Ženská intuícia ohľadom mužovho klamstva

3. mar 2023

Ako ste riešili ženský intuíciu že vás muž klame. Gule na to nemá aby sa priznal alebo porozprával o tom. Píšem to hlavne ženám ktoré prišli na to že mali pravdu a ako to riešili. Ďakujem

danyelia
3. mar 2023

Ahoj, časom každá pravda vypláva na povrch...stačí sledovať jeho správanie, zbierať ,,dôkazy,, 😁 o tom, že Ti klame a potom ich na neho vyvaliť -( nebude mať kam cúvnuť), porozprávať sa o tom a následne vyriešiť.

rossalinda
3. mar 2023

Mala sim len nepriame dokazy... foto fb potrebovala som rukolapny ale uz som nevydrzala a ked som si ho podadila tak som len povedala viem vsetko a zalezi od teba co mi povies ako budes klamat.... Chcel vediet co vsetko viem.... Tak som mu povedala ze vsetko a zosypal sa😂 povedal mi vsetko😂 a priznal sa ako maly chlapec.... Ja som len tusila

katkaseiner
3. mar 2023

Bola som v takej situacii. Dala som sa dokopy s chalanom, cely tyzden sme boli spolu (on nedaleko pracoval), po praci kazdy den az do vecera spolu a par vikendov tiez - vacsinu vikendov ale uz nieco mal co uz bolo davno dohodnute (isiel pomahat bratovi s niecim, chata kde uz nemaju miesto lebo to bolo na isty pocet ludi atd). Po cca mesiaci ma trklo ze nieco tu nesedi a tak som mu napisala ze sa potrebujeme porozpravat.... a cuduj sa svete, prave mal z toho problem, pretoze bol u frajerky a pipla mu odo mna smska... a vedel ze prihara...takze sa priznal. Odvtedy este chvilu sme sa stretavali ako kamarati ale to som mu hned povedala ze uz mu neverim ani slovo... nesklamal.... podviedol tu svoju znova a znova a verim ze este stale podvadza... ale kocka sa ho drzi aj ked vie o vsetkych podvodoch.

komplikovana
3. mar 2023

Ak povies klamarovi ze klame, tym ho viac podporis v tom, aby sa naucil klamat este rafinovanejsie. Je pre teba podstatne mu to dokazat?

autor
3. mar 2023

@komplikovana áno konfrontovala som ho. Zmenil si účty už nemám prístup. Býva dosť často na mobile. Je veselši ale zamlknuty

gabika0825
3. mar 2023

Podľa toho v čom ti klame. Ak je to nejaká nevera, ty máš len pocit že tá podvádza ale nemáš dôkaz, tak by som chvíľu pockala a skôr zhromaždila nejaké dokazy ,popripade si začala všímať veci ešte viac, teda hlavne chovanie a váš intímny život. Lebo stane sa že nakoniec to môže byt úplne celé inak, píšem to len tak aby si si omylom nerozbila vzťah. Čiže treba sa nad tým najprv dobre zamyslieť a až potom konať

komplikovana
3. mar 2023

No vidis, zablokoval vsetko. Nemusis mu dokazovat ze klame. Rozhodnut sa mozes aj na zaklade toho ako sa sprava. A vies co urobis v pripade ak by nastala situacia ktoru si zelas - priznanie?