Žena ako samozrejmosť

16. nov 2022

Ako by sa mala ,, správať,, žena aby ju muž nebral ako samozrejmosť? Taká tá klasická,, žienka domáca,, ktorá skáče chlapovi okolo zadku, vždy ho doma poctivo čaká, nemá kamarátky, záujmy...Jej muž nemá rád,, ženy,, ktoré chodia ku kadernícke, kozmeticke,majú kamarátky, záujmy a jej to predkladá ako na ,,tanieri,,že takú ženu by nechcel..?
Ako to všetko zmeniť?Ako nebyť brata ako samozrejmosť?Aby si ma viac vážil?A aj mi to dokazoval?som tip ženy ktorá by sa pre iných aj rozkrajala a mám pocit že veľa ľudí to zneužíva,ja som potom smutná, sklamaná poviem že už to robiť nebudem a vždy a vždy to isté 😔Potom sa hnevám sama na seba akaysom hlúpa, naivná 😏

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
16. nov 2022

@elizabet173 tak, moze sa stat, ze ked mu to povie, tak on si uvedomi, co ziada po nej zle a prestane s tym, lebo mu bude zalezat, aby bola stastna. Ale to je vzacne.

Skor je s nou, lebo presne svoju povahou zodpoveda jeho poziadavke na zenu. Klikli do seba ako kluc a zamka.
Problem je, ze ona vobec nie je v tomto postaveni stastna. Ona ma len taku povahu, ktora pritiahla takeho muza. Preto predpokladam, ze napriek rozhovorom tu k zmene len tak nepride.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
16. nov 2022

Proste si nevziat debila.

barbora19911
16. nov 2022

Toto mi príde ako klasika u spodiny a ľudí ktorý majú malé EQ .. proste ! Keď chces aby si ťa Muž vážil a nebral ako samozrejmosť nepohybuj sa v takom kruhe ľudí ...kazdy normalny chlap si ženu váži a aj bude vážiť ;) netreba mu robiť nic z týchto veci čo si opísala ! treba si zapamätať že žena nieje slúžka ! Ani kuchárka ani upratovacka ...nič v zlom ! 🙂

laska86
16. nov 2022

Napis mi zajtra sukromnu spravu ak chces

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fineta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zun
17. nov 2022

Zarábas si na problém, môže to byť cnosť čo hovoríš a mohla by si takto k svätosti dôjsť. Ale nie si mníška. Si žena manželka predpokladám aj matka. Keď sa budeš takto správať k deťom - robiť pre nich/za nich veci nerozvinie sa mu mozog. A v manželstve to mohlo fungovať pred sto rokmi i vtedy by sa hodilo mať ale svoj názor. Btw a normálne chlap nekomentuje že ženy sú mimo že chodia do kadernícky. Možno sa mu to práve páči. A možno prišiel čas rozmýšľať za seba, čo sa páči tebe…

zun
17. nov 2022

Ja si práve myslím že sebec si a nechávala zodpovednosť za rozhodnutia na mužovi. Robíš si to čo Ťa baví v čom si si istá … možno sa mýlim. Hodnotím podľa seba…

ravador
17. nov 2022

@elizabet173 Škoda, že nevieš čítať. Bola by si prišla na to, že som žiadnu konkrétnu zmenu autorke nepredsunul. Povedal som, aby si ona sama navrhla čo chce a ona sama sa zariadila podľa reakcie jej partnera. Základ je sa o problémoch rozprávať so svojim partnerom, nie si tu vypisovať hovadiny na internete s náhodnými ľuďmi. Keby ste vy ženy vedeli otvoriť ústa a povedať veci PRIAMO, nie cez nepriame náznaky a potom čakať, že muž je profesor X, ktorý vám vie čítať myseľ, toto fórum by nemuselo existovať.

jennifer007
24. nov 2022

A možno by mu stačilo kúpiť knihu:5 jazykov lásky