18 mesačná dcérka nechce nič jesť

zloba666
25. máj 2020

Baby hľadám radu, ja už neviem čo jej dat jest alebo ako do nej dostať niečo jest,, 🙈 všetko odmieta a uz aj mlieko 🤦‍♀️

renatka1985
25. máj 2020

ako dlho to trva?

zloba666
autor
25. máj 2020

@renatka1985
Tak mlieko začala odmietať od včera a tuhú stravu tu malo kedy chcela niečo jest 🤷‍♀️ doktorka povedala ze do 2r mam počkať že sa sama rozje 🤦‍♀️ ale mne sa toto vôbec nepáči 🙄

ajka0207
25. máj 2020

@zloba666 ja suhlasim ze dietatu do dvoch rokov staci mlieko, teda za predpokladu ze ponukas a, ona aspon co to ochutna. Ale ak odmieta aj mlieko, tak to uz je problem.

ave_eva
25. máj 2020

@zloba666 Ahoj,nejdu jej zubky?

moor
25. máj 2020

Možno jej idú zuby, preto nechce ani mlieko. A to ostatné - skúšala si ju aj nechať jesť rukami, rôzne konzistencie jedla a pod.? Môj (necelých 16m) chce často papať sám, takže musí mať kúsky (napr. cestoviny, mrkva) ktoré si sám dáva do pusy a popri tom mu ja dávam lyžičkou polievku, omáčku...

zloba666
autor
25. máj 2020

Ano zubky jej idú 4 naraz sa tlačia 🤷‍♀️ tiež to tomu pripisujem 🙄 len keď vidím niektoré deťúrence ako pekne papaju a veľa 🙈 a moja všetko len dá do pusy a pak spätný chod 😁🙆..
Jasne nechávam ju samu papať všetko je na nej ako v nej ale to mi nevadí len keby aj niečo z toho zjedla 🤷‍♀️

ave_eva
25. máj 2020

@zloba666 nasa ma 20 m, ale mala take iste obdobie, nic do pusy a dokonca ani mlieko, a ona je mliekofil :D takze iste su to zubky ...a nejaku polievocku ti aspon nevypije?

zloba666
autor
25. máj 2020

@ave_eva
Mliekofil 😁 viešco dnes po dlhom čase pojedla zemiaky z polievky 🙏☺️tak som happy,, nebolo toho moc ale aspoň niečo

ewcurik
8. jún 2020

Ahojte, ja mam 20 mesačnu ktora od začiatku odmieta prikrmy. Už sme boli aj na gastre, skušam stale do nej niečo dostať ale zje len 2-3lyžicky stale by sa len kojila, už som ju skušala aj odstaviť ale je to marne. Už som niekedy fakt v koncoch.

zloba666
autor
9. jún 2020

@ewcurik
🙄 No u nás tiež toho moc nezje len umelé mlieko a presne ako píšes pár lyziciek a to je všetko