5 mesačná dcérka nechce papať polievky. Čím ich nahradiť?

zuzkal99
20. júl 2012

mam 5 mesacnu dceru a nechce mi papat polievy iba vyzivu s piskotami ovocie a jogurty, kazdy den jej ju skusam dat ale vobec to nepomaha stale to vypluva a naduva ju s toho, mam ju s tym trapit nadalej alebo este pockat nejaky cas,, aku stravu davate alebe ste davali svojim detom? prosim poradte

lussy23
25. júl 2012

Na jogurty je ešte skoro,aj na polievky.. ale každý robí chyby, nikto učený z neba nespadol, tka nechápem niektoré reakcie. Nikto neni dokonalý

verca99
5. nov 2012

moj maly zacinal spapkanim tak ze pani doktorka nam povedala ze uz moze skusat na zaciatku som davala len ryzovu kasicku aby si zvykol potom som dala zeleninku a zatial sme skusali papat mrkvicku zemiacik sladky lebo normalny nam nechutil spenatik potom sme vyskusali normalny zemiacik s materskym mlieckom a masielkom a nam zacal chutit tak sme zmixovali zemiacik a mrkvicka alebo zemiacik a spenatik a ked sa nam to osvedcilo tak dnes sme vyskusali petrzlen a na moj obdiv malemu strasne chuti zeleninka a rad ma aj kuraciu polievocku s mrkvickou a trochou maska a tiez papame ovocie ako jablcko banan broskynka a samozrejme kojim popri tom nemame problem ani s papanim ani s kakanim pekne pomalicky ved nam nic neujde a nikdy by som nedala piskoty ani jogurt