Znižuje sa vekom počet nápadníkov?

3. sep 2023

Ahojte.

Máte pocit, že vekom sa znižuje počet nápadníkov? Keď som mala 20 rokov, bolo okolo mňa množstvo chalanov, ktorí chceli so mnou chodiť a zrazu keď som sa ocitla v staršom veku single, mám pocit, že je o mňa oveľa menší záujem. Pritom žijem aktívne, cvičím a makám na sebe. Keď som mala 20 rokov, mala som pocit, že za rok som mala aj 10 nápadníkov a teraz tak možno 2ja a to len takí, o ktorých nemám záujem.

Ako je to u vás? Tiež si ešte viete vybrať aj z 5 nápadníkov alebo ako je rok dlhý tak nikto nejaví záujem?

chodec15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
subartic
10. mar 2024

@karolinakr presne tak , mnohí chlapi po 40-45+ hrôza , keď vidím svojich spolužiakov z gymnázia alebo z vyšky, som niekedy zhrozená . Šedivý , pupkatý, a keď nie pupkatý tak vráskavý ako hrom , testosterón prudko klesá , prichádzajú problemy s prostatou , erekciiou lebo tlak vyšší , neskutočne trapný ako sa snažia prinavrátiť ešte tie roky kedy im stál ako bambus len sa na ženu pozreli . Sprosté dvojzmyslené kecy atď.

marca12
10. mar 2024

@subartic na mna tiez letia 50tnici 😀

subartic
10. mar 2024

A často si muži pred 50 tkou myslia že majú na tie 30 tničky , a ako som čítala najlepšie 18-22 panna , môj ty boh takú sprostosť som už dlho nečítala. Jednoducho chlap pred 50 tku už nestačí mladým ženám a vekom to bude stále horšie a horšie .

subartic
10. mar 2024

@marca12 no veď práve , ale vieš čo s takým , sem tam sa najde kvalitný kus , ale to ostatné to je už len na opravu vodovodného kohútika .

eeffka
10. mar 2024

@subartic tu nwjde o to ze 50tnik by az tak prahol po 20r, ale baby v tomto veku su este dost neskusene a dokazu zozrat take kaleraby, pri ktorych ja dostavam uz zachvaty smiechu

subartic
10. mar 2024

@eeffka ale aj prahnu , veď s anie nadarmo hovorí že dostal druhú pubertu , ale s tými kalerábmi máš pravdu . Tým by u ženy veku jemu primeranom nepochodil .

demodun
10. mar 2024

@chodec15 "zabudol" si zmazať tie fotky. Nemáš zač

subartic
10. mar 2024

Zrele ženy to je 40+ už vedia čo chcú a čo nechú a posledné čo chcú nejakého starnúceho chlapa čo im bude ničiť nervy. To ich naozaj prenechajú radšej mladým ešte hlúpim dievčatkám .

subartic
10. mar 2024

Ja mám tento rok 50 rokov, cítim sa skvelo , ráno som zabehla 10 km , dala som si studenú sprchu , urobila svoju rutinu , dala masku na tvár , použila galvanickú žehličku , vypila kolagén + zelený jačmeň m , malému urobila desiatu a 10 hodine som videla 45+ suseda v trenkách a tričku ako fajčí na terase, ktorý práve rozlepil oči . A takto žije 80 % chlapov pred 50 tkou . Ale budú sa tu navážať do nás aké sme staré ako vyzeráme a neviem čo. Každé ráno odporúčam sa pozrieť do zrkadla a reálne zhodnotiť svoj zovňajšok, nie snívať o 30 ročných ženách .

lapersefona
10. mar 2024

@mondolina kde máš foto nech porovname

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristiii
11. mar 2024

@chodec15 dosť osobná otázka, ak nechceš, nemusíš odpovedať, ale koľko máš rokov? A koľko tvoja priateľka a ako dlho ste spolu?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
subartic
11. mar 2024

@kristiii niekoľkokrát tu o tom napísal , nie je ťažké to vyhľadať.

kristiii
11. mar 2024

@chodec15 @subartic a predsa som nezachytila.. Mňa to zaujalo len z dôvodu, že často odsudzuje ženy, že dlho čakajú na "svojho princa", tak reku kedy si on našiel svoju princeznú a v akom je veku

subartic
11. mar 2024

@kristiii ja si nemyslím že ženy dlho čakaju na svojho princa, len sa už nechcú ak majú deti zaoberať po 40 + nejakým obstarožným kráľom alebo prerasteným princiatkom . Pre kolegu je všetk staré čo je po 40 max 45+ , a ešte to zaklincuje fotkami žien ktoré stiahne bez ich súhalsu z internetu , pričom on sám sa neukáže v plnej kráse teda ako vyzerá v tom svojom zrelom veku 45+ . Zrejme práve týmto ženám stačí to dvojo nohavíc a trojo tričiek a nič iné , na jednej strane u kolegu cnosť na druhej strane vyťahovanie ich výzoru . Śkoda aj slov k tomuto .

kristiii
11. mar 2024

@subartic jaj, no ani tie fotky som nezachytila, sakra, len nech mi niekto povie, že tu trávim príliš veľa času 🤣

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
subartic
11. mar 2024

@chodec15 prosím ta prestaň . Naozaj . Máš 45+ , odišla od teba žena s dieťatom , si pred rozvodom alebo rozvedený . Ale uplne ako taký trto tu vytiahneš ženy , ktoré ti nedali zvolenie , uvedieš ich vek a ideš ich prirovnávať k 30 tkam ? Kde je tvoja fotografia a prirovnanie k 30 ročným chlapom . Videl si niekedy ako stojí 30 ročnému mužovi a ako mužovi po 45+ , diametrálny rozdiel . Totálne sa hovadíš , ešte aj tie kúsky zdravého rozumu čo si mal ti odišli . Mám tu teraz vyťahovať zo zoznamiek 45 ročné staré kusy chlapov a ver že by to bola naozaj krásna pozeračka opotrebovanosti . 40 bezdetná je zúfalá nie preto že nemá muža ale preto že nemá deti . Ak by mala deti a bola trocha na úrovni určite by nebola zúfalá , zvysoka by kašľala na nejakých takýchto trtov .
A porodila som 6 detí , vážim 52 kg , zabehnem bez problémov 15 km bez prestávky , nefarbím si vlasy lebo nemusím , stále s pravidelnou istotou používam ženské hygienické veci . A áno čakám na muža, lebo život sním stál za to aby som na neho počkala kým si vyrieši svoje sračky. Na teba žena nečakala , zbalila sa išla od teba do hája. Radšej mi neodpovedaj.

chodec15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isabella15
11. mar 2024

@babulkomale uplne presne!! moja reč....

karolinakr
11. mar 2024

@subartic na 1 strane odsudzuje škarede ženy a ked mas dobru postavu a kondičku - zrazu vek nepustí..lebo kazdy chlap podla neho hlada 18ročnu aj 60nik..ano, hĺadat mòže, ale z koĺkych pokusov dostane kopačky, nespomenie ..a aka je šanca na výhru

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
subartic
12. mar 2024

@karolinakr ako som napísala škoda slov a času venovať takémuto mužovi . Ja mám mužov rada, len z inej mentálnej kategórie , ono vždy príde situácia ktorá ukáže aký je ten chlap razenia . No a včera sa tu ukázala primitívnosť v plnej kráse, ale tak každému čas meria spravodlvo, výrazný pokles testosterónu je aj u tohto kolegu už dávno odštartovaný a ani sa nenazdá bude sa rozhodovať medzi infarktom a modrou tabletkou .

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
isabella15
14. mar 2024

@kristiii jasne, lebo vtedy zena aj vyzera zensky, (nie ako 20rocne decko ), vie co chce, co jej pristane ... telo je este stale pevne kludne aj do 40tky... potom uz 40+ treba na sebe zacat makat inak to ide dolu vodou...