10 mesačná dcérka nechce príkrmy a ani materské mlieko

meggyinka
4. jún 2017

Ahojte mam 10 mesacnu dcerku, priktmujem ju uz 5 mesiacov, no len uz tri mesiace papka 4 lyzicky ale nechce ani MM, rano vstane o 7.00 to ju nakojim ale len si cucne a potom jej dam o pol10 vyzivu no zje max 50ml , zaspi na prsniku a obed uuuuuplne odmieta nechce sa ani nakojit stale prso vypluje da si ho az o pol 4 ked ide spat, o 18:00 jej dam kasu a to zje tiez max 50ml a potom chce prso az o pol9 vecer ked ide spat. Neviem co mam robit vyvaram jej o sto sest ponukam cicu a nechce, za 3 mesiace pribrala iba pol kila. Dr. To neriesi .no ona nechce ani mäsko proste nic. Sem tam nieco zobne ak jej to dam na prste. Lyzicku odmieta. Skusala som metodu nech ona papa svojimi ruckami no vseeeetko len na zem hadzala. A ja som uz zufala z toho nepapania. Ja sama som slaby jedak ale ak sa od rana do 12tej vovec nenajem je mi na odpadnutie a ona niekedy nepapa niiiiic 😔

zabina27
4. jún 2017

A pije? co pije? niekedy som malemu davala presnidavku (ovocnu vyzivu) zriedenu vodou do flase vypit., pripadne mamina nam davala zeleninove polievky z flase. pokial z flasky pije, mozno by som skusila tymto sposobom, ked sa nauci na chut, zje to aj z lyzicky. ak pije nejake UM, tak aspon to ma ako vyzivu. to, ze malo pribrala moze byt aj tym, ze sa ovela viac hybe. nasa mala sa viac rozjedla teraz, ked sa nedavno sama odstavila od kojenia, tie jej "obedy" nikdy moc nechcela (tie zeleninovo-masove kasicky), tak jej bud odoberam z naseho obeda, menej ochutene alebo jej davam hotove kupovane z poharika. to by tvojej nechutilo?
no a este - len skusat a skusat, nieco jej raz zachuti... ale su deti, co prsote menej jedia, nemusi sa prejedat, len dbaj na to, aby aspon v tych troskach boli poriadne ziviny 😉

siska53
4. jún 2017

@meggyinka aj moja bola prplos,no ona sa aspon casto (i ked zvacsa len chvilu) dojcila.
Mozno by som trvalana vysetreni krvneho obrazu. Lebo byva zvykom,ze mnohym detom chuti viac MM ako prikrmy,co je v pohode. Dolezite je,ci pribera nejak.. Nesmie stagnovat ci chudnut.

Ono zas deticky ked su pohyblivejsie,aj menej priberaju. A zas mozno mas silny tok (kamoskin maly cucal 5minut maximalne a priberal pekne,lebo mala silny tok mlieka a asi aj silnejsie mlieko).
A zas sa necuduj,ty nie si jedak,co chces od nej? Chod prikladom..nasa naor.nexnasal mixovane..mala rok,jed chcela take ako mame my na tanieri.. A to mala len jeden zub! Prosto ak sme.mali privarok my,ok,ale akonahle sme mali my nieco ine, eexistovalo jej to mixnut..muselo to vyzerat tak,ako na nasom.tanieri..

stastnablcha
4. jún 2017

ono sama pises ze ani ty niesi velky jedak.. a babo je spokojne alebo mrnkave? lebo ak by bola hladna tak by musela byt poriadne nervna. ja som mala stastie ze mi pila mliecko a tak som taz tak nerisila... a potom sa rozjedla normalne. aj ked, ked som si to dala dokopy, tak cez ten den sa aj najedla normalne, bo pial dost amilku, potom sem - tam ozuzlala jablcko alebo co som jej dala, par lyzic tuheho a kasu.. nebolo tohovela naraz, ale po trosku aj dost.. a hlavne je aby bolo babo spokojne.