotná 🥰ale strach je veru neskutočny stále 🙄

vandica
16. aug 2023

Ja som mala dvakrát MA, išla som po vyšetreniach, na niečo sa prišlo, nasadená liečba, a teraz som v 16tt.

kvadrinkaaa
16. aug 2023

Mne zistil gynekológ MA v 8 tt ale plod zodpovedal 6 tt, nebolo ani srdiecko. Ziadne vyšetrenia som neabsolvovala. Po dvoch cyklusoch som otehotnela a teraz som v 14tt, zatiaľ je vsetko v poriadku ♥️ jedného synčeka uz mam ♥️ verim, ze aj toto dopadne dobre ♥️ tebe drzim palčeky. Viem, co prezivas 🥹

autor
16. aug 2023

Ďakujem baby🥹. Ste veľmi zlate ❤️

kathak
16. aug 2023

U mna štítna žľaza , normálne ju mám v priadku , ale v tehotenstve nestíhala

bagre
16. aug 2023

stalo sa..., testy boli všetky v poriadku... potom sa nám aj narodili deti, ale aj straty boli ešte

simona92101
18. aug 2023

2x MA,srdiecko nebilo,neprislo sa na to,preco.po kazdom MA som bez problemov otehotnela a donosila,len sme si dali par mesiacov pauzu na zotavenie

uradnikova
26. aug 2023

Ja 4x uspesne po sebe, piate bolo MA. Casto je to iba nahoda.

uradnikova
26. aug 2023

Chcem sa spytat, tie,co vam zistovali genetiku plodu ,alebo ine priciny MA,to ste o to ziadali,ci to automaticky?

autor
26. aug 2023

@uradnikova mne moj gynekolog požiadal o genetiku plodu. Automaticky po oznámení MA keď sme sa rozprávali mi dal takúto možnosť.
Na hematologiu ma tiež poslal on sám, pretože na genetike sa nič nezistilo. Avšak, mala som šťastie, lebo to neponúkajú takto štandardne. Na tej genetike plodu väčšinou neprídu na príčinu vraj.

arexka
6. mar 2024

Ja som mala dva krat MA v roku 2018 následne kyretaž..ale dobre že to tak dopadlo bolo to z nepravým mužom ..a tento rok som mala juni 2024 .. už s manželom bohužiaľ medzi tymito dvoma MA som mala jedno zdravé tehotenstvo mame dcerku s manželom... príčinu MA mi doktor nepovedal len že sa to stáva proste..ja mam 0 negativ krv muž B pozitiv možno aj to zohrava rolu po kyretaži mi pichli inekciu na protilátky..o 3 mesiace od kyretaže som ostala tehotná a teraz som v 30 tt 🙂 ja som išla na prvu kontrolu s tým že zas to dopadne zle a pôjdem na ďalší de luxe na kyret ale zazrak malemu bilo srdiečko dokonca bol ešte vetši ako podľa ms ..a tak je to doteraz čakáme zdravého chlapčeka 🙂 ..v 28 tt mi aj pichli inekciu na protilátky ked mam tu 0 negativ a nevie sa aku krv bude mať maly ..modlim sa aby všetko dobre dopadlo a boli sme s malym zdravy obaja po pôrode..ja už neberem nič kao istotu a cele tehotenstvo som ustrachana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre