Vykonávanie potreby pred partnerom

22. apr 2024

Baby viem, samej mi je trápne to riešiť ale… 🤣 ideme s partnerom prvýkrát na výlet. Mám paniku z toho, že budem musieť vykonať veľkú potrebu, keď viem, že on sedí vo vedľajšej miestnosti 🤣
Bývam sama. A nie som zvyknutá, aby nieto počúval čo robím na wc bbožeeeeeeee.
A áno, som dospelá žena. Ale pred mužom som si nikdy ani len neprdla 🤣 jednoducho sa hanbím, viem- je to normálna vec ale… 🙁
Prosim, povzbudte ma hoci aj vašimi príbehmi, lebo mám chuť celý výlet kvôli tomu zrušiť 🤣

autor
22. apr 2024

@elenka74 bodaj by si mala pravdu

walentina7
22. apr 2024

Drž v sebe a doma po výlete to vyložíš. 🙂

autor
22. apr 2024

@walentina7 týždeň? Roztrhlo by ma 🤣

simca06022011
22. apr 2024

normalne pusti vodu/sprchu... my sme boli prve razy v mini hotelovej izbe kde boli este aj dvere do kupelne take zasuvacie latkove.. som myslela ze sa prepadnem pod zem od hanby... ale prezili sme :D neboj nic... alebo ked si mam to.. prdnut... tak aj v office cez to splachnem :DDD a sice splachnem aj 2-3 kym som na wc.. ale tak aspon nie je smradu tolko :DDD

nivea777
22. apr 2024

A ty si myslíš, že on neprdi? 🤣 všetci chodia kakať. Máme kamaráta,ktorý si prdne ešte aj predomnou, má svoju partnerku a je to vlastne mužov kamarát 🤣 ešte sa aj pochváli. Skus to brať ako prirodzenú vec

elenka74
22. apr 2024

Kamoške sa raz pri sexe podarilo prdnúť, na obed mala kapustu, no čo ti poviem, jej priateľ sa na tom zasmial 😀

autor
22. apr 2024

@simca06022011 🤣🤣🤣👍🏼 ja to neprežijem podľa mna

autor
22. apr 2024

@nivea777 keď mne to príde divné proste. Take zahanbujúce, neviem prečo ☹️

januska12323
22. apr 2024

@walentina7 toto je hlúpa rada, prepáč. Radšej prežiť 5 minút hanby denne ako x dní bolenia brucha.

autor
22. apr 2024

@elenka74 🤣 sú spolu dodnes? 🤣

nikoletta1712
22. apr 2024

Šmakocinky😂😂😂😂

januska12323
22. apr 2024

Pusti nahlas telku a choď, on to tiež nebude robiť potichu.

ankare
22. apr 2024

Keď si prezijes pôrod pred manželom, potom Ti už bude všetko jedno 😅

elenka74
22. apr 2024

Sú 😀

domkakvet
22. apr 2024

@personality @gejb @levandula7 @daniela099 @really8 @vanilkovazmrzka tieto komentare som nepochopila, ci si robite srandu, alebo to myslite vazne, to ako naozaj mu ma autorka pustit hudbu, poslat ho do obchodu a podobne? Ved je to normalna vec, ze clovek ide na velku potrebu.

syslik81
22. apr 2024

niesi prva a ani posledna kt v tom ma blok .. ja mam doma 2 zachody .. ked je u mna priatel na velku chodime dolu .. no ja nemam blok a nevadilo by mi v pripade potreby ist vedla do miestnosti-nastastie nevydavam zvuky ako drevorubac 😀 hold povedz mu ze mas blok ci by nemohol na balkon alebo niekam ..ak ta miluje pochopi

autor
22. apr 2024

@ankare Nebude za žiadnych okolnosti pri pôrode 🙅🏽‍♀️

autor
22. apr 2024

@syslik81 boze, ja hovno riešim ako keby to bola najdôležitejšia vec na svete 🤣🤣🤣

pralinka25
22. apr 2024

chapem tvoj blok sama ho mam a privodil mi kopec problemov zdravotnych ale uprimne ja nepoznam chlapa co by toto riesil im je to uplne jedno. navyse ked fakt bude na mobile tak mu mozes povedat aj vsetky svetove tajomstva a nebude ta vnimat natoz ked si na vecku.

daniela099
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angeli121212
22. apr 2024

Ja ti poradim pred tym ako pôjdeš na to daj do wc misy zo dva tri kusky toaletneho papiera ich tam polož nebude tak počuť to čľupnutie a na psychiku pomôže si zapchať uši alebo si dať sluchátka s hudbou máš pocit väčšieho súkromia. Ps. Ono to po čase už nebudete riešiť ale chápem, že začiatky sú blbé 😅😊

levandula7
22. apr 2024

@domkakvet áno, presne tak, ako je normálna vec, že chce mať pri tom človek súkromie.

autor
22. apr 2024

@pralinka25 ja keď tam prdnem. Umriem tam 🤣 zabetonujem sa v kúpelni radšej 🤣

kvetka404
22. apr 2024

Úplne ťa chápem, tiež mám hanblivé zvierače😁 Nech si pustí nejaké videá na sociálnych sieťach, ty zavri dvere na izbe, na záchode, pusti vetrák, tiež si hlasnejšie pusti videá a už čo bude, to bude😅
Duševne sa nastav, že sa proste musíš z chuti blažene vys*rať a akceptuj, že takto to proste je a hotovo😁
My sa s mojim drahým tiež ošívame a pretvarujeme sa počas dňa, ale spíme v jednej posteli a on si prdí svoje zo spánku, ja svoje a neovplyvníme to, len sa ráno zasmejeme🤷🏻‍♀️
S ex, ktorý bol v tej dobe aj môj kolega, som na začiatku vzťahu bola na výlete a rozprávali sme si pracovné veci, keď zrazu on potreboval, a ja som mu zas potrebovala dorozprávať, tak jednoducho nechal dvere otvorené a diskutovali sme ďalej🤣

daniela099
22. apr 2024

@domkakvet chcela nejaké tipy, takže áno, myslíme to vážne a myslím, že autorka je natoľko inteligentná, aby vedela, že to je prirodzene, no hovorí že aj napriek tomu ma blok

autor
22. apr 2024

@angeli121212 vyskúšam 👍🏼

autor
22. apr 2024

@kvetka404 🤣🤣🤣🤣🤣

lakebabe
22. apr 2024

Chod na wecko na recepcii alebo pri restike keď s tým máš taký blok. Ale mam kamošku ma s frajerom dieťa a aj keď idú na týždeň na dovolenku na ten záchod nejde až doma po týždni 😄

autor
22. apr 2024

@lakebabe 😳 bože

lakebabe
22. apr 2024

Preto verím ze niektorí ľudia majú blok poriadny 😄
Ale keď to nejde na izbe cestou na raňajky si zbehni na wecko pri restike, na večeru, pri bazéne sú wecka v lobby bare všade nemusíš ísť na izbe