Aká je panvica z Lídla?

babajaga
14. feb 2013

dievcata,mate niektora panvice z lidlu?dnes som videla,celkom sa mi pozdavala...ale neviem to posudit,ci je dobra amozem kupit,dakujem.

katkas1
14. feb 2013

to by aj mna zaujimalo, ake su tie panvice a hrnce, lebo cenu maju dobru

cerez
14. feb 2013

Ja mám taký ťažký nízky hrniec čierny z Lídla, úchytky sú tiež z toho istého materiálu a ja osobne nedám na ňu dopustiť. Minimálne dávam olej a rovnako sa dobre umýva.

kvetka_
14. feb 2013

ja mam nejake hrnce a panvice z lidla a nemam s nimi ziadny problem, som velmi spokojna. ja za seba odporucam 😉

hori
14. feb 2013

ja mam tiez hrnce aj panvice z lidla, ale nie tie teflonove ale hm ako to vysvetlit - take tie tazke, co maju aj uchyty z toho isteho materialu, nie plastove, myslim, ze su to tie iste ako pise @cerez a veeeelika spokojnost, mam ich uz asi 3 roky a vobec nievidno opotrebovanie a to v nich fakt robim vsetko, teda jedina nevyhoda je iba ze su tazke... 😉 mam aj zopar teflonovych z lidla, ale pomerne rychlo sa mi poskrabali...

sonalove
14. feb 2013

ahoj ja mám panvicu aj s pokirevkou z Lidla a som s ňou spokojná. Je trochu ťažšia, nie teflonová, dno je hrubé, neprepaluje sa a velmi dobre sa umýva, už ju máme skoro 2 roky, velmi často na nej varím a nikdy som problém nemala. Takže ti ju odporúčam. 🙂