8 mesačné dieťa nechce jesť kašu

jankaemuska
24. feb 2015

Ahojte. Moja 8mesacna dcera odmieta jest kasu (ani lyzickou ani z flase), skusali sme aj rozne znacky, chute...nic. Poprosim vas o rady, skusenosti, co dat ine na veceru. Dik 🙂

katy1979
24. feb 2015

kludne to co na obed. ci jogurt. nasi jedavali zemiakovu kasu na veceru ci doma urobenu ryzovu kasu s ovocim.

mirkava
24. feb 2015

@jankaemuska neviem co davaju do tych kasiciek, ale ani moj ich nechcel. Robim zemiacik s nutrilonom alebo dedsku krupicu na vode a do toho bananik. Ma rad aj jogurt.

sense
24. feb 2015

ani moja nechcela jest kase...tak jedavala prikrmy plus mliecko a hotovo...detsku krupicu nezje ani teraz...

jankaemuska
autor
24. feb 2015

Dakujem vam. No to doktorka mi povedala, ze musi jest kasu aspon raz denne. 8mesacnym detom davate uz jogurt?

pribinak
24. feb 2015

Ked ju nebude jesť co umrie? Však ako píšu baby daj jej to iste co na obed a ak chce doktorka, aby jedla kadi kvôli mlieku, daj jej jogurtik, smotanový, najlepšie biely

stanislavao
24. feb 2015

@jankaemuska ked nechce, tak jej to nedavajte. a naco vlastne su tie kase? len co z toho deti priberaju zbytocne. ved jej dajte polievku, zeleninu, maso, zemiaky a pod. 8 mesacne dieta moze aj jogurt, ked ho zje. skusili ste aj normalnu krupicu do normalneho mlieka? to chuti uplne inak, ako tie instantne gebuziny pre deti robene.

jankastubka
24. feb 2015

To je blbost, ze musi jest kasu kazdy den a to uz preco. Mne zase doktor vravel, ze ju jest nema, lebo vazi viac ako treba. Ale aj tak si ma clovek najst zlatu strednu cestu.
Uz si presne nepamatam, co sa jedlo v 8 mes ale asi chlebik, jogurt, to co na obed, alebo nejaku vyzivku Z ovocia, najlepsie domacu bez cukru.

moni244
24. feb 2015

@jankaemuska moja nechcela kaše, žiadne kupované, kúpila som raz Nominal kašu v obchode so zdravou výživou a tú som zaliala vodou, napučala a pridala rozpučený banán a tie mi zjedla, všelijaké iné od Hami, Nestlé nechcela, ani sa jej nečudujem

kofoluska
24. feb 2015

@jankaemuska Dieta rozhodne NEMUSI jest kasu. 🙂 Mne syn do 13ich mesiacov xcel na veceru len mlieko. A ked uz, tak zabudni na kupovane a vyskusaj domace. Kukni ku mne do fotoblogu, mam tam dost clankov o prikrmovani. Pozri domace kase, ale mozes aj nahrady pudingov a vlocky. Ja som len raz ochutnala tu gebuzinu, co predavaju nestle, hami a podobne. Nikdy viac 😀

spuntikmathiasko
24. feb 2015

Mne maly tiez vobec nechcel tieto kupovane kase, jedol az asi cca ako 9 - 10 mesacny klasicku krupicovu kasu do mojho mlieka robenu, mala som odstriekane a potom od 11 mesiacov v klasickom kravskom mlieku.

ivet1371
24. feb 2015

@jankaemuska skus do nej dať banan.a kľudne jogurt može uz.alebo do mlieka Marína kekse to deťom chutí