7 mesačný syn vygrckáva jedlo. Čo mám robiť?

mama4444
2. nov 2021

Dobry den.
7 mesačný syn vygrciava jedlo.
Pekne sa napapa , odgrgne na mojom ramene 1x , niekedy cakam 2x a az potom ho dam lezat.
Niekdy 1x odgrgne a zaroven aj vygrcne.
Zda sa mi ze ako sme presli na Nutrilon HA 2 (doteeaz Aptamil 1 HA ale inak od malicka ma stale UM Aptamil HA
Vygrcne ako kedy a ako kopko. Raz je to nic. Raz 4 polievkove lyzice raz 5.
Vecer po 180ml mlieka ked si odgrgne na ramene a uspim ho na rukach tak nevygrgne vobec nic.spinka do rana az.
Neviem ci je to ten tichý reflux lebo ani neplace ani nemrnci. Praveze by stale nieco jedol. Ci mlieko ci olovrant.
Slusala sol mu aj davat častejšie a mensie porcie ale z toho je hladny. Uz neciem co a ako.
Ci si to nahovaram a jednoducho mam nechat tak a nerobiť z toho drámu a castejsie menit body alebo uz neviem co ….
Popripadme ako casto a kolko dávok ci jedlo alebo mlieka mam davat ? Myslim tym jedalnicek / rozpis
Dakujem pekne za odpoved !

kacena4
2. nov 2021

nedavaj ho lahnut po jedle ale na vyvysene napr lehatko autosedacka na 30min.

dadulamamula
2. nov 2021

@mama4444 ja už osm také deti nedávala dogrgnut? Nevie sedieť nevie stvornkchovat? To iba lezka? Určite netreba hneď ho dávať ležkať.. A prečo ste prešli na iné mliečko? Ak mu nerobí dobre tak mu sja to mliečko ktoré mu dobre robilo.. A okrem mliecka co ešte papa?

mama4444
autor
2. nov 2021

@kacena4 nie lahnut ale pololezmo na jedálenskej stoličke.

mama4444
autor
2. nov 2021

@dadulamamula neodgrgne si tak vserko vyvracia. Nesedi sam a nestcronozkuje. Za tyzen ma 7 mes

dadulamamula
2. nov 2021

@mama4444 a co tak ho po jedle dat do vajíčka teda len aby nebolo dieťatko v ľahu len tu chvíľku keď sa mu podarí odgrgnut.. To ozaj môže byť ten reflux aj isto ta zmena mliecka