Jeden sexuálny partner za život

mikro4
3. aug 2023

Ahojte,
mam takú životnú dilemu. Mám 22 rokov, s priateľom spolu chodíme takmer 5 rokov, je môj prvý sexuálny partner a vedela by som si s nim predstaviť aj manželsky vzťah.
Čo ma však trochu trápi je to, že keby sme náhodou spolu boli cely život tak nikdy nevyskúšam sex s inou osobu, teda nebudem vedieť aké je to mat sex s inými penismi. Myslím si, že je to škoda.
Čo si o tom myslite vy? Nie je to nevyužitý životný potenciál?

viestta
3. aug 2023

@mikro4 nevyuzity zivotny potencial je stracat roky s nespravnymi partnermi...

jazzy03
3. aug 2023

Mas 16 a vela volneho casu😅 to si myslim

stanulienkat
3. aug 2023

Tak vyskusaj ine penisy😁

s_o_n_i_k_e
3. aug 2023

kúp si vibrátor na každý deň v týždni a máš tak využitý potenciál ako nikdy :D

mikro4
autor
3. aug 2023

@s_o_n_i_k_e nie je to o orgazme, skor o tom ake je to mat sex s niekym inym :D

mikro4
autor
3. aug 2023

@jazzy03 tak tak, ako pises 😂

maca1984
3. aug 2023

... že nevyužitý životný potenciál 😂. Panenko skákavá 🙈

deti95060810
3. aug 2023

na ten sobáš s týmto penisom ešte zabudni.. 😝
ešte stretneš ďalších... 😀

tomika
3. aug 2023

A priateľ koľko má rokov?možno aj on sníva o tom že ake su asi iné vagíny, a iné melóniky.

ma77
3. aug 2023

@mikro4 A ty ako vieš že s nim budeš cely život? nemysli na buducnost uživaj pritomnost a možno v buducnosti skusiš aj iny penis😅

doriiis
3. aug 2023

Myslieť v 22.rokoch na sobáš🤯...to je premrhany potenciál!

sheila121
3. aug 2023

@mikro4 premrhany potenciál je písať tento príspevok. Choď si radšej zasantit

galganka
3. aug 2023

Neviem, čo riešiš. Šup do svadby, nech kamošky vidia a čumia a za rok - dva rozvodík s ešte väčšou parádou. A potom, hurá, na penisy. 🙈

avonladyba
3. aug 2023

A on Ťa drží doma či ako? Vlastní Ta? Kľudne chod a skús.

martinka13
3. aug 2023

Mam 43 a jedného sexuálneho partnera za život. Od 19 môjho súčasného manžela. Osobne si lepší sex neviem predstaviť. Z osobného hľadiska som o nič neprišla. Naopak...

anonymanonym
3. aug 2023

Nikdy som nechapala tomu zmyslaniu. So svojim prvym sexualnym partnerom som bola x rokov a nikdy mi nevadila predstava, ze by som nevyskusala iny penis 🙈 Ak to klape, aj v sexualnej oblasti, tak nerozumiem takymto myslienkam.

walentina7
3. aug 2023

A co myslis, že ostatní majú penis zo zlata? Tiež je zložený z tych istých tkanív 🙂

kornelies
3. aug 2023

@mikro4 Urcite nie je posledny. Prepac,mi za uprimnost, ale prve lasky povacsinou nekoncia manzelstvom.

goodidea
3. aug 2023

Čo to zas za pisatelka

o__o
3. aug 2023

Myslim, ze život ponúka aj iné veci ako penisy, tak si skús užívať tie

taminka1986
3. aug 2023

@mikro4 bola by skoda nevyskusat aj ine😎😅

jaskolka
3. aug 2023

To čo sú tu dnes za témy? V jednej sa žena pýta, či v tehotenstve môže prehltat ejakulát, či to neublíži bábätku, tu sa iná trápi, že nezazije sex s inými penismi...
Nemôžem si pomôcť, ale čím dalej, tým viac mam dojem, že s IQ spoločnosti to ide dolu vodou..

janickacrazy
3. aug 2023

@jaskolka ale čoby, len sú prázdniny, si zabudla? 😂

domkakvet
3. aug 2023

@mikro4 keby si tvojho partnera skutocne lubila nesnivila by si o inych penisoch.

nevenka
3. aug 2023

@martinka13 ja som na tom podobne. A bonus je, ze aj moj manzel mal iba mna. Ja som jeho prva a on moj prvy a totalne sme si sadli. Nemame potrebu skusat "ine penisy a vaginy".
Podla mna je skoda stale skusat nieco ine a kvoli inym penisom zahodit skutocnu lasku. Kedze mam 40 rokov, odzite uz teda toho dost a teda nic nelutujem.
Ano, zazila som pred partnerom aj cosi ine, ale realny sex vlastne nie, takze neviem, aky je ten "iny penis", ale viem, ze ten chlap bol teda velky kurevnik a vdaka Bohu, ze k nicomu radsej nedoslo.
A som spokojna tam, kde som a s kym som.

martinka13
3. aug 2023

@nevenka my sme na tom úplne rovnako. Obaja sme pre seba jediný partner

caroline_
3. aug 2023

@mikro4 na jednej strane chápem tvoju zvedavosť, no osobne si myslím, ze oveľa neprídeš, a za ďalšie, nikde nie je napísané, že nemôžeš mať iný penis aj keď si vo vzťahu ;) a tým samozrejme nemyslím podvadzanie.

subartic
3. aug 2023

Tak ja som mala počas života viacerých sexuálnych partnerov, ale že by som z toho sa cítila nejako životne naplnená , tak zas to nie. Keby som mala len jedného a poriadneho , o veľa by som neprišla.

vesimelonimarsista
3. aug 2023

Ak to povazujes za nevyuzity životný potencial, tak ten tvoj aktualny objekt musi byt podpriemerne vybaveny.

maranta_leuconeura
3. aug 2023

Ja som teda mala vela penisov, tam viem porovnat, ale celkovo sex s mojim muzom je najlepsi a poviem ti ze nema ani najvacsi penis co som zazila, ale nevnimam to ako hendikep a tiez mi nie je luto, keby som uz iny nemala, lebo nie je vsetko o koliku 😆
Ale chapem, ze ked si mala len jedneho a asi to nestoji za vela, si zvedava a zamyslas sa nad takymito vecami. Keby si bola spokojma by ti to asi nenapadlo 😉 takze neries penis ale to ako byt spokojna/uspokojena v sexe, mozno bude potrebna zmena partnera, mozna staci len lepsia komunikacia a trochu sa posnazit.