Zamilovali ste sa do chlapa, s ktorým ste mali iba sex?

20. apr 2020

Stalo sa vam,ze ste sa zamilovali do chlapa,s ktorym ste riesili iba sex?? On to tak ale neciti,je lepsie to ukoncit?

kittykat22
20. apr 2020

Nepoznam jediny "vztah" aky popisujes, ktory dopadol v prospech zamilovanej zeny. Vsetky vyuzite, urevane roky prahnuce za muzom, ktory o vztah nemal zaujem. Niektore prekoucovali mladost - 10+ stratenych rokov.

syslik81
20. apr 2020

taky vztah nikdy nema buducnost ..takze ano ukoncit a radsej suchaj nohami nabuduce nez si najdes normalny vztah

mondolina
20. apr 2020

Hej, teraz je už môj partner v spoločnej domácnosti 👍 zamiloval sa neskôr aj on.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. apr 2020

@mondolina sme spolu takto rok,kedy to bolo neskor??

mondolina
20. apr 2020

@perdulka7
Dosť " neskôr" 😂 bola som trpezlivá. Dá sa povedať, že som dovidela " do budúcnosti" ďalej ako on.

autor
20. apr 2020

@kittykat22 prave preto zvazujem,ze to ukoncit vsetko

autor
20. apr 2020

@mondolina za kolko rok? Dva??

mondolina
20. apr 2020

Vieš každý vzťah je iný, ja som bola vtedy rozvedená s dieťaťom, a nevedela som si predstaviť, že dotiahnem domov iného muža.
U nás to trvalo cca tri roky kým sa to dostalo do štádia v akom je to teraz.
Boli aj rozchody, z mojej strany, jeho strany. Teraz je to dva roky utrasené, žijeme si spolu a je to fajn.
Ak by som však bola bezdetná a chcela by som rodinu asi by som to nedala.

autor
20. apr 2020

@mondolina ja uz tiez deti mam

autor
20. apr 2020

@mondolina on povedal,ze pre neho to le len sex a nic ku.mne neciti

mondolina
20. apr 2020

U nás rozhodol posledný rozchod, počas, ktorého si uvedomil, že mu veľmi chýbam. Rob ako cítiš.

autor
20. apr 2020

@mondolina u nas to v podstate tiez takto funguje,ze sa hadame a ukoncujeme to,potom zas sme spolu...problem je v tom,ze on riesi aj ine a ja ziarlim a jemu to vadi,ze ziarlim,lebo vraj nemame vztah a ja nemam co ziarlit

mondolina
20. apr 2020

My sme sa nehádali, a už vôbec neriešil iné ženy. Len sa necítil napr.na to aby vychovával moje dieťa.

autor
20. apr 2020

@mondolina on napriklad aj mne povedal,ze mozem mat aj inych,ze jemu to nevadi,ale ja inych nechcem...asi lepsie to ukoncit...bude to viac bolet potom

yipsylonka9742
20. apr 2020

Ano😊 a nebol to happy end 😄😄 teraz uz je to smiesne .... ale bolo to kraaasne

deti95060810
20. apr 2020

chlap ktorý miluje také blbosti netrepe.... 😉

lindusss2016
20. apr 2020

Ukoncit. Jedna vec je stretavat sa s niekym za ucelom sexu a druha byt len jedna z mnohych 😉 to akoby si len cakala na to, kedy ti on piskne, to by som nezniesla...

kittykat22
20. apr 2020

tak on nielen ze s tebou len spi, este ti to aj povie - k tomu spi s inymi zenami, a este aj to ti hovori?? A ty zakladas diskusiu ci "to" ukoncit? Nemyslis vazne 😮 To nikdy medzi vami ani nezacalo, takze nie je ani co ukoncovat. Ty si sa zamilovala do typu muza, ktory to hraju na pravdu. Vsetko ti vysype ako je, cim sa vyzuje zo zodpovednosti. Hodi ti na hlavu rozhodnutia, vyuziva ta, a ked vidi, ze si nestastna, tak ti povie - Ved ale ja som ti hovoril, ze ta nemilujem .... A necha ta nech to ukoncis. Ale frajer zase pride, zase tutumutu, zase namotavky - pretoze chce sex. Ty si v oblakoch a on zase pride s tym, ze si dobre vedela do coho ides. To su muzi bez charakteru - pozieraci emocii. Najhorsia sorta. Nielen ze niesu schopni prijat zodpovednost za zenu ktoru vyuzivaju, ale este na drzovku, na tu zenu hodia ich zodpovednost za svoju ubohost. Dufam, ze pouzivas ochranu - pretoze tito typci su prezrati HPV vsetkych kategorii. Bohvie kam vsade ho strka kym pride k tebe 🤦‍♀️🤦‍♀️ Roznasaci chlamydii, HPV, kvasiniek a inych veselych hladnych zvieratiek od cudzych zien.

anita6666
20. apr 2020

Nechápem,načo s ním máš sex,keď sa stretáva aj s inými??? Jasné,dá sa fungovať aj čisto sexuálne a nemusíte riešiť city,ale mať nejakú vzájomnu dohodu,pokiaľ si každý z vás nenájde niekoho iného a je jedno či na sex či na vzťah.... nerozumiem tomu,aj v čisto sexuálnych vzťahoch by mali byť nejaké hranice a pravidlá a keďže u vás nie je ani len ten bohapusty základ,viac by som ho neriešila a nemá to nič spoločné so žiarlivosťou.

miriam11
20. apr 2020

Bez šance, ukonci to

kitycat
20. apr 2020

Ked ti povedal ze chce len sex a nie je do teba tak sa s nim rozid..... To ze ti tu niekto napisal ze motyka vystrelila pre teba nic neznamena.... Ale vidim ako v to dufas....

Keep on dreaming :D

sante81
20. apr 2020

Treba ti trošku chlamydii na prebratie??

0silvia0
20. apr 2020

v zaujme ucty k svojmu zdraviu ukonci tento cudny vztah, kde vas je akosi privela...

janinah
20. apr 2020

Síce som to nikdy nezažila,ale to nemôže byť žiadna sláva, len sexovať ako zviera a nie milovať sa.A sexovať ešt epopri tebe s kdekým? testy na pohlavné choroby ti niečo hovoria? to si na tom až tak biedne,že sa uspokojíš s niečim takým? a ešte sa aj ideš trápiť,lebo sa namotávaš a on ťa má zjavne len ako matrac....no,kto chce kam....