Aké skúsenosti máte s instantnými kašami?

lodia
30. aug 2006

Zdravicko!
Chcem sa spytat na Vase skusenosti s instantnymi kasickami pre dojcata a batolata...my sme s nimi este nezacali, tak neviem, ci skusat a ktore..doporucili by ste mi? dakujeeemmmmm..myslim hlavne na bezlepkove, ryzove, mliecne, ci nemliecne.. 😅

kyri
2. dec 2007

ingrid: lžičkou - a nejradši máme altatura jáhlovou, nebo sunarku rýžovou (no, moc jiných bezmléčných a bez cukru se na trhu nenajde 😒 ) a dobrá je taky nomina, ta je moc fajn... není přímo kojenecká ale asi to můžou (mají to ve zdravých výživách, v norm. krámě asi ne)

ingrid78
2. dec 2007

Dakujem vam, asi budem musiet zmenit znacku, lebo ani pridanim kase to nezhustlo

lindda
2. dec 2007

my davame iba nutrilon aj mlieko a aj kasu nieje dobre miesat mlieko inej znacky s kasou my sme plne spokojny s Nutrilonom 😉

medvedik21
3. dec 2007

tak ja davam len nemliecne lebo mame specialne mliecko od nutrilonu a od tejto zn som kupila i kase...ryzovu,bananovu,broskynovu,jablkovu.....no najnovsie som kupila na skusku sunarku a paraada...ta je fakt dobra.....len je sladucka bojim sa aby mi potom nezavrhol nechutnu zeleninku....aku skusenost mate s vyrobkami Sunarek....malemu i cajik s tejto rady veeelmi chuti

mamacat
8. dec 2007

neviete ktora bezmliecna kasa neobsahuje cukor? moze byt ryzova, ovsena alebo jacmenova... len aby tam nebol pridany cukor. dik za tip!

valy
8. dec 2007

ahoj, mamacat, ja som kupila od hami ryzovu a pisu na nej, ze obsahuje len ryzovu muku. tak ak sa im da verit, tak neobsahuje cukor.
a zaraba sa mliekom

valy
8. dec 2007

medvedik, aj my davame nemliecnu, nevies nahodou, ci su aj nejake ine nemliecne ako ryzove? (myslim okrem ryzovej s bananom a pod., napr. kukuricne alebo pohankove)

a odkedy sa mozu davat tie obilne?

mamacat
10. dec 2007

dik, valy. tak skusime tu od hami.

medvedik21
11. dec 2007

valy tak sunarka je nemliecna s kukuricou a myslim ze od 6teho mesiaca su aj ine obilne....urcite lebo nemliecne musim davat....je tam obmedzeny vyber,co ma dost hneva 😠

medvedik21
11. jan 2008

a apropo. aku znacku preferuju vase deti...ja som kupila HIPP,SUNARKU,HAME,NESTLE....tak a skusame

junovka
11. jan 2008

my papame Nutrilon kase.Skusali sme od Hami ryz.-kukur,nechutila a vracala od nej.Kasa od Nestle ryz.-same hrcky,ale chutila.Este od Sunaru mozno skusime,ale velmi tusim, ze Nutrilon bude najlepsi pre naas, nakolko papasme aj mlieko Nutrilon 😉

luckaa
12. jan 2008

Ahoj holky,potřebovala bych poradit,mám holčičku půl roku,už jsem ji zkoušela několikrát dát kašičku,lžičkou i z lahvičky a zvedá se jí žaludek jen co si cucne.Vyzkoušela jsem několik druhů,např.Hami banánovou,Nestle rýžovou,Sunarku a prostě žádnou nepozřela,máte s tím některá zkušenosti?Děkuji za radu 😅

junovka
13. jan 2008

Lucka, ja by som to odlozila aspon na 2 tyzdne.Nedavaj jej , ked ju napina na zvracanie.Takto som zrobila s ovocim, a teraz nemam problem 😉

luckaa
13. jan 2008

Ahoj junovka,to už jsem udělala několikrát,vždy pár dní kaši nezkouším dávat a pak třeba po pár dnech zkuším a je to to samé.Zatím jsem zkoušela jen mléčné kaše,které se připravují jen s vodou,myslíte,že ty nemléčné že je to velký rozdíl,že by je třeba snědla?

junovka
13. jan 2008

skus.Ake mlieko papa?

luckaa
13. jan 2008

Jsme na sunaru

anik23
17. jan 2008

Ahojte.

Potrebovala by som poradit. My sme prave s kasickami zacali. Olinovi chuti zatial vsetko co som mu dala, ale kasu zatial len ryzovo-bananovu Sunarku. Problem je v tom, ze sa mu potom neda kakat. Tak rozmyslam nad nejakou alternativou. Myslite ze probioticka zaberie? Videla som v obchode vselijake s ovocim, ale dost ma zaraza ked su tam jahody, maliny a pod - alergeny vraj do 1 roka nedavat - a pri tom pisu ze je to pre polrocne deti.
Pozerala som aj Nestle proti zapche - a tam treba dodat mlieko, co sa mi odstriekavat nechce a miesat s umelym tiez nie... neviete o niecom podobnom v mliecnej variante?
Dakujem

nelika666
17. jan 2008

a keby si spravila obycajnu ryzovu sunarku a pridavala do toho ovocnu vyzivu podla toho ake ovocie uz papkate? pripadne cerstve ovocie..

anik23
17. jan 2008

No možno to skusim - s kasami sa nebudem velmi ponahlat, uvidim kolko si bude pytat. Ale mlieka mi dost ubudlo ked som zacala prikrmovat. Poobede by si asi aj nieco dobre dal pod ten jeden zub 😀

kkatrina
21. jan 2008

anik nehnevaj sa ale ja ťa nechápem, mliečnu kašu dáš - a v nej je umelé mlieko, ale nemliečnu do umelého nezarobíš a pritom tu si ho aspoň môžeš vybrať že aké 😕

ja som síce nemohla kojiť takže malý je na umelom mlieku - hypoalergénnom a práve kvôli tomu mliečnu kašu určite nekúpim, zarábam ryžovú nestlé alebo nestlé sinlac ale také redšie aby to mohol piť z fľašky a trávenie je ok

rybecka
21. jan 2008

Ahojte,
tak my milujeme kase pije ich sice iba vecer pred spanim robim mu ich do flase takze take riedsie.
Ma velmi rad Sunarky a Hami.Na zaciatku som kupovala nestle ale stale sa mi robili vo flasi hrudky 😵 ale do misticky je dobra.A mame radi vsetky prichute 😉 najme tie s medom myslim sunarka 8 zrnna s medom alebo skorica a med.

bielanevesta
22. jan 2008

naša malá tiež moc príkrmy nechce. Zatiaĺ sme vyskúšali Sunarku kukurično-ryžovú nemliečnu a od Nestlé ryžovú nemliečnu. Vždy to rozmiešam s mojím MM. Najprv zohrejem vo vodnom kúpeli mliečko, potom tam pridám prášok a poriadne zamiešam. Skúšam jej to dávať všelijako, lyžičkou, flaškou aj v takom hrnčeku s pítkom a predstavte si, že najviac mi ju spapa s lyžičkou 🙂

ivka19
24. jan 2008

ahoj maminky,ja moju malu prikrmujem s kasami od 6 teho mesiaca,chutia jej hadam vsetky,ktore su ovocene a ryzove,dostat aj zeleninove (brrrr) a robim jej ich z um a tiez aj kojim.jeme ich len lyzickou,z flasky nechce,ked si potiahne a zaciti,ze to nie je mliecko,tak je koniec 😉

jajaalf
24. jan 2008

my sme skusali tie mliecne a maly my po nich vracal tak som to odlozila....asi mu nevyhovuje 😖

luckaa
24. jan 2008

Jajaalf,my máme podobný problém a dáváš teda nějakou kašičku?

katka76
24. jan 2008

ahojte, tak nam zatial chutili vsetky kasicky co som dala 🙂 , ale zarabam ich do mojho mlieka, aj tie, co sa pripravuju s vodou
no najskor boli strasne riedke, ked som ich pripravovala podla navodu, tak necham mliecko pekne zovriet a hned to zmiesam s kasou a su pekne, huste bez hrciek

junovka
24. jan 2008

katka, boli riedke koli tomu, ze si dala malo kase.Ja davam stale viac kase ako je pisane, nakolko moja mala riedku nechce 😉

vocko3
2. feb 2008

ahojte, kupila som malej nestle nemliecnu osemzrnnu. mala ma 7 mesiacov, kase papame asi 2 tyzdne.
na obale som si dnes precitala ze na zaciatok sa maju davat kase z jednej alebo dvoch obilnin. tak ma to zarazilo
ze tato kasa ich ma 8. neviem sa rozhodnut ci jej tu kasu dat, alebo s nou este pockam.

androna
2. feb 2008

vocko zalezi natom ci uz mate vyskusane bezlepkove a potom i s lepkom.ale ja by som este pockala.ak by mala nejaku reakciu tak nezistis z coho.

junovka
2. feb 2008

VOCKO, ak papate piskotiky a vsetko co obsahuje lepok, tak si myslim, ze neni problem, aby si dala tuto kasu svojmu babu 😉