Vzťah so ženatým

18. jan 2023

Dali by ste šancu vzťahu s mužom, ktorý je ešte ženatý, ale už žijú oddelene? Alebo trvať na rozvode a až potom sa pustiť do vzťahu?

katkazocele
19. jan 2023

@nikaeli počkať, ja som to pochopila že ťa mal len ako bokovku, prečo teda tí hovoril o dieťati? A takýchto veciach??? Ved musel vidieť že ty to myslíš vážne, to mu akože bolo jedno že ty sa zaľúbis do týchto sľubov/predstáv a potom by ti len tak mimochodom povedal že sorry nič z toho nebude, lebo som šťastne ženatý? 😁😅

nikaeli
19. jan 2023

@katkazocele veď práve.. mne popod nos, že je rozvedený a túži ešte po rodine a v skutočnosti bol ženatý s 3 deťmi 😨🤷🏻‍♀️

katkazocele
19. jan 2023

@nikaeli smiem vedieť kde ste a ako spoznali? Kde sa dá stretnúť takýto exot 😅

dharmasanata
19. jan 2023

Ja by som do takého vzťahu nešla, nechcelo by sa mi byť nejakou náplasťou, ženou ktorá by ho mala dokopať ukončiť predchádzajúci vzťah.. do vzťahu máme ísť uzdravení, bez boľačiek, a hlavne slobodní s vyriešenou minulosťou..

mimachicha
2. apr 2023

Nekomplikuj si zbytocne zivot alebo skus pozriet tu na koni podobne diskusie typu “Mam vztah so zenatym”. Pomoze to vytriezveniu…
Osobne by som mu povedala, ze si s nim zacnem az ked bude mat dorieseny/vysporiadany svoj sucasny vztah (rozumej rozvedeny). Tebe tvrdi, ze ziju oddelene a doma mu nic netusiaca zena chysta veceru a tesi sa kym pride domov…