Manžel má milenku

darinkaa1
24. nov 2022

Ahojte ,
Neviem či potrebujem pomoc, či iba vypočutie. Čo robiť ako sa s tým vyrovnať ? Manzel ma 7 rokov milenku , ani som to netušila doma bolo vždy všetko rovnako a v poriadku , sex mame síce možno tak raz do mesiaca ,ale myslela som si ,že je to po rokoch manželstva normálne. Nepracujem , starám sa o rodinu , oňho , a tohto som sa dočkala ? Vždy som mu verila , nerozumiem tomu a strašne to boli. Myslela som si ,že keď sa ešte dokážeme v posteli “zabaviť” aj keď nie často , že sa starám o všetko ,že mal iba úlet , ale 7rokov milenka sa mi zdá už veľmi dlha doba (dnes som sa to náhodou dozvedela)este spm sa s ním o tom nerozprávala , stále mám pocit ,že je to zlý sen. Miluje ju keď je s nou tak dlho ? A so mnou len kvôli dieťaťu ? Prečo sa so mnou teda miluje ( i keď priznám sa , iniciátor milovania som ja) ako to tak dlho dokázal tajiť ? Stále to neviem pochopiť

niekto2hy
24. nov 2022

@darinkaa1 7rokov to uz je aj druha domacnost.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
24. nov 2022

@darinkaa1 7 rokov? To nie je milenka, ale druha manželka (neoficiálna)

No nič, rozmýšľať prečo to robí a iné bla bla je zbytočne. Treba začať rozmýšľať čo Ty ideš robiť? Ako sa ideš zariadiť?

Máte deti? Spoločný majetok? Úspory? Ratuj čo sa dá, aby nebolo neskoro

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@mamula20 praveze nie , žiadne služobky (možno raz za rok sa stalo …nie často , ale teda sem tam vybehol na pivo , v sobtou s kamarátmi , príležitosti asi bolo dosť , ale to by mi nikdy nenapadlo , ja som mu verila. Nič zvláštne alebo iné sa 15 rokov nedialo preto som si tých 7 nevšimla

mk22
24. nov 2022

Bez debaty, zbaliť a nech sa presunie k nej.
Emócie bokom.. 7r vzťah sa nedá vysvetlit..bez vysvetlenia by som to ukončila.

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@pribinak mame deti , ja nepracujem pracuje on …ale byt je písaný na mna , musím sa najprv spamätať a potom začať uvažovať …stále ale nechapem ako môže mat sex s dvoma ženami

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
24. nov 2022

@darinkaa1 7 rokov nie je milenka, 7 rokov je paralelný vzťah. Rozvádzať sa nemal dôvod - doma full servis, nula povinností, ona ho vždy čakala vysmiata v dobrej nálade, keďže oprdené trenky a spotené košele si oprala a ožehlila ty… no a po rozvode by ho čakalo delenie majetku, platenie výživného a decká na krku každý druhý víkend a polovicu prázdnin - to už by taký atraktívny pre ňu nebol…
Verím, že je to šok a bolesť - ale tak tu už inej cesty niet, len mu pobaliť saky-paky a vysporiadať majetok, deti…

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@mamula20 mali sme spoločne , ja mam skôr pocit ,že milenka bola asi samostatná žena , peniaze nepotrebovala narozdiel odomna čo som doma a starám sa o domácnosť možno aj to mu imponuje

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
24. nov 2022

@darinkaa1 tak sa spamataj rýchlo, aby v banke zostalo niečo na účte, lebo cez prachy si ľudia dokazu robiť veľmi efektívne zle

barborachors
24. nov 2022

tak zasa sedem rokov nie je velmi veľa. Ved sa stretávali tajne tak asi neboli spolu denne.. ja tvoje otázky nechápem, comu nerozumies...rad to strieda, tak snad ste boli len dve, proste muzi nie su monogamni. Kolko takých beha, zeny trpia a muži si užívajú. Porozmýšľaj co chceš a rob podľa toho.. Ale šťastného chlapa čistá domácnosť a tepla večera šťastného neurobia... a pravdu ti aj tak nepovie, zbytočne sa budes pýtať prečo. Lebo, bodka. Lebo chlap, lebo príležitost, atd.

pribinak
24. nov 2022

@darinkaa1 imponuje?

Neimponuje, teba považuje za gazdinku ktorá mu robí servis: vari, pečie, upratuje, perie, žehlí, stará sa o deti a domácnosť

To nie je že imponuje, si gazdinka ktorá zabezpečuje nevyhnutný servis

Zbaliť oprdene trenírky, špinavé ponožky, spotené košele s poslať druhej manželke

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@barborachors možno kolegovia ma ešte napadlo ja neviem nechápem to stále

lienka.7
24. nov 2022

@darinkaa1 a ako si na to dosla? Ze az teraz? Co sa stalo? Co bolo ine?
Kým ho akokoľvek budeš konfrontovať, porad sa, nerob nic zbrklo. Vsetko si poriadne premysli. A ako ti tu už pisali, pokial mate spolocny ucet, bacha na to, aby nevybral všetky peniaze. Ked tak, ho musis predbehnúť ty.

matkahelka
24. nov 2022

@darinkaa1 nie len zeny, aj chlapi su vynaliezavi a ked ma chlap konicky, ci kamosov, vzdy sa to da uhrat a zena nic zistit nemusi, presne tak ako v tvojom pripade. Ale suhlasim s komentmi, ze to pol 7rokoch uz nie je milenka, to uz je partnerka, lebo tam musi byt laska nielen skvely sex. A mna by zaujimalo, ako si sa to po tolkych rokoch dozvedela, ako to prasklo?
Inak, nedavno tu bola diskusia, kde taka milennka zenateho otehotnela a riesila prakticke veci okolo otcovstva a skutocnosti, ze financne bude sice zabezpecena, ale otecko sa s dietatom po ulici nikdy neprejde a bude dieta vidat len v byte.

som_realistka
24. nov 2022

rozmyšľaj rýchlo, a ako hovoria baby, porieš financie na účtoch okamžite, následne zbaľ kufre, nech mu perie a varí, ak jej to vyhovuje, aspoň si oddychneš ty. inak väčšinou keď milenci nabehnú na "obyčajný život" je po láske 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darinkaa1
autor
24. nov 2022

@pribinak ale ako to dokázal hrať tak dlho ? Nič som si nevšimla vyznaval mi lásku staral sa aj on taká hlúpa som bola ? Slepá ?neviem pochopiť stale čo sa deje je to ako zlý sen veď ma ani asi nemiluje

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@lienka.7 povedal mi to jeho kamarat ktorého som náhodne strela na pumpe

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@mamula20 ešte mám sok

pribinak
24. nov 2022

@darinkaa1 no nemiluje, keby miloval tak tá 7 rokov nepodvadza
To nie je nejaká jednorazovka, oni majú normálne vzťah

Ako to že si si to nevšimla? No asi di popri skákaní okolo deti a domácnosti nemala čas si to všimnúť

Začni rozmýšľať čo ideš robiť.

katka700
24. nov 2022

@darinkaa1 Poznám príbeh ženy ktorej sa stalo niečo podobné krátko pred 40tkou. Paradoxom je že milenka bola v porovnaní s manželkou vyzorovo sivá myš. Žena sa nahnevala, rozviedla, našla nového partnera s nim má ďalšie dieťa a žije šťastne 😊

kakatulik
24. nov 2022

A prečo ti to povedal? Ja neviem.....po siedmich rokoch sa ozvalo svedomie?
Celé divné....skús sa ukľudniť a bez emócií ho konfrontuj. Ktovie či si len kamarát nerobí srandu,alebo,alebo ....podľa mňa sa sedem rokov nedá milenka len tak ľahko utajiť. Tá istá.

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@katka700 ja sa bojím čo si pocnem s dieťaťom 5 ročným bez prace s ucnovkou kam ma zoberú ? A teda som sa stihl ešte dozvedieť Lebo dobrí ľudia radi povedia vraj je krasna , bohatá vzdelaná , cítim sa strašne

darinkaa1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
24. nov 2022

@darinkaa1 a kedy tu milenku stihal? Aku ma pracu? Vsak.snad si si všimla, ze nie je doma? Ci sa pelesili cez deň? Jeho nejaká sekretárka alebo kto?
A
@pribinak ti to pise veľmi dobre... to nie je milenka. To je normálne druha partnerka

zarrinka
24. nov 2022

@darinkaa1 A si si istá, že je to pravda?

kakatulik
24. nov 2022

@darinkaa1 ja som to pochopila. Aj tak sa pýtam, že prečo až teraz,teda prečo vôbec ....
A kde je teraz tvoj muž....?

darinkaa1
autor
24. nov 2022

@lienka.7 no je pravda ,že veľmi som sa nezaujímala o tom kde je s kým je , ja som nemala podozrenie a verila som mu