Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú stoličku na jedenie doporučujete?

honey61
28. dec 2012

ahojte maminky...ake stolicky na jedenie ste pouzivali alebo pouzivate???? Ja som vybrala peg perego tatamia...mate ju niekto?? ste s nou spokojne??

petraxy6
28. dec 2012

Ja ju mám a sme s ňou veľmi spokojní🙂 Ja ju používam už odmalička, keď som potrebovala niečo robiť v kuchyni, tak mi tam malá spinkala ako v lehátku, tam je dobré aj to hojdanie 🙂 Určite neoľutuješ 🙂

brnka
28. dec 2012

my mame Patron Troll a spokojnost 🙂

majulino
28. dec 2012

obycajnu z ikei a drevenu s obomi max. spokojnost najma s drevenou ked potrebujem nieco robit dam tam drobca ( ked ju roz;pzim na stolik a stolicku) a on si papka sam 😀 😀 😀

gubcikova
28. dec 2012

mali sme babypoint polohovatelnú a vymenila som ju za stoličku z ikei a nedám dopustiť.malému sa hrozne páči.v tej veľkej sa mu nepáčilo

simca06022011
28. dec 2012

my mame http://www.jane.sk/jane/doplnky/baby-equitment/... a zatial spokojnost, az na tazsie cistenie.. je to velka stolicka este ju budeme dlho pouzivat 🙂)) a este mame cestovnu Cam Idea a tiez spokojnost, pouzivame u starkych, na dlhsich vyletoch, dovolenkach, kde nemaju stolicky pre deti 🙂))

adelajda2012
28. dec 2012

Ikea - max. spokojnost ja aj mala ;)

monyccka
28. dec 2012

my sme mali a aj mame klasicku drevenu, co sa da rozlozit na stolik so stolickou a ja na nu nedam dopustit. 🙂

luciferkax
28. dec 2012

určite nie klasickú drevenú, máme takú čo sa dá rozkladať, ale jes trašne nestabilná, živšie dieťa v nej dlho neposedí, má zlé putanie, len popruhy, môj si dokáže čupnúť aj zapútaný, hojdá sa a bojjím sa, že spadne s celou stoličkou... pri prvom sme mali takú s umelým širokým pultíkom, nič mu odtial nepadalo, ani on sám

1_cukricek
28. dec 2012

ahoj my mame chicco Polly a je skvela maly sa vnej aj zahra
a som snou nadmieru spokojna

petacz
28. dec 2012

My sme mali Peg Perego Prima Pappa a maximalna spokojnost. Bezpecna a stabilna, prakticka, nenasla som na nej jedine negativum a taktiez vsetky kamosky, ktore ju mali, boli velmi spokojne. Peg Perego ti mozem iba odporucit 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli