Vzťah so starším mužom

30. sep 2022

Pekny deň, mate skúsenosti vo vztahu so starším mužom? Ja mam 31 rokov a zalubila som sa do chlapa,ktory má 53. Neplanovala som to proste stalo sa. Prosim nepište mi tu hluposti typu, že ho chcem pre peniaze. Je to robotnik vo fabrike, žijeme na Slovensku, tu niesu zabezpečení chlapi po 40,50ke, nežijeme vo Švajčiarsku. Len by som si chcela prečítať, či vam nevadí vekovy rozdiel keď máte staršieho partnera 🙂

bessie12
30. sep 2022

nie nevadi mi vekovy rozdiel. U nas je to tiez 22 rocny rozdiel a perfektne si rozumieme. Doplname sa navzajom. Je to nas zivot a kto si co o nas mysli ma aboslutne nezaujima. Je to ich problem a nie nas.

tosomja
30. sep 2022

Tak si len predstáv, že ty budeš mať 40 a on 60. Nevravím, že muž v 60tke ešte nemôže byť aktívny, ale už je to dedko. 🙈

h2
30. sep 2022

Zatiaľ ti vekový rozdiel vadiť nemusí, ale časom bude. Čím ďalej, tým bude ten rozdiel medzi vami citeľnejší. O 10 rokov bude ešte mladá 41 ročná žena a on už dôchodca.

xsimonkax
30. sep 2022

U teba mi to nevadí, keby sa jednalo o mňa tak áno vadilo. Do 60tky sa bude ešte ako tak držať ale ty budeš mať 40 a on 62 tak už ucitis ten vekový rozdiel. Ze on už bude rad ze si ľahne a oddýchne a ty budeš chcieť ísť napr. na výlet....

luccija
30. sep 2022

Mne by vadil, tebe nemusi.Budes chciet deti?vies si to s nim predstavit?

elenka74
30. sep 2022

Minule som bola v kaderníctve a prišla tam pani, ktorá šikovala otca, teda, ja som si myslela, že je to jej otec. Prekvapenie nastalo, keď ho kaderníčka dostrihala a pani hovorí, že zastrihli by ste manželovi aj obočie? Ona mala údajne 50 a on 73 rokov, neviem, či by som zvládla taký vzťah.

pribinak
30. sep 2022

Akú perspektívu má tento vzťah? Vieš si prestaviť s ním byt napr o 10 rokov?
Ty budeš na vrchole síl, on dôchodca. Myslíš si, že budete kompatibilní?
Lebo s vekom prichadzaju mnohe zmeny

54tinka54
30. sep 2022

Ono ten vekový rozdiel medzi vami by nevadil, teraz nie.. ale o takých 10 rokov to už bude o inom. Ok povieš si že napr karel gott s manželkou mal tiež veľký rozdiel, lenže on bol bohatý, udržiavaný, len si spieval, zatiaľ čo ten tvoj je bežný robotník čo ťažko pracuje vo fabrike. Na tele sa to podpíše a v 60+ ti už proste stíhať nebude.

retatka
30. sep 2022

Vadilo,vekom bude ten rozdiel veľmi citeľný a viditeľný .V tvojom veku si môžeš ešte vyberať a nie sa ulakomiť na ,,otca,,

h2
30. sep 2022

@elenka74 😲 Preboha! 73 ročný nevie ísť sám do kaderníctva a povedať kaderníčke, čo chce? Trochu skoro na stareckú demenciu. Toto by som v 50-tke zažiť nechcela.

ema22270
30. sep 2022

U nas je rozdiel 14 rokov, ja mam skoro 32 manzel bude mat 46, ale sme spolu uz 9 rokov, mame uz 2 deti, takze sme stihli mat a celkovo aj vela zazit uz...ale inak take vztahy neodsudzujem, len ak nemate deti, mozno by ti to do buducna vadilo.

tenerifka
30. sep 2022

my mame s muzom rozdiel 11 rokov, a je to pre mña na hrane, aj ked on je mozno 1 zo 100, ktory sa udrzuje mlady telom aj duchom a vyzera dobre, lepsie, ako o 10 rokov mladsi muzi. Vacsi vekovy rozdiel by bola pre mña no go zona

casavina
30. sep 2022

Záleží na vás dvoch...u nás je mm o 17 rokov starší a včera sme mali desiate výročie svadby...spolu sme 20 rokov... On je to najlepšie čo má v živote stretlo ❤️

adka176
30. sep 2022

Napíšem ti skúsenosť....sestra mala manžela s takýmto vekovým rozdielom....dnes má ona 42 rokov a už je vdova ....

marca12
30. sep 2022

Mne by to vadilo a mame taky pripad aj v rodine a vadi mi to aj na nich.

simona20201309
30. sep 2022

Na veku naozaj nezáleží. Ide o jeho charakter, o to aké ste povahy, ako si rozumiete... je jedno ci ma 33, alebo 53. Ak si tu občas pozrieš diskusie, ani raz som nevidela, aby žena riešila manželskú krízu kvôli veku. Ani raz.
Niektorí chlapi sú ako dedkovia už v 40tke.
My s muzom starneme spolu a určite sa na neho nebudem pozerať o 10r ako na dedka. Je to môj muž, ktorého milujem a neprestanem ho milovať menej, len preto, že starne.
Ale chcem ta upozorniť, že muži v tom veku už majú toľko skúsenosti, že presne vedia, čo majú žene šepkať do uška, len aby ju dostali kam chcu☝
Dala by som len poriadny pozor na to, o čo mu naozaj ide a koľko ma aktuálne rozhoratych žien..

ema22270
30. sep 2022

@tenerifka to aj u nás je tak že vyzerá dobre a naozaj žije ten život naplno, niekedy má viac energie ako ja by som povedala😅

liusa82
30. sep 2022

šak takáto podobná téma tu bola minule.Akurát sa jednalo asi iba o sex.No ja osobne nevedela by som si to predstaviť.Aj domov rodine by som sa hanbila isť ho predstaviť čo by povedali.A v meste tiež by som sa s nim za ruku nevodila lebo som sa hanbila tých pohladov od ludi že to každý na nás vidí.Presne ako tuto píšu baby vyššie teraz to možno nebude tak viditelné ale počkaj ked bude mať tak vyše 60,70.Niektore tu budu argumentovať kdejakými sexošmi zo zahraničia, sexi herci ale taký priemerný obyčaný chlap pochybujem,o takom je tu hlavne reč.Každý nech si robí ako uzná za vhodné

elenka74
30. sep 2022

@h2 Bol chorý, ledva išiel, ona ho musela podopierať

kitycat
30. sep 2022

Jemu to isto vasit nebude, ale prreco ti to mame my odobrit?

katkaseiner
30. sep 2022

mam byvalu kolegynu, ona ma tolko ako ja (41) a on ma 73 alebo 74... akoze zlaty su, su spolu okolo 25 rokov ale kazdopadne deti nemaju ani nikdy neplanovali, pozeraju spolu futbal a piju pivo... no neviem si to predstavit...

simona20201309
30. sep 2022

@liusa82 hanbila??? Hanbila by som sa za primitiva, za alkoholika, za chlapa ktorý neplatí výživné na svoje deti,...m ale hanbiť sa za staršieho partnera? Toto je typické pre nás Slovákov- co povedia ostatní...
Takto by sme nemali uvažovať. Prvoradé je moje šťastie a môj názor. Nikdy ma nezaujímalo, ani ma nebude zaujímať, čo si myslia iní.
Riadim sa heslom ,,vlka nezaujíma, čo si myslia ovce"

radacak
30. sep 2022

Môj manžel je odomna starší o 17 rokov....sme spolu už takmer 15 rokov(7 ako manželia) máme 12 ročnú dcéru a sme šťastní, rozumieme si...A absolútne má nezaujíma čo si o tom myslia iný...🤷 veľa šťastia

casavina
30. sep 2022

Žienky teraz nenarazam na nikoho ale píšem všeobecne...ale ja vám nerozumiem...autorke...prečo sa potrebuje utvrdiť keď to záleží na nich dvoch? A ostatním... Každý píše že hneď bude starý...a? Veď láska je o tom postarať sa jeden o druhého...a taktiež čo ak sa nedajbože stane niečo žene? Áno, možno bude starý ale z lásky sa posnazi o ňu postarať...tak ako sa ona starala o neho keď s ním šla do vzťahu... To len môj skromný pohľad... rozhodnutie je aj tak na autorke... držím palce 🍀

liusa82
30. sep 2022

@simona20201309 ja za to nemôžem.Mňa to proste odpudzuje tieto velké vekové rozdiely.Mne je najlepšie tak do 5,6 ročný rozdiel proste rovesnici.A ked ozaj zavrem všetky oči tak do 10 max ale viac ozaj nie

melanta
30. sep 2022

Ja tieto veci vôbec neriešim. Ale poviem, že kamoška má muža staršieho o viac ako 22 rokov. Začali spolu chodiť keď ona mala okolo 22-23 rokov, bolo to super, ale teraz má on už 67 rokov a ona je 40+, plná aktivity a z neho sa stal doslova starý frfloš, ktorý je nervný z toho, že ona chce chodiť po výletoch, na wellness, do kina a jemu sa už nechce.

radacak
30. sep 2022

@casavina súhlasím....nikde nieje napísané že prvý zomrie/ochorie pravé ten starší partner... taký je život 🤷😏

mandzula
30. sep 2022

Je to fakt len na vas dvoch, ostatnych neries. U cloveka vela zavisi od jeho temperamentu, 20-rocny moze byt ako dedo a 70-rocny ako mladik. Moj otec ma 72 a ma tolko energie, ze mu zavidime my 40-rocni. Nie je to ziadny usomrany, uboleny a ukrivdeny dedo, ma vrtulu v zadku, stale je na nohach, chce vsade ist a vsetko vyskusat. Rakovinu prekonal bez toho, aby sme to my nejako pocitili, ziadne lutovanie sa, nariekanie, zil si svoj bezny zivot.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka090
30. sep 2022

Nezáleží aký je vekový rozdiel ked sa dvaja ľúbia není očom proste rob tak ako ti srdce káže ❤️