Mám potrebu kontrolovať partnera

29. aug 2020

Zdravim sme spolu rok a mám neustálu potrebu kontrolovať partnera či robí to čo mne povedal, už mu aj verím že som pre neho jediná aj mu verím že robí to čo napíše napríklad ak nechá telefón dnu a ide kosiť záhradu na hodku a sa neozve, som z toho aj na nervy lebo tým ako mu neverím sa bojím že ho stratím, snažím sa mu už veriť tak dúfam že to vidí ako sa snažím

pribinak
29. aug 2020

Vyhľadaj pomoc, toto rozhodne nie je ok. Skôr či neskôr Vám to rozbije vzťah

terezka1947
29. aug 2020

Ja nemam potrebu kontrolovat po 10r.ani manzela,ani som.to nikdy nerobila pocas chodenia s niekym.
Toto nie je dobry vztah,kde jeden ma taketo pohnutky.

denden77
29. aug 2020

asi mas vela volneho casu 🤷‍♀️

autor
29. aug 2020

@pribinak viem že to nie je ok, ale tak na odbornú pomoc sa necítim keď vidím sama na sebe pokroky

autor
29. aug 2020

@denden77 to áno mam

autor
29. aug 2020

Ak mám niejaku aktivitu alebo niečo tak jasne ozve sa viem že je v pohode a to mi stačí

vilma7
29. aug 2020

A aké pokroky na sebe vidíš? A z čoho vyplýva tvoje správanie? Je opodstatnené?

autor
29. aug 2020

@vilma7 áno je opodstatnené nie kvôli dievčatám že by iným vypisovať ale kvôli určitým veciam čo robil v minulosti a vrátil sa k nim počas toho ako sme spolu boli vo vzťahu

jajka71
29. aug 2020

Dost nejasna odpoved, myslim vsak, ze ak bude pod neustalym dohladom potecu mu nervy, ja som s mojim muzom 15r a nekontrolovala som ho kazdu chvilu ani ked som bola 2r na druhom konci republiky. Podla mna to chlapi nemaju radi, ako dat vediet,ze sa zaujimas, ze ci na sluzobku dosiel ok je ine ako mu volat ci naozaj siel kosit travnik a nehadzat do automatu alebo popijat. Bud budete na dovere vzajomnej pracovat alebo vztah bude sa rucat, lebo tam, kde nieje dovera....ak robil nieco zle a ty mu neveris, tak to treba riesit. Lebo nedovera robi vela zla vo vztahu, ziaden nechce "stihacku". Ak robil veci, ktore neboli ok porozpravajte sa, nastavte si pravidla...ak sa nebudete rozpravat o tom a tvoja nedovera bude rast ublizis sebe (neustaly stres) i jemu (neveris, ze seka dobrotu, nepomaha mu to zlepsit sa).

mandala77
29. aug 2020

bola v Tvojej pôvodnej rodine nejaká závislosť u rodičov alebo dysfunkčný vzťah rodičov? Ak áno, pozri na nete o spoluzávislosti.

ckatka
29. aug 2020

Pozri. Môj ma tiež co to na rovasi. Ale pre svoj vlastný pokoj v duši som mu jedného pekného dňa povedala, že mne je to jedno, je to jeho život a jeho slobodná vôľa...A ze ja som sa proste rozhodla mu veriť. Že nech mi proste neklame, nech mi radšej povie narovinu kam ide a kedy príde (aj keď sa mi to možno nepáči...ale.skor kvôli bezpečnosti, predsa je to otec nášho dieťaťa). A neriešim to. Mohla by som mu kuknúť do mobilu lebo ho často necháva doma...ale nerobím to. Načo.
Pokiaľ mňa udrží spokojnu, šťastnú a pravidelne uspokojenu....pokiaľ sa venuje nášmu dieťaťu a netrpime nudzou...ja ho fakt nepotrebujem kontrolovať ako malého chlapca.
Je fakt, že od tej doby sa brutálne zlepšilo naše manželstvo,aj rodinný život ako taký...A stúpla som tým.strasne uňho vraj 😂
Nemá problém povedať mi, že zlato teraz potrebujem chvíľu pre seba idem sa odviezť na motorke. Moja reakcia? Okej...A ak pôjdeš okolo pumpy dones mi nanuk 😂😂
Príde vysmiaty, ukáže fotky, pozdraví od kamoša s ktorým bol na kofole a je. A ja mu proste verim ze bol, kde povedal ze bol. A keby aj nie...ja sa tým trápiť fakt nebudem.
Ja tiež občas vybehnem s kamoškou na víno a tiež nepotrebujem nutne aby o všetkom vedel....

Vieš....vzťah je paradoxne veľmi o slobode. Chlap musí chcieť s tebou byt. Keď sa bude dusiť, odíde.

himedzi
30. aug 2020

Prečo máš tu potrebu? Nedôvera? Sklamal ťa niekedy on,alebo predošlí partneri? Pochádzaš z funkčnej rodiny? Mala si oboch rodičov?

danica2711
30. aug 2020

kebyže mám partnera, ktorý má potrebu ma neustále kontrolovať, utekám od neho tak rýchlo, že Usain Bolt by bol pri mne slimák. Spamätaj sa, toto nikto neustojí

sense
30. aug 2020

Ak by si mu verila nemáš potrebu ho kontrolovať.... Toto robil aj môj ex, a preto je ex...

arianna25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
30. aug 2020

Najdi odbornu pomoc.... Potom frajera

rachel36a
1. sep 2020

Nie sj moja buduca svagrina? Presne taktk vsetko riesi. .ked nedviha telefin, tak preco, kde bol s kym bol.. alebo jej povie ze ide na byke tam a tam a idd inde, fak uz vidi 10 frajeriek. .akurat ho tym odradza. Tiez su spolu rok