Aké mäsko dať dieťatku, ktoré začínam prikrmovať?

lenka1311
2. mar 2012

Chcela by som sa spýtať, aké mäsko dávate dieťatku, keď začínate prikrmovať. Ja som malinkej uvarila bažanta aby mala v poriadku nožičky. Veľmi jej chutí

katushka16
2. mar 2012

ja som dávala kuracie,morčacie a králičie

jasminet
2. mar 2012

bazanta aby mala v poriadku nohy? to je najaka povera?? 😕

k otazke: kuracie, morcacie, kralika (bio alebo z domaceho chovu), telacie aj hovadzie

ikke
2. mar 2012

@lenka1311najlepsie nejake z overeneho zdroja, zo zvieratka, ktore nebolo krmene hormonmi, antibiotikami a neprezilo svoj kratky zivot v sufliku pod ziarovkou...
kuracie, morcacie, telacie, myslim, ze aj kralicie, neskor hovadzie, ...
ten bazant - dufam, ze to ma nejaky hlbsi zmysel (mineraly, vyzivove hodnoty) nez len to, ze rychlo beha? 😕 😅 (neviem, sama som bazanta asi v zivote nejedla, ale rada sa necham poucit 😉 )

lenka1311
autor
2. mar 2012

Bažantie mäso je super, také sladšie. Dáva sa na lepší vývin jadierok, namiesto holubov......

ibajeho
4. máj 2012

Bazantie maso??? Ako mam si ho kde zohnat ale je to zdrave pre tak male dietatko, mas to overene? Ci len sa to hovori?

pe
4. máj 2012

nasej lucke chutilo zajacie, moj svokor chova zajace, tak som vedela, ze je tuti bene 🙂 dodnes ho ma najradsej, ale na zaciatok je dobre aj mocacie, kuracie...

hajanka
4. máj 2012

@lenka1311 bazanta aby mala v poriadku nozicky? na lepsi vyvin jadierok namiesto holubov????
no tak toto som este nepocula 😀
to bude nejaky blud 🙂

vseobecne sa zacina so zeleninkou, potom maskom - kuracie, morcacie, telacie, hovadzie. A potom ovocie.