Vzťah na diaľku

ema________
27. nov 2022

Z frajerom máme vzťah na diaľku vidíme sa raz do týždňa na víkend výnimočne raz do dvoch týždňov. Keď sme spolu nás vzťah je krásny romantický ale cez internet sa hádame aj kvôli maličkosťam občas sa cítim že cez internet mi vyčíta každu jednu vec. Chcela by som radu ako ďalej keďže sa mi to samej sebe odpovedá ťažko.Dakujem

dilino
27. nov 2022

Vidieť sa raz do týždňa žiadna sláva. Ešte spolu nežijete a už ti niečo vyčíta. Ved to ho tak poriadne ani nespoznaš.MY sme chodili s priateľom rok na diaľku ale každý víkend ked bol čas ON alebo Ja som prišla za ním a bolo to nie pár km. Bolo to konkrétne 261 km. To len tam a to iste nazad. Všetko sa dá ked sa chce. Ale keby že som mala dalej v tom ani nie vzťahu pokračovať tak pre výčitky skončím. Ešte ani spolu nebývate a ON už má na teba výčitky. A čo bude robiť potom ked pôjdete bývať žiť sami pod jednu strechu. Ved by ste mali byť zamilovaný až po uši a nie že má na teba výčitky.

cyberk
27. nov 2022

Povedz mu na rovinu, ze takto to nejde a ak nechce o teba prist musi sa zmenit - resp. spravanie voci tebe cez internet. Hovorim z vlastnej skusenosti :D .. ja som byvala tiez hrozna vo vztahoch na dialku. Nazivo bolo vse uzasne, ale cez net som sa menila na furiu?.. a potom prisiel zlom a povedal mi, ze takto mu to nevyhovuje, ja som sa nad sebou zamyslela a zmenila sa aaa hla.. oplatilo sa lebo uz sme aj manzelia 🙂

lamonita
27. nov 2022

Nepíšte si. Volavajte si. Napísané často inak vyznie ako povedané v skutočnosti... ale tak samozrejme aj záleží ze co ti vyčíta...

domca1408
28. nov 2022

@ema________ a hádate sa kvôli čomu? žiarli či? lebo ak hej tak to je prúser. ja so mala takýto pokus o vzťah na diaľku...musela som cvakať každý deň o šiestej po robote na online kamere a vykecávať s ním aspoň zo 4 hodiny aby bol asi spokojný, že sa nikde ne.....im...s niekým. bolo to uplne choré. vydržala som to cca dva mesiaca. a dovi dopo. zle bolo, ešte aj ked som šla s kamoškou do parku a pridala fotku z parku na net. vraj komu sa predvádzam, ked on je preč. samozrejme prúser je aj naopak ak žiarliš ty a kontroluješ ho. to tiež nie je dobré a nemôžeš čakať ,že sa ti bude hlásiť jak soplavé decko.

mimikarol
28. nov 2022

My sme tak boli s mojím mužom. Spolu sme boli len cez víkendy. Po 5tich rokoch sme si kúpili byt, už sme spolu 14 rokov

akinom0077
30. nov 2022

@ema________ vztah na dialku sa da docasne zvladnut, my sme zvladli 2 roky 750 km dokazali sme zmenezovat nase stretnutie na predlzeny vikend kazdy mesiac + 5-6 tyzdnov roku v celosti. Je to sice tazke ale na vztah na dialku treba silne osobnosti…. Nie kazdy to zvladne,

ema________
autor
5. dec 2022

@domca1408 keď mi dovolil pozrieť sa na jeho mobil nemala som pláne mu skúmať chaty ale na Instagrame som si všimla jedno dievča o ktorom mi už vravel to dievča nevie že spolu sme keď mu poviem prečo jej to nepovie vraví že sa poznajú už dva roky len cez internet že k nej niečo cítil a teraz ona cíti niečo k nemu a že ju stým nechce zraniť že mu mám dať čas už to trvá 4 mesiace že vraj jej už moc nepíše keď som si pozrela chat trošku vyššie všimla som si správy ktoré by asi frajerka nechcela vidieť v chate s jej frajerom a iným dievčaťom napr ona a on jej napisal ľúbim ťa napríklad keď si mali volať tak jej napisal že sa nevie dočkať keď ju bude počuť nekukala som veľa keďže viem že sa to nepatrí snažím sa mu maximálne dvoverovat ale ťažko namlovam si že to možno mysleli kamarátsky neviem čo si mám myslieť vždy keď som sa chcela o tom porozprávať naštval sa neviem čo ďalej

domca1408
6. dec 2022

@ema________ pochopila som to správne, že ty našla správy kde inej píše ,že ju ľúbi? alebo to sú staré správy ktoré jej písal ešte pred tým ako si začal s tebou? pokiaľ je to staré tak no chápem,že sa to nečíta dobre ale je to minulosť. ale pokiaľ je to aktuálne tak ako nie je o čom. a hlavne, že nechce zraniť jej city...a tvoje city sú mu čo? jedno?

ema________
autor
6. dec 2022

@domca1408 sú to nové správy z novembra a to sme už boli spolu viac som neskúmala ďakujem za radu porozprávam sa sním