Zamilovala som sa do staršieho

18. máj 2022

Dobrý deň. Začala by som tým, že mám 25 rokov a už dlhší čas pracujem v zahraničí v nemocnici ako sestra. Pri vizite som si všimla, že sa na mňa stále pozerá jeden doktor, vyzerá mladšie, ale má okolo 50. Vždy po vizite si ma doberal, dával komplimenty, stále, keď niečo potreboval, tak ma oslovil. Nebrala som to vážne, snažila som sa to prehliadať. No potom ma oslovil, či by sme nemohli zájsť na zmrzlinu, na kávu, a pod. a ja som súhlasila, veď, prečo nie? Vždy bolo medzi nami iba kamarátstvo (trvá to už 2 roky), ale u mňa to začína prerastať v niečo iné, pretože mi začal hovoriť, aká som úžasná, že si zaslúžim úžasného muža, že chce tu byť stále pre mňa, keď niečo budem potrebovať a tak, a mne to poriadne lichotilo a páčilo sa mi to. Bohužiaľ som sa zaľúbila a už z toho neviem von. Ja sa v ňom nevyznám. Príde mi, že sme iba kamaráti, no z jeho slov je tam určite nejaká väčšia náklonnosť. Môže mať taký viac ako kamarátsky vzťah nejakú vyhliadku do budúcna? On mi vzťah nikdy nenavrhol. Mám z toho dosť pomotanú hlavu, sama neviem, čo ďalej.

elizabet173
18. máj 2022

@zuzanazu85 chlap v rokoch (nechcem napísať starý cap) zaňuchá mladé mäsko a ešte si trúfa. Jasné, že lekár, ktorý už má niečo vo svojom veku zbudované ľahšie oblbne mladú sestričku, ako mladý uhrovitý študent, ktorý vlastní akurát tak bicykel a môže ju pozvať maximálne na cigánsku a na zmrzlinu. Je to skrátka generačný rozdiel, vo výnimočných prípadoch to fungovať môže, aspoň zopár prvých rokov, ale skutočne vo výnimočných. Lenže tu sa pánko nevie vymáčknuť, asi mu len dobre robí, že má o neho záujem mladá žena, ktorá je zaslepená svojou naivitou.

elizabet173
18. máj 2022

@zuzanazu85 ja keď si predstavím k sebe staršieho o 25 rokov 🙈, jeho zuby by sa na mňa cerili z pohára 😎

marca12
18. máj 2022

@tosomja tak u lekara nic vynimocne. Dlhe roky sa vzdelavaju,naberaju prax a lekar musi mat sakra tolerantnu zenu a mnohi si prave kvoli vytazenisti nezakladaju rodinu,potom im odplava lod a uz su tak zvyknuti byt sami,ze sa teda nehrnu do vztahov.

A aitorka,nemyslim si,ze chce vztah. Keby chcel za pol roka by sa davno vymackol.

poleva
18. máj 2022

@elizabet173 mozno ma lepsie zuby, ako nejaky 25 rocny slovak...zbytocne to porovnavat...len sa pozrite ako vyzera slovensky dochodca a dôchodca v cudzine...atď....

pokahontas123
18. máj 2022

Sa smejem ake su tu vsetky mudre😀 a doma maju rovesnikov, ktorym robia sluzky, lebo si nevedia ani ponozky dat do spinaveho pradla a nedvihnu sa z gaucu..A najdalej boli na dovolenke asi v Chorvatsku, takze vobec nepoznaju mentalitu chlapov zo zahranicia. Sorry ale u nas na SK ako sa spravaju muzi k zenam tak by som ich nechcela ani keby som bola sama. Takze urcite lepsie starsi ktory sa vie spravat k zenam, keby sa s nou chcel vyspat urobi to uz pred 2 rokmi, ale je gentleman a caka ako sa ona vysporiada s tym vekovym rozdielom. Ja poznam vela starsich co su ovela aktivnejsi ako 30tnici. Takze fakt nedavaj na rady na modrom konikovi, kde su nestastne zeny vo svojich vztahov ale hlavne ze maju rovesnikov a vysmievaju sa zenam ktore maju trochu odchylky v ich vztahoch.. a myslia si ze so svojimi rovesnikmi budu cely zivot, mozu sa rozist za 10 rokov. Takze ty s nim mozes prezit krasnych plnohodnotnych 20 rokov lasky. Co bude potom nikto nevie ani ked mas rovesnika.

0silvia0
18. máj 2022

@pokahontas123 tak v tychto temach je to vzdy na hranici posmechu a vysmechu. Raz dokonca sa jedna vyjadrila, ze ona len mladsich berie, aj rovesnik je pre nu stary.

elizabet173
18. máj 2022

@poleva bohužiaľ máš pravdu, vo väčšine prípadov je to tak, ako píšeš

elizabet173
18. máj 2022

@pokahontas123 polovica rodiny mi žije v zahraničí, v rôznych štátoch, aj za oceánom, bulo je bulo, či na Slovensku, alebo kdekoľvek inde na svete. Nehádž všetkých mužov na Slovensku do jedného vreca, chyba je v ženách, že sa vidia v bielom a s kočíkom a prehliadajú to, čo by im malo rozblikať všetky kontrolky. Stačí si tu pozrieť zopár tém a zostáva ti rozum stáť, že niektorá ešte založí tému, či má s ním zostať

elizabet173
18. máj 2022

@pokahontas123 máš pravdu v tom, že nikto nevie, čo bude o desať, dvadsať rokov a veľa manželstiev, kde sú partneri vekovo blízky, nevydrží ani toľko. Lenže autorke témy pán doktor partnerstvo nikdy nenavrhol, preto sú tu príspevky, ktoré ti zdvihli tlak.

autor
18. máj 2022

@elizabet173 nenavrhol, ale tie jeho reci ma prave zneistili, ale asi si iba chcel zaflirtovat a ostat iba kamarat, o to tazsie to bude pre mna :(

oliolijanka
18. máj 2022

@pokahontas123 Ale, co by sme nepoznali chlapov zo zahranicia... pozname...kazdy druhy den tu mame temu " Bez dcery neodidem"🤷‍♀️
Asi si si to nevsimla, ale 'polovica' Slovenska uz emigrovala do zahranicia a tak nie si urcite jedina v tejto teme, ktora ma zahranicneho partnera...

A ze 'krasnych plnohodnotnych 20 rokov lasky'...ano otcovskej. Dva roky nepotreboval sexovat, ale dalsich 20 rokov si budu plnohodnotne uzivat lasku..😀

zuzanazu85
18. máj 2022

Bože dievča,napísať ti to tak,akoby mi to povedala moja 83ricna starká? Starý bujak skôr skoči na mladú jalovicu,akoby si mal nervy žrať s kravkou aj s telatom 😁🤣

elizabet173
19. máj 2022

naopak, nie o to ťažšie, ale o to ľahšie, vieš, že on k tebe necíti to, čo by mal