Zistila som, že som tehotná a muž mal milenku

21. jan 2023

Ahojte, som zúfalá, osobne tu nemám profil, píšem cez kamaratkin.
Pred 2 týždňami som zistila ze som tehotná, mame 2 uz veľké deti, mam 38 rokov a vôbec neviem co mam robit. Manžel sa mi po zistení tehotenstva priznal, že ma podvádza, už to trvá dlhu dobu pred par mesiacmi sme boli kvôli tomu na hrane rozvodu, ale všetko sme ustáli a myslela som si, že všetko je tak ako kedysi, staral sa, zaujímal sa atď. Ale teraz z neho vyliezlo ze stále v tom pokracoval s tou istou ženou
Teraz prisaha, že už nikdy to neurobí, že nás miluje, ale ja už neviem ci mu mam verit, zhnusil sa mi
Som taka sklamaná zo vsetkeho

autor
25. jan 2023

@joesvk tiež mi to tak pride, akoby si nerobil ťažkú hlavu z toho keby ona ostala v tom
A medzičasom som zistila ze ďalší, nás najbližší kamarát o všetkom vedel od začiatku a kryl mu chrbát

adkoalauri
25. jan 2023

Teraz sa len dozvieš veci z ktorých sánka bude padať, ale sústreď svoju silu a energiu na seba, na deti, oni ťa potrebujú najviac.

kamatopo
25. jan 2023

To je dosť 14 rokov po niekom túžiť a byť ženatý s druhou. Tiež sa mohol prv uvedomiť. Škoda rokov. Nech si ide. Tebe ostane to najcennejšie ,,deti,,.

katkazocele
25. jan 2023

@autorka no ten najbližší kamarát, sa ukázal aký má charakter, jeho tiež odstryhni, takých ,, kamárotov,, nepotrebuješ veruže mať 😢 Držím palce aby si bola opäť šťastná...

katkazocele
25. jan 2023

@kamatopo veruže toľko času jej doslova ukradol!!!😨 chrápúň, ale dokázal to tajiť neskutočné 2 roky, bez toho aby si niečo všimla, to je neskutočné aký bol dobrý herec, manipulátor👏

mk22
25. jan 2023

Ja si myslím, keby ostala tehotná ona.. Skôr.. Ze si ju proste vyberie.. Takto sa chudák nevedel rozhýbať, čakal.. Ci to praskne, nepraskne.. Bolo mu to jedno, vedeli o nich ľudia.. Časom. By si sa to dozvedela.
Tvoje tehot ho možno rozhybalo.
Ktovie.
Mne zomrela dcérka, narodila sa mŕtva, a vtedy po pohrebe mi farár povedal.. Ze všetko sa deje ako ma.. Každá udalosť v živote ktorá sa nám stane.. Udeje sa pre niečo..
Dnes po rokoch viem.. Ze keby sa narodí dcérka živá.. Ja nemám moje deti.. Syna ktorý sa narodil rok po nej.
Dnes má 20r a robí mi neskutočnú radosť.
Čas je liek, možno sa dobre stalo, že to prasklo teraz.. Si mladá máš celý život pred sebou i keď dnes ti je ťazko ale ver ze všetko zlé skončí a prídu krásne dni.
Bud silná.. Máš dve zdravé deti, nikdy nebudeš sama. Nie si prvá ani posledná.. Život je niekedy veľmi krutý. Drz sa.

autor
25. jan 2023

@adkoalauri ja viem, to sa aj snažím, nech si ho čert berie

pralinka25
25. jan 2023

ja nechapem preco si potom doma ale nedaval pozor. naozaj je to blbec na entu. a aspon sa prejavili a pretriedili aj kamosi.
inak ak by som si mala vybrat sposob ako mu to vratit a "mucit" ho tak v tomto pripade by som si vybrala sposob na pani. fakt by som bola teraz za uzasnu. nie nasilu ale skratka by som urobila vsetko preto aby si vsimol kto som a aka som. bola by som vsetkym uzasnym o com viem ze ma rad, vsetkym co mal na mne rad kedysi a preco sa do mna zamiloval, a asi by som sa pokusila o to aby sa zamiloval nanovo (nie rozhodne by som s nim nespala). dbala by som ako na vyzor tak aj na spravanie. aj keby ma to stalo denne sedenia u psychologa, terapeuta, meditacneho guru trebars aj z nepalu. bola by som rozhodne jeho splnenym snom. fakt by som si natrenovala stastny a spokojny fejs, (aj keby som potom rucala v noci v perinach ale pre ten efekt by som sa zaprela.) no a keby sa to stalo, keby si vsimol vsetko to, v com som skvela, keby sa mozno fakt znovu zamiloval by som ho s graciou poslala do hlbokej prdele. ja si totiz myslim ze kazdy chlap sa da zviest dokonca aj opakovane. tuto by to stalo za ten dobry pocit.

pokojvdusi9
25. jan 2023

@mira0611 Presne Pekne si to napisala.U nas sa vzdy riesili zeny a mamina nas brala ako rukojemnikov a vzdy ako na nas otec popri avanturach neberie ohlad aky vzor nam dava.Mali sme vsetko no chubal nam pokoj a vzor.Mam s nou uzasny vztah ale vzdy jej poviem ze jej nezabudnem ze sa nerozviedla a znicili nam detstvo

autor
25. jan 2023

@mk22 ver ci nie ale rozplakala si ma 😥 ďakujem za podporu, začínam si čoraz viac uvedomovať ze mam okolo seba ľudí čo má podporia
Je mi ľúto toho co sa ti stalo, musí to byť strašne čosi také zažiť

autor
25. jan 2023

@pralinka25 chápem ako to myslíš, ale momentálne sa na takéto divadielko necítim vôbec, možno neskôr, uvidím, som prave v situácii kedy mi je už ukradnutý, je mi jedno co si mysli, čo cíti

katkazocele
25. jan 2023

@pralinka25 uf, toto keď si prečítajú baby policajtky, ako chladne plánuješ pomstu a si bez citná, tak ťa obvinia že som ťa nakazila Ja 😀

autor
25. jan 2023

@pokojvdusi9 presne toto nechcem pre svoje deti, aby boli rukojemnikmi v našom manzelstve

mk22
25. jan 2023

Bolo to strašné, prvé dieťatko.. Kszdy sa tešil, čakal a nič.. Ostala som sama s veľkou ranou na srdci.
Hnevala som sa na celý svet.
Potom. Neskôr s odstupom rokov som si sem tam premietala slová útechy farára a dobrej známej.
Život je kniha my môžeme aj nemusíme ovplyvniť co sa nám udeje, čo zažijeme, prežijeme.
Všetko nám. Ma niečo dať..
Možno aj teba toto momentálne zlomilo položilo si na dne.. Potrvá to ale ver ze o rok dva, budeš sa usmievať, budeš spokojná, šťastná.. Poučena, silná.
Máš dôvod žiť, usmievať sa pre deti.. Si bohatá máš dve zdravé deti.
Nejaký zmrd ta nezlomi.
Jemu sa to vráti, neboj.
Nezelame mu nič zlé, ale áno.. Vráti sa mu to.

lucka_ke
25. jan 2023

@pralinka25 a načo by to robila? akurát by mu dala najavo, ako veľmi ju to ranilo a to nepotrebuje, potrebuje byť silná pre svoje deti, nie strácať čas pomstou

lucka_ke
25. jan 2023

úplne mimo teraz, ale videla som kedysi jeden film, kde muž podvádzal ženu, ona na to prišla a on stále čakal výčitky, scény a ona nič, nepovedala ani slovo, zbalila mu veci a žila si svoj život, ako keby ju to vôbec netrápilo... a toto bol pre neho najväčší trest nevedieť čo si ona myslí, potom pochyboval, či ona vôbec oňho stála a toľko sa tým trápil, až prišiel aj o ten druhý vzťah

autor
25. jan 2023

@mk22 máš pravdu, každému sa všetko vráti. Obdivujem ta ze si to zvládla všetko, neviem ci by som také niečo ustala

pralinka25
25. jan 2023

vsak nemyslela som hned. ani ja by som ho nemohla ani citit. nikdy. to je jasne.

@lucka_ke mozno len preto aby citil tu bolest aj on. znicil tolko zivotov jednou ranou ze az. ale to je len taka prvotna myslienka. je pravdepodobnejsie ze by som sa ho rada zbavila nadobro hoci to nikdy nebude kvoli detom mozne. tie ich budu spajat navzdy. ja som to myslela prave tak nejako ako to pises v tom druhom prispevku. nie aby sa mu podkladala alebo co. neviem to uplne vystihnut. skratka neukazovala by som mu svoju bolest. moje slzy by ten clovek rozhodne nevidel.

aurora33
25. jan 2023

@pralinka25 meditacny guru z Nepálu :D to by bolo super, mne sa taký spôsob páči, ale asi to bude chciet veľa času

kp7333
25. jan 2023

@autorka, kazdy ma okolo seba takych ludi, akych si zasluzi. z tvojich prispevkov je zrejme, ze si rozumna zena s velkym srdcom. aj preto tu mas taky velky funclub zien, ktore sa ti snazia poskytnut pomoc a podporu aspon takto na dialku. zivot nam niekedy prinasa tazke skusky. zelam ti, aby si tu svoju zvladla so ctou a vysla z tohto boja ako silna zena. muz, s ktorym si zila, ta nie je hoden. myslim, ze si to vyriesila salamunsky s jeho prestahovanim do pristavby. takto ho nebudes mat tolko ma ociach a zaroven bude detom poruke.

kamatopo
25. jan 2023

Nikto by si nemal stavať svoje šťastie na nešťastí druhého. Osud mu to vie vrátiť aj s úrokmi.

lenkavalova
25. jan 2023

@autorka držím palce 🤞 to najhoršie máš za sebou a zvládla si so cťou. Už bude len lepšie.
Sustred nna seba a deti. Jeho nech vezme čert.
Keď som otehotnela s malou bolo prekvapenie. Nebola plánovaná. Ale určite nie nechcena.
Ale ten hore mi ju poslal v tom najlepšom čase, keď som ju potrebovala a ani o tom nevedela.
Toľko lásky nám priniesla do života ❤️
Pomohla prekonať najťažšie chvíle.
Tak možno aj tebe poslal. O niečo si prišla. Ale zas niečo krajšie dostala.

denisa353
26. jan 2023

Dobre si sa rozhodla s rozvodom, je to debil ktorý si ťa neváži, keď také veci o tebe jej písal, že je s tebou kvôli deťom, môj ex tiež písal milenke, že so mnou nespí, že je kvôli deťom, že je to jeho osud zostať so mnou bolelo ma veľmi si také prečítať a keď som mu to všetko povedala čo jej písal, tak povedal,že všetko je blud,že je to výmysel trápna výhovorka.Jemu to vyhovovalo hrať na 2 strany.Babätko si nechaj , uvidíš s ním sa ti podarí prekonať tú bolesť, Pán Boh vidí, že sa trápiš,mne moje deti pomohli a boli a sú zmyslom môjho života.Tvoj muž to bude chcieť urovnať,aby nebol sám, nezaslúži si už šance a možno to urovná aj s milenkou, nechaj ich nech sú hoci aj spolu uvidíš dlho nebudú.
Držím ti prsty,aby si to všetko zvládla.

dianka555
2. feb 2023

@autorka čo nové u vás, manžel stále býva v prístavbe?

autor
5. feb 2023

@dianka555 ahoj, áno býva v pristavbe. Už sa snažím zvyknúť na život bez neho.
Ale stala sa taka vec ze som potratila, asi z toho všetkého stresu, preto som tu aj nejaký čas nebola

sashenocka007
5. feb 2023

pozri sa, lahko sa to pise ťažko sa to robí, on je ten čo si našiel milenku tak nechápem prečo by si sa mala sťahovať ty a detí ktoré majú v tom dome domov. pekne ho zbal a posli za milenkou. A čo sa týka tretieho dieťaťa tiež je to len na tebe ty ho budes vychovávať.

manzanillaa
5. feb 2023

Tiez by som ho vyhodila,nech si ide bývať k nej,možno sa spamätá,že to nieje taka laska,ako si myslel. Moja mama otca tiež poslala bývať k nej, vravel,ako ju miluje, ale po pár mesiacoch sa stretli kvôli majetku u nás doma a medzi rečou povedal,že ho nemala vyhodiť....čiže asi to nebolo potom už také ruzove😉

manzanillaa
5. feb 2023

Je mi ľúto,že si prišla o dieťatko,ale ako ktosi vyššie napísal,všetko sa pre niečo deje,všetko má svoj dôvod. Držím ti palce,nech si šťastná.

kamatopo
5. feb 2023

Vyššia moc to vyriešila 😢už je len na tebe ako budeš pokračovať v živote. Nezaťažila si si svedomie chcenym potratom. Držím ti palce. Všetko zle je na niečo dobré. 😉

martul
5. feb 2023

@sashenocka007 bábätko už nebude, ...