Aké máte skúsenosti s príkrmami Hami?

kisska
8. sep 2008

Ahojte, chcem sa spytat ake mate skusenosti s tymito prikmami. Na prvy pohlad sa mi zdali fajn, dostala som aj zaujimavy prospekt od doktorky... Ale ked som si potom doma sadla k zlozeniu a zistila som, ze napr. v 100g prvej lyzicky - mrkvy je 69g mrkvy a potom ryzova muka a voda, v brokolici to iste, ale este menej brokolice, v spenate so zemiakmi je - 40g zemiaky, 25,5g spenatu, voda, jablkova stava, ryzova muka a kukuricny olej....
Na moj vkus je to prilis prekombinovane a pre tak malicke zaludky (tvaria sa ze od 4.mes.) moc komplikovane. Mate s tym niekto skusenosti?

andelka
29. mar 2011

@zuzkagonos odžloutnutí trvá několik týdnů, nedávno jsem to četla. Nepamatuju si kolik přesně ale docela dost, že mě to zarazilo, snad 4-6 týdnů. Takže vydržte.

Já kupuju skleničky převážně Babylove, Alnatura, Babydream a Hamánek, velmi výběrově Hipp a i u těch prvních si vybírám. 100% ovoce kupuju Hipp, Hami i Sunárek. Hami skleničky skoro vůbec, mají překombinované složení a ne vždy se zelenina hodí pro miminka od měsíce které uvádějí. Ovocné skleničky Hami jsou často slazené, případně je tam od 5 nebo 6.měs. tvaroh, mléko..
Kaše Hami jsem zatím zkoušela První kaši a je moc dobrá. Ale jinak dělám nemléčné kaše Alnatura, Babylove a 8zrnnou Nestlé a pak různé ze zdravé výživy Countrylife, Nomina.. Jeden den je dělám do Reisdrinku a druhý do UM. A to je Hami2 - na pití Dany UM nezná žádné a v kaši je mu to jedno. Dostala jsem dvě pixly, takže to pomalu spotřebovávám do kaší. Až dojde koupím UM Babylove.

antynka1
29. mar 2011

Já používám Hami mlíčka, příkrmy maso-zeleninu, ovoce - Frutapuru i kašičky - ale čtu si složení a některé nekupuji a přikrmuji až od 6tého měsíce. Teď dost vařím, ale skleničky masozeleniny občas dostane. S ničím jsme neměly problémy po užití (narozdíl od Nutrilonu), akorát malé nejela Hami kaše jablečná na Dobrou noc. Ale vícemnéně doteď jí kašovitou stravu, takže když už sklenička, tak ta od 4tého měsíce, někdy od 6tého. Ty co jsou určeny od 8mého měsíce a výše si myslím příjdou na řadu tak v roce (malá ještě nemá ani jeden zub 😀)

A už dlouho mi doma leží sklenička s kukuřicí, telelcím masem a zeleninou - kterou jsem dostala - je od Hippu od 4tého měsíce a je tam sůl ☹

nicky182
29. mar 2011

@kisska ahoj, ked som prednedavnom zacala dcerku prikrmovat, vyskusala som aj ja tieto vyrobky a som velmi spokojna...dcerke chutia viac ako ked jej ja uvarim - super co ? 😒 Ale davam len ked chodime na plavecky kurz - 2 x do tyzdna ...Mmyslim si, ze ziadnemu babatku nemozu nijak uskodit, urcite je max sledovane a testovane 😀

bumbuska
14. apr 2011

@michaelabj no, maju aj ovela kratsiu trvanlivost ako v skle, takze su kvalitnejsie. dobry vyber je aj na www.detskastrava.sk

bumbuska
14. apr 2011

Kase / najlepsiu skusenost mam s tymi od Nutrilonu, prikrmy jednoznacne HIPP, cajiky nie granulovane, ale napr. Megafyt, Apotheke/ pozrite na www.detskastrava.sk

michaelabj
14. apr 2011

@bumbuska vdaka za tip, ale tie ceny tam nie sú nejaké výhodné. Výhodnejšie ceny sú napr. v DM (čo sa HIPP-u týka) a kupujem od nich aj iné - Allnatura napr.

bumbuska
14. apr 2011

ano, ale tu maju vsetko na 1 mieste, aj mlieka, kase, lyzicky, flasky......... / a hlavne pride Ti to az domov

adinka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz