9 ročná dcérka nechce jesť mäso, maslo, syry, salámu

lucka273
25. sep 2015

Ahojte ani neviem či a ako nazvať to čo potrebujem vyriešiť.Dcerka 9r mi nechce jesť mäso, maslo, syry ,salámu veľmi mám zje teda ak niečo ľúbi je až do prasknutia...napríklad na raňajky maslo, salám, syr vôbec- obed mäso vôbec maximálne prsíčka aj to málo kedy ryžu , zemiaky ,knedľu,cestovinu aj ked suché ale bez mäsa.ja som už zúfala u dr sme boli brala jej krv , moc robila celiakiu -výsledky sú ok ...nechápem ..aj ked po dobrom skúšame nie nechce ! po zlom to tiež nejde už som sa jej vyhrozila aj nemocnicou a stále nič! už som s nej na nervy...máte s takým niečím skúsenosť? dakujem za každú radu

somotec
1. okt 2015
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.

to je v pohode, to poznam, segra do desiatich rokov jedla maso maximalne sporadicky, smrdelo jej .. len vynimocne sunku, obcas parky, ktore jej uz tiez prestali chutit a maso v hlavnom jedle tiez vobec.. ak tak asi len kura .. ale zase vela jedla vajicok a masloveho chlebu 🙂 a je tu stale bez najmensich zdravotnych problem, takze pohoda .. hlavne nenutit, deti vedia presne, co ich telo potrebuje a co nie .. asi nejak intuitivne .. okrem sladkosti teda, to je uz droga 🙂