Akú stoličku na jedenie doporučujete?

honey61
28. dec 2012

ahojte maminky...ake stolicky na jedenie ste pouzivali alebo pouzivate???? Ja som vybrala peg perego tatamia...mate ju niekto?? ste s nou spokojne??

petraxy6
28. dec 2012

Ja ju mám a sme s ňou veľmi spokojní🙂 Ja ju používam už odmalička, keď som potrebovala niečo robiť v kuchyni, tak mi tam malá spinkala ako v lehátku, tam je dobré aj to hojdanie 🙂 Určite neoľutuješ 🙂

brnka
28. dec 2012

my mame Patron Troll a spokojnost 🙂

majulino
28. dec 2012

obycajnu z ikei a drevenu s obomi max. spokojnost najma s drevenou ked potrebujem nieco robit dam tam drobca ( ked ju roz;pzim na stolik a stolicku) a on si papka sam 😀 😀 😀

gubcikova
28. dec 2012

mali sme babypoint polohovatelnú a vymenila som ju za stoličku z ikei a nedám dopustiť.malému sa hrozne páči.v tej veľkej sa mu nepáčilo

simca06022011
28. dec 2012

my mame http://www.jane.sk/jane/doplnky/baby-equitment/... a zatial spokojnost, az na tazsie cistenie.. je to velka stolicka este ju budeme dlho pouzivat 🙂)) a este mame cestovnu Cam Idea a tiez spokojnost, pouzivame u starkych, na dlhsich vyletoch, dovolenkach, kde nemaju stolicky pre deti 🙂))

adelajda2012
28. dec 2012

Ikea - max. spokojnost ja aj mala ;)

monyccka
28. dec 2012

my sme mali a aj mame klasicku drevenu, co sa da rozlozit na stolik so stolickou a ja na nu nedam dopustit. 🙂

luciferkax
28. dec 2012

určite nie klasickú drevenú, máme takú čo sa dá rozkladať, ale jes trašne nestabilná, živšie dieťa v nej dlho neposedí, má zlé putanie, len popruhy, môj si dokáže čupnúť aj zapútaný, hojdá sa a bojjím sa, že spadne s celou stoličkou... pri prvom sme mali takú s umelým širokým pultíkom, nič mu odtial nepadalo, ani on sám

1_cukricek
28. dec 2012

ahoj my mame chicco Polly a je skvela maly sa vnej aj zahra
a som snou nadmieru spokojna

petacz
28. dec 2012

My sme mali Peg Perego Prima Pappa a maximalna spokojnost. Bezpecna a stabilna, prakticka, nenasla som na nej jedine negativum a taktiez vsetky kamosky, ktore ju mali, boli velmi spokojne. Peg Perego ti mozem iba odporucit 🙂