19mesačná dcérka mi prestala papať

sona1998
6. feb 2019

ahojte mam 19 mesacnu dcerku a az do teraz mi papala normalne.asi štyri dni mi nechce papat rano jej davam jogurt jogobela ktomu banan alebo jablko a kubik water pit nechce nic papat da si asi dve lyžičky jogurt a uz nechce nic.potom ma obed o jedenástej max.o dvanástej medzi tym jej ponukam este aj ine beci papat napríklad rohlik sladky maslovy alebo obycajny s maslom a sunkou a so syrom a nechce iba trosku sunky mali kusok potom obed papa vsetko napríklad zeleninovu stavicku s kuracim mesom a ktomu zemiakova kasa a nechce nic a ani vecer nechce nic puding,kasu,jogurt,rohlik,nic nechce ani iba sem tam trosku polievky spapa na obed par lyziciek zeleninovej,moja dcera ma rada zeleninku veľmi ked je uvarena brokolica zemiaky mrkva karfiol....neviem preco nechce papat neviete poradiť?kojim ju este.

lilli19
6. feb 2019

@sona1998 dcerka presne vie co je dobre😊papa zeleninku, nech len papa. jogobelu ani kubik ani sladky rohlik voobec nepotrebuje. kojis ma vsetko plus zelenina a polievocky to jej staci.neboj ak by bola hladne ozve sa.

sona1998
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sona1998
autor
6. feb 2019

praveze nepapa zeleninu teras ani polievky nic na obed tento tyzden,len si da bud trosku sunky alebo trosku banan stvrtku.ale ma rada zeleninu a polievky len teraz mi nepapa

lenzas
6. feb 2019

@sona1998 A neidu jej zuby? Napiklad ocne?

sona1998
autor
6. feb 2019

praveze neviem 🙄 ale. chyta si predne tak asi ju bolia ma na nich taky povlak biely priatel hovori ze ma po nom zubky pokazene🤔 ja uz nev iem

kika831
7. feb 2019

@sona1998 pises ze ma povlak v pusinke. A nemoze mat afty? To by mohla byt pricina, ze ju to boli. Nechces s nou zabehnut k doktorke nech jej pozrie pusinku? Pripadne poradi nieco na zahojenie?

bambulka712
7. feb 2019

@sona1998 keď píšeš že má povlak tak to môžu byť afty alebo nejaká infekcia - syn keď mal asi 4 rôčky mal takýto problém, v škôlke boli nové deti, ktoré zaspávali s palcom v ústach (podľa slov učiteľky) a aj on začal strkať prsty do úst. Urobil sa mu biely povlak a nechcel jesť, bolelo ho to (ledva som do neho dostala výživu, jogurt, prípadne rozmixovanú polievku). Odporučila by som ísť ku doktorke, nech vylúči/potvrdí túto možnosť.

sona1998
autor
7. feb 2019

@kika831 nie to niejsu afty urcite.to viem co je.

darina746
7. feb 2019

No nieco s tymi ustockami asi mat bude. Najlepsie by bolo normalne ist k lekarke a povedat jej aky mate problem. Tam to nebude asi o tom, ze by nebola nejak hladna

sona1998
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz